Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

01.08.2017 Інформує Теребовлянське об'єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області про проведення “круглого столу”


Начальник Теребовлянського об'єднаного  управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Людмила Сідляр, начальник Теребовлянського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій  Юлія Сендецька  провели засідання “круглого столу” з керуючою Теребовлянського відділення ПАТ “ПРИВАТБАНК” Людмилою Ящук.

Людмила Сідляр розповіла про основні зміни Пенсійної реформи, які найбільше впливають  на  пенсійні  видатки.  А саме  про перерахунок  раніше  призначених  пенсій з

01 жовтня 2017 року та різні правила призначення пенсій за віком на перехідний ееріод 2017-2019 роки.

Юлія Сендецька розповіла, що в умовах сьогодення нагальним стає питання щодо забезпечення дотримання соціальних гарантій, в першу чергу, легалізації виплати заробітної плати. Тому легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні с одним з найприорітетніших напрямків роботи державних органів. Перш за все, самі громадяни мають бути зацікавлені в тому, щоб працювати офіційно. В кінцевому результаті від приховування зарплати страждають саме вони. 

А ще зазначила, що  одним із пріоритетних завдань   залишається збільшення відсотку проведення пенсійних виплат через рахунки у банківських установах.

Людмила Ящук розповіла про те, що можна отримувати пенсію в будь-якому відділені або банкоматі Приват Банку, а також знімати гроші з картки через будь-який інший банкомат України без комісії, користуватися пільгами, а саме: оплачувати комунальні послуги, випуск та обслуговування картки- безкоштовно, надання виписки за карткою Приват Банку- безкоштовно, зарахування пенсії та допомоги з Пенсійного фонду- без комісії.  Щоразу під час надходження грошей надходитиме SMS-повідомлення.

Як наслідок зустрічі - узгоджені шляхи подальшої співпраці по обслуговуванню пенсіонерів району із виплати пенсій через Теребовлянське відділення ПАТ “ПРИВАТБАНК”.