Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

11.10.2017 Проведено прес-конференцію на тему: “Впровадження Пенсійної реформи”


 У зв'язку з прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» начальник Теребовлянського  об'єднаного  управління Пенсійного фонду України  Тернопільської області Людмила Сідляр проведела прес-конференцію на тему:“Впровадження Пенсійної реформи”.  У заході взяли участь  представники сектору з питань зв'язків із ЗМІ та громадкістю апарату РДА   та районної газети “Воля”.

Начальник Теребовлянського  об'єднаного  управління Пенсійного фонду України  Тернопільської області Людмила Сідляр поінформувала, що перерахунок пенсій з 01 жовтня 2017 року проведено в автоматизованому режимі для пенсіонерів Теребовлянського та Гусятинського районів. З 01 жовтня 2017 року пенсії осучаснююються з використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн. Розмір  прожиткового  мінімуму  та  мінімальної  пенсійної  виплати з 01 жовтня становитть 1452,00 грн..

Перерахунок пенсій проведено для 33609 пенсіонерів. Додаткові видатки на виплату пенсій склали 7,7 млн. грн.  Виплату пенсій в жовтні  буде здійснено за двома відомостями: за основною відомістю пенсіонери отримають пенсію в старому розмірі (без перерахунку), за додатковою відомістю отримають доплату відповідно після перерахунку. Відомості на виплату пенсій своєчасно передані центру поштового зв'язку та банківським  установам.

У зв'язку із змінами вжито заходів щодо покращення організації прийому громадян, якості надання пенсійних послуг в Теребовлянському та в Гусятинському відділі обслуговування громадян.

“Основним завданням Фонду є забезпечити виплату перерахованих пенсій у жовтні та провести активну інформаційно-роз'яснювальну роботу про зміни в песійному законодавстві, а поштовим відділенням та банківським установам - забезпечити  своєчасну  доставку  пенсій  до  закінчення  виплатного  періоду” —  зазначила керівник Пенсійної служби.