Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

29 11 2017 Віддалене робоче місце з надання пенсійних послуг відкрито в Іванівській селищній раді


В Іванівській селищній раді Теребовлянського району Тернопільської області, 29 листопада 2017 року, відбулося відкриття віддаленого робочого місця для працівників Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду  України Тернопільської області. У заході взяли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, начальник Теребовлянського об'єднаного управління Людмила Сідляр, та заступник голови Іванівської територіальної громади Шевчишин Олег Дмитрович.

У приміщені адміністративного будинку створено комфортні умови для відвідувачів, обладнано робоче місце та довідковий стіл, де розміщено інформаційні матеріали з питань діяльності Пенсійного фонду. Спеціаліст управління забезпечений необхідним обладнанням, комп'ютерною технікою.

Іванівська селищна рада (територіальна громада) створена в результаті добровільного об'єднання п'яти сіл. На території громади проживає більше п'яти тисяч громадян, з них 1337 пенсіонерів. У новоствореному робочому місці пенсійники об'єднаного управління здійснюватимуть прийом громадян другої середи кожного місяця з 10-00 год. до 15-00 год. в приміщенні Іванівської селищної ради.

28.11.2017 Заняття в « Школі майбутнього пенсіонера»
В Теребовлянському об'єднаному управлінні  Пенсійного фонду  України Тернопільської області відбулося заняття в рамках проекту «Школа майбутнього пенсіонера».

На занятті надали роз'яснення з таких питань:
 -  право на призначення пенсії за віком;
 -  зарахування періоду навчання до страхового стажу;
 -  легалізація виплати заробітної плати;
 -  оформлення допомоги дітям померлого годувальника та ін.

Заняття стали корисними для громадян, користуються неабиякою популярністю і проводячи їх фахівці Фонду виконують один з основних пріоритетів діяльності – покращення якості обслуговування громадян та системи надання послуг.