Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

12.12.2017 Теребовлянське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області інформує


З метою створення належних умов для обслуговування громадян Золотниківської об’єднаної територіальної громади Теребовлянського району та надання роз’яснень і консультацій з питань пенсійного забезпечення у с. Золотники 12 грудня 2017 року відкрито віддалене робоче місце для фахівців Теребовлянського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Тернопільської області.

В заході прийняли участь начальник Головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області Ігор Москалик, голова Теребовлянської районної державної адміністрації Юрій Ништа, сільський голова Золотниківської сільської ради Данило Бугай, начальник Теребовлянського об’єднаного управління Людмила Сідляр, заступник начальника Теребовлянського об’єднаного управління Галина Бойко, регіональний спеціаліст компанії  SKL International Олег Білоус.

Золотниківська сільська рада (територіальна громада) створена як результат добровільного об'єднання 21 села. На території громади проживає 8700 громадян, з них 2136 пенсіонерів.

Спеціалісти Теребовлянського об`єднаного управління Пенсійного фонду України надаватимуть послуги відповідно до Постанови №3-1 від 24.02.2017р., зокрема:

1)    здійснення прийому замовлень на видачу довідок про розмір пенсії, про перебування на обліку застрахованих осіб, оригіналів трудових книжок;

2)    допомога в заповненні та прийом анкети для виготовлення пенсійного посвідчення та видача пенсійних посвідчень;

3)    консультації, роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прав та обов’язків платників єдиного соціального внеску та застрахованих осіб;

4)    організація прийому документів для проведення попередньої правової оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунок.

5)    прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій, інші послуги.