Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

29.01.2018 Для покращення якості обслуговування громадян Пенсійний фонд відкриває віддалені робочі місця в об’єднаних територіальних громадах


На сьогодні для покращення обслуговування громадян та надання роз'яснень і консультацій з питань пенсійного забезпечення, облаштовано три віддалених робочих місця для фахівців Теребовлянського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області.

Відтак пенсійними послугами безпосередньо за місцем проживання зможуть скористатись мешканці об'єднаних громад так і прилеглих населених пунктів. І перші відвідувачі вже отримали роз'яснення щодо проведеного перерахунку пенсій, переліку необхідних документів для призначення пенсії, роз’яснення змін у пенсійному законодавстві тощо.


Золотниківська
об'єднана територіальна громада створена як результат  добровільного об'єднання 21 села. На території громади проживає 8700 громадян, з яких понад 2136 – пенсіонери.


Іванівська
об'єднана територіальна громада створена як результат добровільного об'єднання 5 сіл. На території громади проживає 4302 громадян, з яких понад 1337 – пенсіонери.


Завдяки відкриттю віддаленого робочого місця в с.Підгайчики, що відноситься до Теребовлянської об'єднаної територіальної громади, пенсійні послуги отримують і жителі ближніх населених пунктів. На території села проживає 902 громадянина, з яких понад 303 – пенсіонери.

 

Фахівцями об’єднаного управління складені графіки виїзних прийомів, які затверджені начальником Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області та сільськими головами.

 

Перший прийом громадян спеціалістами Теребовлянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в Золотниківській об’єднаній територіальній громаді співпав з відкриттям ЦНАП Європейського зразка у с. Золотники, у відкритті якого, прийняв участь Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

Прем’єр-міністр оглянув приміщення ЦНАПу, поспілкувався з керівником управління Людмилою Сідляр щодо програмного забезпечення та переліку послуг, які будуть надаватися.

 

                                                    

Відтепер кожен мешканець сільських та селищних рад, має можливість без виїзду до районного центру отримати необхідні послуги за місцем проживання, вирішувати “пенсійні” питання, отримувати інформацію щодо пенсійного забезпечення, а також дистанційно отримати послуги через веб-портал Пенсійного фонду України.