Теребовлянська районна державна адміністрація
48100, м.Теребовля, вул.Кн.Василька, 104-А
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Корисні посилання

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •    

Опитування

.
На головну

06.11.2018 Електронне пенсійне посвідчення – нові зручності для пенсіонерів


Пенсійний фонд України динамічно впроваджує новітні технології з метою покращення якості обслуговування пенсіонерів.

Досягти нової якості надання послуг дозволить перехід на електронний документообіг. Це необхідно для того, щоб клієнти, звертаючись до фонду, могли отримати послуги в будь-якому агентському пункті, а не тільки там, де подавали документи.

Одним із нововведень є запровадження електронного пенсійного посвідчення (ЕПП).

Електронними пенсійними посвідченнями користуються внутрішньо переміщені особи з 2016 року.

Відтепер усі категорії пенсіонерів, які отримують пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення.

ЕПП – це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент.

За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

Крім того, це надійний ключ для повноцінного користування всіма державними електронними сервісами. ЕПП містить електронний цифровий підпис, за допомогою якого людина фактично дистанційно підтверджує особу і може подавати заяви та запити до органів Пенсійного фонду України, не відвідуючи їх особисто, а виключно через мережу інтернет.

Щоб отримати модернізований пенсійний документ, зверніться до Пенсійного фонду за місцем перебування на обліку та подайте заяву на виготовлення посвідчення, долучивши такі документи: паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та фотокартку розміром 30*25 мм. У разі звернення за виготовленням електронного пенсійного посвідчення осіб, у яких відсутні фотокартки,  спеціаліст відділу обслуговування безпосередньо під час прийому документів має технічну можливість отримати зображення особи.

Електронне пенсійне посвідчення буде виготовлено безкоштовно, протягом 30 робочих днів.