Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

                    

                           

7 грудня - День місцевого самоврядування

07.12.2017 | 11:33

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. 
Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю. 
Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. 
Тож бажаю кожному з Вас здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови нашої України. 

Голова районної державної адміністрації      Олександр ПОХИЛИЙ

more...

До уваги водіїв! На Тернопільщині створені місця для відстою автомобілів під час негоди

05.12.2017 | 08:28
Враховуючи погіршення погодних умов та з метою убезпечення руху транспорту на дорогах Тернопільської області створені спеціальні місця для відстою автомобілів. Водії можуть  скористатися ними та перечекати негоду доки дорожні служби розчищатимуть дорогу для подальшого безпечного руху. more...

Стань успішним підприємцем! Увага! Оголошено конкурс на участь в бізнес-інкубаторі!

08.11.2017 | 09:33

Громадяни, які хочуть спробувати себе у бізнесі мають унікальну можливість заручитися підтримкою команди професіоналів

За ініціативи Тернопільської обласної державної адміністрації, при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості незабаром розпочне роботу перший в області бізнес -інкубатор.

Учасником цього інкубатора може стати кожен, – як особи, які тільки планують розпочати бізнес так і діючі підприємці.

more...

Роз’яснення змін у законодавстві, пов’язаних з прийняттям пенсійної реформи

19.10.2017 | 15:36

В зв’язку з прийняттям Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» працівниками Тернопільського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Тернопільської області проводяться виїзні  прийоми громадян в об’єднаних громадах, сільських. селищних радах району щодо  роз’яснення змін в пенсійному законодавстві, які відбулись з 01.10.2017 року, відповідно до затвердженого графіку:

more...

В Україні офіційно розпочався процес розрахунку розміру зимової субсидії

11.10.2017 | 08:31

    У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім тих, кому у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018рр. Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно  не потрібно подавати чи доносити. Програма житлових субсидій максимально спрощена для людей.

 

Урядовий вісник_субсидії_жовтень.docx

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Верховна Рада ухвалила підготовлений урядом бюджет економічного зростання

11.12.2017 | 16:48

 Пришвидшене зростання економіки дасть можливість в наступному році забезпечити середню заробітну плату на рівні 10 тис грн

7 грудня парламент 273 голосами проголосував в цілому за законопроект «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Завдяки злагодженій роботі Кабінету Міністрів і ефективний співпраці з усіма учасниками бюджетного процесу  вдалося покрасти край хибній практиці ухвалення головного кошторису країни «під ялинку». Вчасно ухвалений бюджет гарантує безперебійне фінансування видатків, забезпечити взяті урядом зобов’язання щодо подальшого зростання соціальних стандартів, продовження  надважливих реформ. В бюджеті-2018 передбачене зростання видатків розвитку майже на 27%. Пожвавлення економіки сприятиме подальшому зростанню зарплат. В наступному році середня зарплата по країні зросте до 10 тис грн.

more...

Провідна литовська компанія у сонячній енергетиці зацікавлена започаткувати виробництво сонячних модулів в Україні

11.12.2017 | 15:49

 У рамках візиту до Литви Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів переговори з Головою правління литовської компанії «Global BOD Group» (http://www.globalbodgroup.com) Відмантасом Янулєвічюсом. Компанія об’єднує низку підприємств у сонячній енергетиці та сфері високих технологій.

more...

Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини

11.12.2017 | 15:32

 У всіх закладах загальної середньої освіти Тернопільського району  було проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

У школах району також організовано і проведено:

more...

Олександр Похилий взяв участь у відео-нараді

11.12.2017 | 10:48

11 грудня голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь у відео-нараді, яку провів з керівниками районів голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

Впродовж наради було обговорено питання підсумків осіннього призову громадян на строкову військову службу та виконання завдання із відбору на військову службу за контрактом в області; стану експлуатації автомобільних доріг в області; будівництва об’єктів за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ; змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди державного майна.

more...

Соціально - профілактична акція «Знай свої права!» в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права»

11.12.2017 | 09:18
8 грудня Тернопільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Тернопільським районним відділенням поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області забезпечено проведення соціально - профілактичної акції «Знай свої права!» в рамках проведення «Всеукраїнського тижня права» та з нагоди проголошення Загальної деларації прав людини для учнів 9-10 класів Великобірківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.  more...

Відбулася зустріч з питань перебування дітей району у дошкільних та позашкільних навчальних закладах міста Тернополя

08.12.2017 | 16:14

 Сьогодні, 8 грудня, відбулася зустріч  голови районної державної адміністрації Олександра Похилого, заступника голови райдержадміністрації Андрія Колісника, начальника відділу освіти райдержадміністрації Василь Цаля з батьками, які є жителями району, а їх діти відвідують дошкільні та позашкільні навчальні заклади міста Тернополя.

Голова райдержадміністрації довів до відому присутніх, що 6 грудня відбулася  спільна нарада керівників Тернопільської райдержадміністраці, районної ради, Великогаївської і Байковецької об’єднаних громад та Тернопільської міської ради. Результатом обговорення ситуації, що склалася стало рішення, згідно з яким ОТГ та районна рада повинні укласти договори із Тернопільською міською радою про міжбюджетний трансферт щодо відшкодування вартості послуг, наданих кожній дитині (без тернопільської реєстрації) у садочку чи позашкільному навчальному закладі міста.

more...

Проведено тренінг «Побажай добра ближньому»

07.12.2017 | 10:08

Напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району зібралися підопічні яких  об’єднали спільні потреби, турботи та переживання. У теплій, дружній атмосфері люди спілкувалися між собою, ділилися спогадами, чаювали. Крім цього було проведено тренінг «Побажай добра ближньому» в ході якого підопічні мали змогу обмінятися власноруч виготовленими долонями-побажаннями для ближнього. В ході заходу встановилися довірливі відносини між людьми, на завершення директор терцентру  Надія Бойко вручила всім присутнім  подарункові набори.

                        

 

 

more...

Вивчення стану роботи апарату Тернопільської районної державної адміністрації

06.12.2017 | 17:03

 6 грудня в  районній державній адміністрації відбулася підсумкова нарада щодо вивчення стану роботи апарату Тернопільської районної державної адміністрації робочою групою Тернопільської обласної державної адміністрації. Проводив нараду заступник голови-керівник апарату обласної державної адміністрації Ігор Вонс.

more...

Відбулися урочисті з нагоди Дня Збройних сил України

06.12.2017 | 15:42

 5 грудня, напередодні  Дня Збройних сил України, у військовій частині  міста Тернополя відбувся урочистий районний захід до Дня Збройних сил України «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу» для 44-ї артилерійської бригади м. Тернопіль .

more...

Степан Барна: Наші захисники мають бути впевнені – кожного із них з нетерпінням чекаємо вдома і дякуємо за кожен день миру

05.12.2017 | 16:28

 Понад 3,5 тисячі військовослужбовців з Тернопільщини сьогодні захищають Вітчизну на Сході України. Зокрема, з області на східних рубежах служать бійці в складі тернопільської артилерійської бригади, Національної гвардії та батальйону «Тернопіль». Їхня участь надзвичайно важлива з точки зору забезпечення територіальної цілісності України і наш обов’язок, представників органів державної влади, максимально допомагати не тільки відбудовувати військові частини на території області, а й морально й матеріально підтримувати наших військовослужбовців. На цьому наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час поїздки у зону антитерористичної операції напередодні Дня Збройних сил України.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації