Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

                    

                           

16.08.2017 | 11:50

 ОГОЛОШЕННЯ

для місцевих органів влади та органів місцевого самоврядування щодо впровадження системи енергетичного менеджменту в бюджетних установах

Держенергоефективності спільно з експертами проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» розробило для місцевої влади Положення про:

-        запровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах, що фінансуються за рахунок коштів місцевих бюджетів;

-        проведення моніторингу споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами;

-        матеріальне стимулювання осіб, відповідальних за впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах;

-        встановлення лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами.

Положення опубліковано на офіційному веб-сайті Держенергоефективності:http://saee.gov.ua/sites/default/files/ENERGY_MANAGEMENT_14_08_2017.docx.

 

.

more...

15.08.2017 | 09:05

 ОГОЛОШЕННЯ

 для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

Презентація Звіт за 14-17 роки 4  5_12

На виконання вимог Закону України від 21 березня 2017 року № 1959-VІІІ щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії органи місцевого самоврядування та НКРЕКП до 10 числа останнього місяця кожного кварталу мають подавати до Держенергоефективності інформацію для розрахунків середньозважених тарифів на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення, установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також її транспортування та постачання.

У свою чергу, Держенергоефективності на основі отриманої інформації буде розраховувати середньозважені тарифи до 25 числа останнього місяця щокварталу та оприлюднювати  їх на офіційному веб-сайті: www.saee.gov.ua.

more...

Всі працівники обласної та районної адміністрацій запрошуються до участі у флешмобі до дня національного прапора.

11.08.2017 | 12:32

Флешмоб ініційований Міністерством Закордонних справ України.

Для участі у флешмобі НЕОБХІДНО:

- зробити фото з українським прапором в улюбленому місці на території області;

- розмістити фото на своїй сторінці в фейсбуці (сторінці структурного підрозділу) з хеш-тегом #Selfie With Flag #Селфі з Прапором  #Ukraine Is Beautiful   #Visit Ukraine   #Благословенне Тернопілля.

Цією акцією ми популяризуємо найкращі туристичні куточки області та заохочуємо всіх бажаючих відвідати регіон.

more...

В Україні запустили флешмоб до Дня Незалежності

01.08.2017 | 11:46

Міністерство закордонних справ пропонує користувачам соціальних мереж влаштувати масовий флешмоб "Селфі з прапором" - опублікувати знімок у своєму улюбленому місці в Україні.

Традиційно до Дня Державного прапора України 23 серпня МЗС запускає новий проект #SelfieWithFlag", - йдеться в повідомленні МЗС на сторінці у Facebook.

more...

Мінсоцполітики: Субсидії перепризначаються на наступний період автоматично

01.08.2017 | 09:49

Особливих змін у програмі житлових  субсидій, і зокрема у принципах її надання, не відбулося. Збережено автоматичний принцип перепризначення субсидій для тих громадян, які отримували її раніше. Про це сьогодні на брифінгу в Будинку Уряду повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій  Музиченко.

За його словами, повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно лише тим, хто орендує житло, та у кого відбулися зміни у складі сім’ї. Для більшості субсидіантів перепризначення на наступний період (2017-2018рр) органи соціального захисту населення здійснюють автоматично.

more...

Молодь Тернопільщини закликають бути патріотами та бойкотувати фестиваль, який організовує Російська Федерація

25.07.2017 | 15:41

Всесвітній фестиваль молоді та студентів, який у жовтні цього року планує провести Російська Федерація у м. Севастополь та м. Сімферополь (Автономна Республіка Крим), організатори мають намір використати для легітимації окупації Криму. На це звертає увагу юних українців начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

more...

Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

18.07.2017 | 15:47

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

«Ця база об’єктів – це результат роботи 20 облдержадміністрацій та 16 міст-обласних центрів, які у співпраці з Держенергоефективності проаналізували енергоспоживання різних бюджетних установ та відібрали найбільш прийнятні для ЕСКО-проектів. Очоливши роботу у цьому напрямі та допомагаючи владі на місцях, Держенергоефективності опублікувало загальнонаціональну базу потенційних об’єктів на своєму сайті», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

Управління соціального захисту населення повідомляє

24.05.2017 | 15:57
 Управління соціального захисту населення повідомляє, що постановою № 254 від 12.04.2017 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 “Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом”.    more...

Оновлена програма житлових субсидій: що змінилося?

11.05.2017 | 09:46

 З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Тернопільщині провели військовий вишкіл для оргядра та керівного складу усіх загонів тероборони (відео)

19.08.2017 | 12:34

 Тернопільській області завершилися триденні військові інструкторсько-методичні навчання. Посилена військова підготовка в тому числі і держслужбовців, у певній мірі обумовлена тим, що з 14 до 20 вересня у Білорусі будуть відбуватися військові навчання Російської Федерації, так званий «Захід-2017», про це повідомив голова Тернопільської ОДА Степан Барна.

Особливістю останніх військових зборів стало те, що навчання провели для організаційного ядра та керівного складу усіх 18 загонів тероборони області. Це дало можливість відпрацювати командну злагодженість, яка буде вкрай необхідною в умовах особливого періоду.

more...

Реалізовуємо мету – наближення послуг до людей

18.08.2017 | 15:07

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області тісно співпрацює із об’єднаними громадами для того, щоб максимально  наблизити послуги до людей. У рамках цієї співпраці, здійснюються виїзні прийоми громадян не лише у центрах громад, але й у селах, які до них відносяться.

18.08.2017 року фахівці Пенсійного фонду проводили прийом громадян у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді. Цього разу спеціалісти були не у самих Великих Гаях, де облаштоване віддалене робоче місце, а у селі Козівка, яке відноситься до громади. Це село вибране не випадково, адже воно найвіддаленіше не лише від міста Тернополя, а й від центру громади, тому потреба такого візиту була очевидною.

more...

Голова РДА Олександр Похилий взяв участь в нараді щодо реалізації проектів ДФРР

18.08.2017 | 14:00

Головам районних державних адміністрації області дали конкретні доручення й визначили терміни щодо подачі документації для реалізації проектів за рахунок коштів Держаного фонду регіонального розвитку та на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

За цим напрямом уже розпочалася підготовка, однак не всі райони активно включилися в роботу. Саме тому сьогодні, 18 серпня, в обласній адміністрації з цього приводу провели чергову нараду з головами РДА. Нарада відбулася за участі заступника голови Тернопільської ОДА Олега Валова, начальника управління капітального будівництва облдержадміністрації Віктора Кузяка та директора департаменту фінансів ОДА Степана Скибиляка.

more...

Родини загиблих захисників України з’їдуться на Тернопільщину

18.08.2017 | 11:08

Тернопільськаобласть готується зустріти близько 300 членів родин військових, які загинули протягом років збройного протистояння Російській Федерації, захищаючи державну цілісність України. В рамках акції «Єдина родина України» родичі українських героїв проведуть три дні на Тернопільщині, зможуть поспілкуватися із психологами, духівниками, зустрінуться з керівниками області, а головне – обговорять наболілі питання та разом шукатимуть шляхи їх вирішення. Тернопільщина прийматиме учасників акції «Єдина родина України» 18, 19 та 20 серпня.

more...

Олександр Похилий у складі делегації Тернопільської області відвідав Литовську Республіку(фото)

18.08.2017 | 09:42

З 10 до 15 серпня офіційна делегація Тернопільської області під керівництвом голови Тернопільської ОДА Степана Барни перебувала з офіційним візитом у Тауразькому повіті Литовської Республіки.

Програма візиту була насичена численними заходами. В перший день делегація зустрілась з представниками Ради регіонального розвитку Туаразького повіту, Товариством друзів Тернополя у Литві, представниками міністерств та головами 4 самоуправлінь повіту, а саме Тауразького, Шилальського, Юрбаркаського та Пагегяйського управлінь. Варто зазначити, що Тернопільська область має підписану угоду про співробітництво з Тауразьким повітом в цілому, а Борщівський та Збаразький райони – з Шилалським та Пагегяйським самоуправліннями. Крім того, планується підписання угоди про співробітництво між Гусятинським районом та Юрбаркаським самоуправлінням. Відповідно до програми перебування, делегація Тернопілля мала змогу ознайомитися з функціонуванням кожного самоуправління. Зокрема, в Юрбаркаському районі відбулася зустріч з 7-ю мотопіхотною збірною ім. Великого князя Литовського. Також ознайомились з роботою інфо-центру з туризму та бізнесу.

more...

Триває благодійна програма «Зміни одне життя»

17.08.2017 | 15:22

Кожна дитина повинна виховуватися в родині, відчувати любов, турботу близьких людей, розуміти, що вона потрібна. Втім, не завжди у зв’язку із життєвими ситуаціями діти мають власну родину. Ось чому ми, дорослі, маємо докласти максимум зусиль для того, щоб не допустити втрати віри, любові та надії у дітей, яким не пощастило з біологічними батьками. Чужих дітей не буває, тож давайте зробимо життя наших дітей щасливим!

Служба у справах дітей Тернопільської районної державної адміністрації звертає увагу всіх небайдужих людей, які бажають взяти дитину у свою сім’ю. Згідно з чинним закондавством України сьогодні діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, мають можливість потрапити у сім’ю шляхом усиновлення (удочеріння); влаштування під опіку (піклування); влаштування до дитячого будинку сімейного типу; в прийомну сім’ю.

more...

Сергій Савчук: За I півріччя 2017 року понад 500 домогосподарств перейшли на електроенергію з енергії сонця

17.08.2017 | 15:10

Попит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Впродовж II кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячній» електроенергії. Це на 25% більше порівняно з I кварталом цього року, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.

Сьогодні, станом на кінець II кварталу 2017 року, 1635 домогосподарств встановили сонячні панелі. Це майже в 4 рази більше ніж рік тому.

more...

Сергій Савчук: Міжнародні компанії аналізують перспективи інвестування у проекти з відновлюваної енергетики в Україні

17.08.2017 | 14:59

Це питання обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук з виконавчим директором міжнародної компанії «ShandaConsultLtd» Стефаном Нолте та представником Асоціації з консалтингу в країнах ЄС та Ближнього Сходу «Eumecon» Яном Енгельке. 

Як пояснив Стефан Нолте, наразі компанія «ShandaConsultLtd» досліджує правове поле та інвестиційну привабливість відновлюваної енергетики в Україні. У результатах аналізу зацікавлені німецькі інвестори, які розглядають можливість інвестування у «зелені» проекти. 

more...

На офіційному сайті ДМС України — сервіс онлайн-перевірки оформлення біометричного паспорта

17.08.2017 | 11:59

Стадію оформлення біометричного паспорта можна перевірити через Інтернет. Достатньо зайти за посиланнямhttps://dmsu.gov.ua/services/docstate.html  та ввести серію і номер паспорта, який вказувався у заяві на отримання послуги.

Результат пошуку буде виведено вверху сторінки, після введення підтвердження та натискання кнопки «Пошук» (сторінка при цьому перезавантажиться).

more...

Степан Барна: Потрібно зробити все, щоб кошти, виділені на проекти ДФРР, були освоєні у повній мірі

17.08.2017 | 11:42

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна наголошує, що освоєння коштів з Фонду регіонального розвитку та субвенції з Держбюджету територіальним громадам переходять у площину прямої відповідальності керівників районів та голів ОТГ.

«Слід розуміти, що і держава, і обласна адміністрація зі свого боку зробили все можливе, аби в області були реалізовані інфраструктурні проекти, яких чекають люди. Сьогодні ж маємо затримку виключно на місцях – у самих районах та громадах. Допустити того, щоб уже виділені кошти, так і залишилися неосвоєними – не можна. Тому підкреслюю – слід негайно активізувати роботу!», – наголосив очільник області на останній відеонараді  з приводу освоєння коштів по проектах ДФРР та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад з головами РДА та ОТГ, яка відбулася 15 серпня.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації