Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

31.10.2019 | 10:07

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)...

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

"Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11078/1На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

МІН’ЮСТ ВИПУСТИВ ВІДЕОРОЛИК ПРО ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

https://www.youtube.com/watch?v=f8FEvCX3Hc0

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Мінсоцполітики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації

11.11.2019 | 16:28

Міністерство соціальної політики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації (ТЗР) в 2019 році. На це з Державного бюджету-2019 року буде додатково спрямовано майже 787 млн грн, що дозволить виготовити додатково близько 250 тис. виробів для осіб та дітей з інвалідністю.

Це стало можливим, оскільки у четвер, 7 листопада, Президент України Володимир Зеленський підписав законопроект про внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік. Таким чином він підтримав ініціативу Мінсоцполітики із додаткового забезпечення осіб з інвалідністю та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Раніше ініціативу відомства підтримала Верховна Рада України.

more...

Матч за Суперкубок Тернопільського району ім. Івана Білоуса відбувся на стадіоні с. Великі Гаї

11.11.2019 | 15:49

10 листопада 2019 року на стадіоні с. Великі Гаї відбувся матч за суперкубок тернопільського району з футболу ім. Івана Білоуса, в якому зустрілися ФК «Плотича» с. Плотича -  чемпіон Тернопільського району 2019 року та ФК «Говерла» с. Дубівці – володар кубку Тернопільського району ім. І. Вишневського 2019р.

Перед поєдинком до футболістів та вболівальників звернулися голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, який привітав гравців з цьогорічними здобутками та поділився спогадами про Івана Білоуса, який багато років присвятив розбудові  футболу у Тернопільському районі. Опісля слово взяв голова Тернопільської районної федерації футболу Сергій Лісовий, який також пригадав декілька епізодів з життя Івана Богдановича та побажав перемоги двом колективам.

more...

Бібліотека у Серединках — затишна домівка Степана Мокрія-Алича

11.11.2019 | 15:16

Українська земля надзвичайно багата на таланти. Ми приймаємо як звичне і належне той факт, що у кожному місті та селі є люди, які володіють даром поетичного та прозового літературного письменства, малярства, вишивки, лозоплетіння, танцю, співу, самобутніх народних промислів тощо. Це надзвичайно збагачує культуру. Тому важливо примножити це багатство, зберегти все, що маємо, та передати наступним поколінням.

more...

Жителям області про зміни в пенсійному законодавстві

11.11.2019 | 15:05

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели зустрічі з жителями Монастириського, Теребовлянського і Тернопільського районів. Під час заходу громадяни мали нагоду дізнатись про зміни у пенсійному законодавстві та отримати кваліфіковані консультації щодо можливостей і переваг користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

more...

Ветеранам і представникам громадських організацій про діючі норми пенсійного законодавства та можливості вебпорталу електронних послуг

11.11.2019 | 14:36

В рамках інформаційної кампанії по ознайомленню із пенсійним законодавством спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели зустрічі з представниками ветеранських та громадських організацій.

Під час заходу фахівці Фонду розповіли представникам Шумського районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України», громадської організації ветеранів АТО Монастирищини, Чортківської громадської організації Української Спілки ветеранів та Тернопільської районної ради фізкультурно-спортивного товариства «Колос» про діючі норми пенсійного законодавства.

more...

Про електронні послуги Пенсійного фонду жителям

11.11.2019 | 14:34

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели виїзні прийоми громадян у Байковецькій ОТГ Тернопільського району, Гадинківській сільській раді Гусятинського району та у Дзвиняцькій сільській раді Борщівського району. Такі заходи спрямовані на наближення послуг до населення, адже громадяни мають змогу отримувати роз’яснення щодо пенсійного забезпечення не відвідуючи органів Фонду.

Фахівці Головного управління розповіли жителям районів про вік виходу на пенсію, перерахунки виплат працюючим пенсіонерам, можливість переходу з одного виду пенсійної виплати на інший та добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

more...

Духовий оркестр села Малий Ходачків

11.11.2019 | 14:28

Духовий оркестр «Відродження» клубу села М.Ходачків має своє самобутнє творче обличчя, яке наповнене любов’ю до рідного краю та своєрідною манерою виконання. Колектив провадить свою роботу в напрямку відродження, збагачення духової музики в районі. Він функціонував ще у 30-х роках минулого століття, а з 2016 року відродився, тому і був названий «Відродження». Колектив за ці роки здобув добру славу і визнання у жителів сіл Тернопільського, Підволочиського, Збаразького районів. Власними силами музикантів, придбано необхідні духові інструменти. За сприяння сільського голови села М.Ходачків Володимира Берези в приміщенні сільської ради виділено кімнату для проведення репетицій. За спонсорські кошти, кошти меценатів і шанувальників духової музики, придбано сценічні костюми, підсилювальну акустичну систему.

more...

Перевірити свій страховий стаж можна на Вебпорталі Пенсійного фонду України

11.11.2019 | 14:20

Пенсійний фонд України надає можливість кожному, дистанційно, через Вебпортал (portal.pfu.gov.ua) перевірити чи своєчасно і чи в повному обсязі роботодавець сплачує за нього внески (з моменту впровадження персоніфікованого обліку, тобто з 2000 року), адже період сплати цих внесків і їх розмір безпосередньо впливають на величину майбутньої пенсії.

З 1 січня 2019 року розмір мінімального страхового внеску становить 918,06 грн. (мінімальна заробітна плата 4173 грн. * 22 % - ставка оподаткування).

more...

Турнір з міні-футболу пам’яті Івана Вітишина

11.11.2019 | 12:10

09 - 10 листопада цього року за сприяння районної державної адміністрації, Великоберезовицької селищної ради, федерації футболу Тернопільського району, проведено турнір з міні-футболу пам'яті Героя України Кіборга - Івана Вітишина.

more...

Жителям області про зміни в пенсійному законодавстві

11.11.2019 | 11:42

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели зустрічі з жителями Монастириського, Теребовлянського і Тернопільського районів. Під час заходу громадяни мали нагоду дізнатись про зміни у пенсійному законодавстві та отримати кваліфіковані консультації щодо можливостей і переваг користування вебпорталом електронних послуг Пенсійного фонду України.

Представники фонду ознайомили громадян з умовами виходу на пенсію за віком, вимогами пенсійного законодавства щодо страхового стажу та порядком подання документів для перерахунку пенсійних виплат пенсіонерам, які працюють. Розповіли про терміни призначення пенсії, переваги одержання пенсійних виплат через установи банків та повідомили про можливість укласти договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації