Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

                    

                           

Оновлена програма житлових субсидій: що змінилося?

11.05.2017 | 09:46

 З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

03.05.2017 | 12:42
more...

Подяка

28.04.2017 | 10:55

Колектив працівників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району спільно з підопічними висловлюють щиру подяку спонсорам та благодійникам, головам сільських та селищних рад, об»єднаних територіальних громад, які в найкращих традиціях українського народу готові допомогти тим, хто цього найбільше потребує. До благодійної  акції «Великодній кошик» активно долучилися:

 

more...

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

26.04.2017 | 10:38

01 січня  2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні», який, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

       Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України (далі-Кодекс) та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

 

 

 

more...

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

11.04.2017 | 16:58

            01 січня 2017 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні, який, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

 Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру  неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України (далі Кодекс) та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

more...

ОГОЛОШЕННЯ

03.04.2017 | 15:53

 До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані!

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього».

more...

До уваги суб’єктів господарювання

06.03.2017 | 16:49

Програма Агенства США з міжнародного розвитку Лідерство в економічному врядуванні” запроваджує навчання для представників малого та середнього підприємництва Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії„ з метою отримання практичних навичок для організації експортної діяльності та вміння формувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвитку міжнародних контактів.

Програма складається з шести одноденних безкоштовних тренінгів, які відбуватимуться в м. Тернополі один раз на місяць.

more...

Запрошуємо до школи «Майбутнього пенсіонера»

22.02.2017 | 09:57

В приміщенні Тернопілького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області працює «Школа майбутнього пенсіонера». Всім громадянам рекомендовано пройти навчання до настання пенсійного віку для отримання роз`яснення від фахівців щодо визначення права на призначення пенсії та ознайомлення з переліком необхідних документів для призначення пенсії. 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Стартував Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest-2017»

24.05.2017 | 16:47

 У Тернопільській області розпочав роботу Міжнародний інвестиційний форум. Ця подія вважається однією із найбільш очікуваних в секторі економіки краю, адже дозволяє максимально широко представити потенціал Тернопільщини як позитивного регіону для капіталовкладень. Триватиме подія три дні – з 24 по 26 травня.

more...

Олександр Похилий взяв участь в засіданні сесії районної ради

24.05.2017 | 15:14

 24 травня  голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь в засіданні другогопленарного засідання одинадцятої сесії Тернопільської районної ради сьомого скликання

more...

Пенсійний фонд наближує послуги до людей

23.05.2017 | 14:29

Тернопільське об’єднане управління Тернопільської області має напрацювання із двома громадами, щодо надання послуг за місцем проживання громадян на віддаленому робочому місці, а саме Великогаївською об’єднаною територіальною громадою та Байковецькою об’єднаною територіальною громадою, де зосереджується 22,3 % пенсіонерів Тернопільського району.

more...

Відбулися засідання постійних комісій та президії районної ради

23.05.2017 | 11:12

http://oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/136555/4.jpg 23 травня відбулися засідання постійних комісій та президії районної ради

     В роботі комісій
взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Похилий, заступники голови райдержадміністрації Володимир Осядач та Андрій Колісник,  голова районної ради Андрій Галайко, керівники відділів та управлінь райдержадміністрації та районної ради.

  Депутати обговорили проекти рішень та узгодили порядок денний другого пленарного засідання одинадцятої сесії Тернопільської районної ради сьомого скликання.

more...

Відбулася щотижнева нарада з питань оперативної роботи

22.05.2017 | 16:50

 Про проблемні питання в роботі структурних підрозділів райдержадміністрації, організацію роботи протягом тижня йшлось на щотижневій нараді заступників голови, керівників управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань оперативної роботи, яку провів 22 травня голова районної державної адміністрації   Олександр Похилий.

more...

Олександр Похилий взяв участь у відеонараді

22.05.2017 | 16:43

Голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь у відеонараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Обговорили питання про стан виконання завдання по відбору на військову службу за контрактом та призову громадян на строкову військову службу в області; про стан ремонту автомобільних доріг у області; про підготовку до проведення Міжнародного інвестиційного форуму „Тернопільщина Invest - 2017”; про стан створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у області.

more...

Про відновлення біатлонної бази у селі Підгороднє (відео)

19.05.2017 | 15:02

 В рамках робочого візиту на Тернопільщину Міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова, за участі голови Тернопільської ОДА Степана Барни відбулася виїзна нарада щодо повноцінного відновлення роботи біатлонної бази у с.Підгороднє. Як відомо, наразі, об’єкт перебуває у вкрай занедбаному стані, що створює перепони для належної підготовки спортсменів, які захищають честь не лише Тернопільщини, але й усієї України.

more...

Відбулося засідання районної робочої групи з питань детінізації доходів, підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення району

19.05.2017 | 14:51

 19 травня відбулося засідання районної робочої групи з питань детінізації доходів, підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення району.

Провів засідання  перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Осядач.

 

more...

Семінар для безробітних в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості

19.05.2017 | 10:45

Фахівці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області забезпечують систематичну роботу із надання консультацій та роз’яснень для безробітних в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості. 17 травня 2017 року з тимчасово безробітними громадянами провели семінар начальник об’єднаного управління Тетяна Глух та головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Юлія Талалай.

more...

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав біатлонну базу ФСТ ”Колос” в селі Підгороднє

18.05.2017 | 16:39

 18 травня відбулася зустріч голови райдержадміністрації Олександра Похилого  з Міністром  молоді та спорту Ігорем Ждановим, який в рамках робочого візиту  відвідав біатлонну базу ФСТ ”Колос” в селі Підгороднє та провів нараду з керівництвом області та району щодо розгляду проблемних питань на шляху розвитку цього виду спорту в регіоні.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Оголошення

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

Про внесення змін до переліку послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Тернопільської районноїдержавної адміністрації