Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

                    

                           

Вітання голови РДА з нагоди Дня державної служби

23.06.2017 | 10:09

Шановні колеги !

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби !

Професія державного службовця – важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням , демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

БажаюВам здоров’я, мудрості, витримки у всіх життєвих випробуваннях ,добра і добробуту, заслуженої шани і вдячності людей!

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

                                                              З повагою, голова районної державної адміністрації

                                                                       Олександр Похилий

more...

Переплату пенсії легше попередити, ніж потім її утримувати

14.06.2017 | 11:08

Для попередження та виявлення переплат пенсій щомісяця фахівці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області звіряють дані персоніфікованого обліку про застрахованих (працюючих) осіб із даними бази одержувачів пенсій.

При цьому щоразу виявляється значна кількість працюючих пенсіонерів, котрим через замовчування про працевлаштування безпідставно виплачувалися пенсія, надбавки, підвищення до пенсії або нараховувалася індексація до пенсії.

 

Шановні пенсіонери!

Просимо відповідально ставитися до свого обов’язку – повідомляти орган Пенсійного фонду про працевлаштування (в тому числі, заняття підприємницькою діяльністю), зміну місця проживання та інші обставини, що можуть вплинути на розмір пенсії. Адже легше попередити безпідставне одержання Вами пенсійних виплат, ніж утримувати суми переплат.

more...

УВАГА!

13.06.2017 | 14:53

 10.07.2017 року о 10:00  год. у приміщенні Тернопільської районної державної адміністрації, за адресою: Майдан Перемоги, 1, м. Тернопіль (ІІІ поверх, Малий зал, контактний телефон (0352) 53-56-22; 43-59-30), буде проведено конкурсний відбір експертів для визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського на території Мишковицької сільської ради - земельна ділянка площею 1,9537 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Експертам, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, необхідно подати до Тернопільської районної державної адміністрації, у термін до 04.07.2017 року наступні документи:

· заяву;

· копії завірених належним чином установчих документів учасника конкурсу;

· копії завірених належним чином документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

· копію завірену належним чином кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

· матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок;

· пропозиції учасника конкурсу щодо вартості  виконання  робіт  відповідно до  калькуляції  витрат, пов’язаних  із виконанням робіт,  а  також строк  виконання робіт   з   експертної   оцінки   земельної   ділянки   (подаються   у запечатаному конверті).

more...

Про зміни у законодавстві щодо провадження будівельної діяльності

12.06.2017 | 15:41

10 червня 2017 року набув чинності Закон України №1817 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», основні засади якого вже обговорювалися на попередніх нарадах. На останньому засіданні Кабінету Міністрів України 7 червня 2017 року прийнято низку нормативних підзаконних актів, що забезпечують та внормовують реалізацію законодавчих змін, зокрема, такі основні постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України:

more...

До уваги сільськогосподарських товаровиробників!

02.06.2017 | 08:45

http://oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/10686/1Бюджетна дотація для розвитку сільськогосподарських товаровиробників та стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції

Термін дії – 5 років (з 1 січня 2017 року по 1 січня 2022 року).

Обсяг коштів – 4000 млн. гривень.

Мають право на отримання – сільськогосподарські товаровиробники – платники податку на додану вартість.

Види діяльності, на які розповсюджується бюджетна дотація: тваринництво, вирощування винограду, фруктів, ягід, горіхів, овочів, тютюну та цукрового буряку.

more...

Завершення фінансування пенсій та грошової допомоги в травні 2017 року

31.05.2017 | 12:12

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області повідомляє, що відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та інших законодавчих актів, що регулюють питання пенсійного забезпечення громадян, завершено виплату пенсій та грошової допомоги на травень 2017 року. 

Станом на 25 травня 2017 року виплату пенсій та грошової допомоги профінансовано в розмірі 124 млн. 456,69 тис.грн., що становить 100,0 % місячної потреби травня 2017 року. 

           

more...

Управління соціального захисту населення повідомляє

24.05.2017 | 15:57
 Управління соціального захисту населення повідомляє, що постановою № 254 від 12.04.2017 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 “Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом”.    more...

Оновлена програма житлових субсидій: що змінилося?

11.05.2017 | 09:46

 З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

11.04.2017 | 16:58

            01 січня 2017 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні, який, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

 Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру  неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України (далі Кодекс) та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

В районі відзначено День державної служби

23.06.2017 | 12:21

23 червня відбулось районне святкування з нагоди Дня державної служби за участю керівництва, працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

more...

Підопічні мають змогу скористатися послугами робітника з комплексного обслуговування

22.06.2017 | 13:40

 У відділенні адресної грошової та натуральної допомоги Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району підопічні мають змогу скористатися послугами робітника з комплексного обслуговування. Приймаються замовлення на виконання таких робіт:
-           дрібних ремонтних робіт;
-           різання та рубання дров,( заготівля палива на зиму);
-           обробіток городу; 

-           благоустрій території;
-
           ремонт меблів.


Особлива увага в літній період надається обробітку городу та благоустрою території. Замовлення приймаються щоденно та виконуються по мірі іх поступлення.

more...

Нарада з працівниками відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю

22.06.2017 | 12:40

 22  червня  керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гоцманова провела робочу нараду з працівниками відділу організаційної роботи та зв’язків з громадськістю.

На нараді  розглянуто питання щодо підготовки матеріалів на засідання колегії райдержадміністрації в червні місяці. Акцентовно увагу на питаннях, що стосуються наповнення веб-сайту райдержадміністрації та планування роботи.  Проаналізовано довідку, що містить узагальнену інформацію за результатами перевірки виконання виконавчим комітетом Острівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади.

more...

Відбулося засідання комісії з земельних питань

22.06.2017 | 10:44

 21 червня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач провів засідання комісії з попереднього розгляду документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, матеріалів погодження місця розташування об'єктів, проведення інвентаризації земельних ділянок, встановлення ставок орендної плати та купівлі-продажу земельних ділянок державної власності.

more...

Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

21.06.2017 | 16:35

 21 червня заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник провів засідання  комісії з розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. В ході засідання розглянуто 14 звернень, прийнято  позитивне рішення по 14 справах.

 

 

more...

Ряд актуальних питань розглянули на нараді при першому заступнику голови райдержадміністрації

21.06.2017 | 11:39

 21 червня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач провів робочу нараду із заступником голови райдержадміністрації Андрієм Колісником та  керівником апарату  райдержадміністрації Олесею Гоцмановою. В ході наради було обговорено ряд питань, зокрема, дотримання регламенту райдержадміністрації при виконанні службових обов’язків, підготовки документів, розробки проектів розпоряджень, доручень та заходів, злагодженої співпраці та скоординованої діяльності усієї структури РДА з апаратом.

 

more...

Відбулася нарада з працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців

21.06.2017 | 09:52

 21 червня керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гоцманова провела  нараду з працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців з питань проведення проміжних виборів депутатів Великоглибочецької сільської ради.

more...

Проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян

20.06.2017 | 15:52

 20  червня першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Осядачем проведено засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто звернення жительки села Петриків Ганни Сворінь щодо надання будівельного паспорту з реконструкції індивідуального житлового будинку.

За результатами розгляду даного питання прийнято відповідне рішення та надано доручення виконавцям.

more...

Стартував сезон літнього оздоровлення та відпочинку для дітей пільгових категорій

20.06.2017 | 11:42

 Стартував сезон літнього оздоровлення та відпочинку для дітей пільгових категорій, а саме: дітей позбавлених батьківського піклування; дітей з багатодітних родин; малозабезпечених сімей; дітей, батьки яких є учасниками АТО; дітей внутрішньо переміщених осіб, а також дітей, які мають відзнаки у навчанні та спорті.

more...

Президент доручив Уряду вже восени підвищити пенсії

20.06.2017 | 11:24

 Президент Петро Порошенко переконаний, що покращення економічної ситуації в країні нині дає можливість здійснити кроки, спрямовані на підвищення забезпечення пенсіонерів, які найбільше потребують підтримки з боку держави. Про це він заявив на засіданні Національної ради реформ, присвяченому пенсійній реформі.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації