Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

                    

                           

До уваги власників корів

14.02.2018 | 15:20

На виконання комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Тернопільської області на 2016-2020 роки, департамент агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації проводить прийом документів для виплати часткового відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння для особистих селянських господарств населення.

more...

Третя хвиля конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”

08.02.2018 | 14:20

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”( tfd.ier.com.ua ), що фінансується ЄС, оголошує про третю хвилю конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”.

more...

08.02.2018 | 14:16
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

28.12.2017 | 09:45
more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведена «пряма телефонна гаряча лінія» начальника Тернопільського об’єднаного управління

23.02.2018 | 14:52

З метою вдосконалення роботи Тернопільського об’управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами міста Тернополя та Тернопільського району 23 лютого начальником Тетяною Глух проведена «пряма телефонна гаряча лінія».

Під час роботи «гарячої лінії» до об’єднаного управління звернулося 6 осіб. Були порушені питання призначення пенсій, перерахунок пенсій, сплата страхових внесків, отримання пенсій через установи банку та виплати допомоги на поховання.

more...

Олександр Похилий взяв участь в засіданні шістнадцятої сесії Тернопільської районної ради сьомого скликання

23.02.2018 | 13:52

 23 лютого відбулася чергова шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання..

Засідання проводив голова районної ради Андрій Галайко. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Похилий, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб районної державної адміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники поліції та інших правоохоронних органів, сільські, селищні голови, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

more...

Підсумки проведено, завдання визначено: у Тернопільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області провели підсумкову нараду за 2017 рік

23.02.2018 | 12:17

 22 лютого під головуванням заступника начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Володимира Івахова була проведена нарада з колективом Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області на якій розглянуто підсумки роботи управління за 2017 рік. Нараду провела начальник об’єднаного управління Тетяна Глух, присутні – заступники начальника об’єднаного управління, керівники структурних підрозділів.

more...

Відбулась відео - нарада при заступнику голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрію Юрику

23.02.2018 | 08:56

22 лютого відбулася  відео - нарада з питань формування спроможної мережі лікувально-профілактичних закладів первинної медико-санітарної допомоги при заступнику голови Тернопільської обласної державної адміністрації Юрію Юрику.

more...

Володимир Осядач провів засідання конкурсного комітету

22.02.2018 | 15:32

22 лютого під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Осядача проведено засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тернопільського району.

more...

Уряд підвищує увагу до підготовки спеціалістів робітничих професій

22.02.2018 | 13:05

Уряд розширив перелік робітничих професій, підготовка за якими здійснюється за державний кошт. Перелік професій доповнено шістьма позиціями: зварник; машиніст дорожньо-будівельних машин; монтажник систем утеплення будівель; слюсар з механоскладальних робіт; слюсар-інстументальник; слюсар-ремонтник. Рішення уряду дозволить забезпечити підготовку спеціалістів робітничих професій, які в дефіциті на ринку праці в Україні.

more...

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1,5 тисячі гривень

22.02.2018 | 13:00

Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону. 21 лютого на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

more...

Усі школярі навчатимуться в інтерактивних класах

22.02.2018 | 12:45

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.

more...

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

22.02.2018 | 11:18

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/152642/p2220004.jpg 22 лютого відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Тернопільської районної державної адміністрації.

З  метою соціально-правового захисту дітей на комісії розглянуто наступні питання:

more...

Відбулось засідання президії та постійних комісій районної ради

22.02.2018 | 09:32

       22 лютого голова районної державної адміністрації Олександр Похилий взяв участь у засіданні президії районної ради з питань підготовки до шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання. Згідно пропозицій, внесених райдержадміністрацією, виконавчим апаратом районної ради, депутатами, члени президії попередньо узгодили пропозиції і рекомендації з питань, що передбачається внести на розгляд даної сесії.

 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації