Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

          

ОГОЛОШЕННЯ!!!

17.02.2020 | 11:47

 05.03.2020 року о 10:00  год.у приміщенні Тернопільської районної державної адміністрації, за адресою: Майдан Перемоги, 1, м.Тернопіль (ІІІ поверх, Малий зал, контактний телефон (0352) 43-59-30, буде проведено конкурсний відбір експертів для визначення експертної грошової оцінки :

more...

До уваги жителів району!

12.02.2020 | 15:08

 Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1057 „Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях”, наказу Мінсоцполітики України від 27.04.2018 року №597 „Про затвердження Вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації та форми акта наданих послуг із психологічної реабілітації за рахунок бюджетних коштів”,

more...

УВАГА! Конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку

31.01.2020 | 09:31

Рішенням регіональної комісії облдержадміністрації від 23.01.2020 року оголошено додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році відповідно до наступних технічних завдань, затверджених Планом заходів з реалізації у 2018-2020 роках Стратегії розвитку Тернопільської області на період до 2020 року:

more...

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ ДО БЮДЖЕТУ

13.01.2020 | 14:36

Головне управління Державної казначейської служби України у Тернопільській області звертає увагу платників податків, місцевих фінансових органів, органів Державної податкової служби України та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, банківських установ, що відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 «Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі» з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунку IВАN з 01.01.2020 в органах казначейства для зарахування податків, зборів, платежів до бюджетів будуть діяти нові рахунки.

more...

У Тернопільському районні запрацювали пункти обігріву

02.12.2019 | 15:08

З метою запобігання переохолодження та загибелі громадян від перемерзання в осінньо-зимовий період  та у зв’язку із погіршенням погодних умов та пониженням температури на території Тернопільського районну  організована робота пунктів обігріву для населення. Пункти обігріву працюють цілодобово, всі нужденні мають змогу зігріватися у будь-який час доби. 

Перелік пунктів обігріву Тернопільського району та адреси їх розташування:

-  с. Мишковичі, вул. Надрічна, 23 (Геріатричне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»);

-  смт. Великі Бірки, вул. Грушевського, 53 (Стаціонарне відділення КНП ТРР «Тернопільська центральна районна лікарня»).

 

Тернопільський РВ Управління ДСНС України у Тернопільській області

more...

До уваги власників земельних ділянок та землекористувачів!

31.10.2019 | 10:07

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області звертає увагу громадян, органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Тернопільської області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Радимо всім землевласникам та землекористувачам, які господарюють на своїй землі на підставі документів виданих до 2004 року перевірити статус своєї земельної ділянки на Публічній кадастровій карті. У разі, якщо ділянка відсутня на карті рекомендуємо Вам звернутись до розробників документації із землеустрою для замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)...

more...

До уваги жителів району

05.09.2019 | 09:56

4 вересня 2019 року у с.Петриків по вул..Тернопільській на подвір’ї приватного будинку стався вибух саморобного вибухового пристрою, внаслідок чого постраждали господарі будинку.

У зв’язку з недопущенням резонансних подій серед населення у разі виявлення вибухонебезпечного або підозрілого предмета слід дотримуватися наступної послідовності дій:

·         негайно припинити будь-які зайві дії поруч  з виявленим предметом, зупинити всі роботи, вимкнути обладнання та техніку:

·         звернути увагу оточуючих людей  на небезпеку та ініціювати їх відведення на максимально безпечну відстань, але не менше, ніж 100 м, при цьому слід зберігати спокій та рівновагу, намагатися не провокувати паніку. У разі необхідності надати допомогу у залишенні небезпечної зони дітям, літнім людям та інвалідам;

·         терміново повідомити про знахідку представників правоохоронних органів та аварійні служби за телефонами «101», «102» та дати максимально детальний опис виявленого предмету і ситуації, що склалася.

more...

"Гаряча телефонна лінія" Фонду

14.05.2019 | 08:46

В управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області діє “гаряча телефонна лінія”  за номером

(0352) 52-72-21

Тернопільське відділення:

(0352) 23-53-01

щодня, крім вихідних та святкових днів, з 8.00 до 17.00, у п'ятницю - з 8.00 до 15.45

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбувся черговий семінар-навчання з секретарями сільських, селищних рад району

13.02.2020 | 15:59

 13 лютого відбувся черговий семінар-навчання з секретарями сільських, селищних рад району, який проводила т.в.о.  керівника апарату    районної державної адміністрації   Світлана Мікітіна.

Згідно плану заходу із представниками органів місцевого самоврядування обговорено наступні питання:

-           про посвідчення заповітів посадовими особами органів місцевого самоврядування;

-           про діяльність органів опіки і піклування  з питань захисту прав дитини.

more...

Засідання колегії відділу освіти

12.02.2020 | 16:58

 12 лютого в районній державній адміністрації відбулося засідання колегії відділу освіти  за участю заступника голови районної державної адміністрації Андрія Колісника, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Василя Цаля, керівників навчальних закладів району.

more...

Відбулася нарада з питань електронного декларування

12.02.2020 | 12:09

 11 лютого   відбулась нарада з працівниками райдержадміністрації, під час якої надано роз’яснення щодо правил заповнення та подання електронної декларації.

З даного питання перед учасниками наради виступила  головний спеціаліст з питань персоналу райдержадміністрації Олена Кравець. Під час наради обговорили проблемні питання, які можливі під час заповнення електронних декларацій, в тому числі про внесення змін до майнового стану та запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Наголошено також на необхідності перевірки електронної поштової скриньки, терміну дії та працездатністі електронного цифрового підпису для роботи у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

more...

Стрітенська свічка -символ Божого захисту та опіки

12.02.2020 | 11:42

  http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/191859/9Протягом довгих років свічка була джерелом світла і спокою у домівках наших предків. Серед усіх найбільше цінувалася стрітенська свічка. Освячена у церкві, вона була символом Божого захисту та опіки. І до сьогодні їй надають особливого значення.

Напередодні свята Стрітення підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району у селі Плотича оздоблювали свої святкові свічки. Спільно  з працівниками терцентру  пригадували історію свята і його традиції, а бібліотекар села Губерна В.В. розповіла про корисні властивості свічки.

more...

Увага! Важлива інформація для участі у програмі «Доступні кредити 5-7-9%»

12.02.2020 | 09:15

 Важлива інформація для тих, хто хоче скористатися державною кредитною програмою «Доступні кредити 5-7-9%».

Для участі у Програмі Ви маєте відповідати певним критерія.

Також до вашої уваги - покроковий опис як стати учасником програми «Доступні кредити 5-7-9%».

Усе про програму на сайті https://5-7-9.gov.ua

more...

Електронна трудова книжка

12.02.2020 | 09:08

 Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дає змогу громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

У «Електронній трудовій книжці» інформація відображається про всі трудові відносини працівника за даними звітних відомостей роботодавця. Також міститься інформація про сплачені страхові внески з 1998 року.

more...

Олена Дума: забезпечуємо реалізацію конституційних прав усіх працюючих

10.02.2020 | 15:40

 У разі стійкої втрати професійної працездатності через нещасні випадки на виробництві або професійні захворювання, Фондом соціального страхування України, зокрема, здійснюється фінансування одноразових допомог. Розмір цих виплат залежить від ступеня втрати професійної працездатності та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на день настання права потерпілого на страхову виплату.

more...

Відбулися чергові заняття в «Школі майбутнього пенсіонера»

10.02.2020 | 15:27

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові заняття «Школи майбутнього пенсіонера» для жителів Теребовлянського, Бережанського, Тернопільського і Бучацького районів.

more...

Спеціалісти Пенсійного фонду України в Тернопільській області продовжують інформувати трудові колективи області про актуальні питання пенсійного забезпечення та електронні послуги вебпорталу Фонду

10.02.2020 | 15:19

 У ході спілкування представники Фонду ознайомили працівників Вишнівецької селищної об’єднаної територіальної громади, Чортківської міської ради та відділу культури Заліщицької районної державної адміністрації з основними аспектами пенсійної реформи. Роз’яснили умови виходу на пенсію за віком та чинники, які впливають на її розмір. Також, фахівці Фонду звернули увагу на наслідки несплати єдиного соціального внеску. Наголосили, що періоди роботи, за які не сплачено єдиний внесок не враховуються до страхового стажу, а отже працівники втрачають стаж від якого залежить розмір майбутньої пенсійної виплати, або взагалі право на її призначення. Розповіли скільки страхового стажу потрібно мати для виходу на пенсію за віком у       2020 році та звернули увагу на подальше збільшення вимог до його тривалості.

more...

Жителям області про вплив страхового стажу на розмір пенсії

10.02.2020 | 15:10

 З метою роз’яснення впливу страхового стажу на розмір пенсії та актуальних питань пенсійного забезпечення працівники Бучацького, Монастириського, Теребовлянського та Тернопільського районного відділів обслуговування громадян зустрілися із жителями області.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації