Тернопільська районна державна адміністрація
46018, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

  

 

                    

                           

Сергій Савчук: Для ЕСКО-інвесторів зібрали понад 7 тис. потенційних об’єктів, що потребують термомодернізації

18.07.2017 | 15:47

У тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 7 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

«Ця база об’єктів – це результат роботи 20 облдержадміністрацій та 16 міст-обласних центрів, які у співпраці з Держенергоефективності проаналізували енергоспоживання різних бюджетних установ та відібрали найбільш прийнятні для ЕСКО-проектів. Очоливши роботу у цьому напрямі та допомагаючи владі на місцях, Держенергоефективності опублікувало загальнонаціональну базу потенційних об’єктів на своєму сайті», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

more...

На Тернопіллі відбудеться Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку»

14.07.2017 | 12:50

 20 липня 2017 року на Тернопільщині пройде масштабний Форум «Децентралізація – основа формування нової системи управління та місцевого розвитку» за участі  Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Захід відбудеться в контексті реалізації в Україні реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, децентралізації владних повноважень.

more...

Управління соціального захисту населення повідомляє

24.05.2017 | 15:57
 Управління соціального захисту населення повідомляє, що постановою № 254 від 12.04.2017 року внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 “Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом”.    more...

Оновлена програма житлових субсидій: що змінилося?

11.05.2017 | 09:46

 З 1 травня 2017 року, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних  послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», в Україні діятиме оновлена програма житлових субсидій.

more...

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.

11.05.2017 | 08:48

З квітня 2017 року почала діяти урядова програма “Доступні ліки”.
В аптеках можна безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати.
Просимо звернутись до сімейного лікаря за рецептом.www.trtmo.te.ua

more...

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

11.04.2017 | 16:58

            01 січня 2017 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні, який, зокрема, передбачає продовження строку формування нового Реєстру неприбуткових установ та організацій.

 Неприбуткові підприємства, установи та організації, з метою включення до нового Реєстру  неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 01 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України (далі Кодекс) та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу.

more...

ОГОЛОШЕННЯ

03.04.2017 | 15:53

 До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані!

З 10 червня по 10 вересня 2017 року в м. Астана (Казахстан) Україна буде учасником Міжнародної спеціалізованої виставки ЕКСПО – 2017 «Енергія майбутнього».

more...

До уваги суб’єктів господарювання

06.03.2017 | 16:49

Програма Агенства США з міжнародного розвитку Лідерство в економічному врядуванні” запроваджує навчання для представників малого та середнього підприємництва Комплексний підхід до експорту як запорука міжнародного успіху компанії„ з метою отримання практичних навичок для організації експортної діяльності та вміння формувати успішні стратегії доступу на нові ринки, розвитку міжнародних контактів.

Програма складається з шести одноденних безкоштовних тренінгів, які відбуватимуться в м. Тернополі один раз на місяць.

more...

Тернопільський ОМВК повідомляє:

07.02.2017 | 13:44

   Бюджетом Міністерства оборони України передбачено підвищення грошового забезпечення до 19000 гривень на 1-шій лінії оборони для військовослужбовців за контрактом осіб солдатського та сержантського складу до кінця 2017 року та до 22000 гривень для офіцерського складу.

7.      Одноразова грошова виплата в розмірі до 15000 гривень від органів місцевої влади.

more...

«Отримав субсидію – бережи енергоресурси»

01.02.2017 | 09:57
http://oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/10459/images.jpg Пропонуємо вашій увазі відеоролик Державного агенства енергоефективності та енергозбереження України «Отримав субсидію – бережи енергоресурси» http://saee.gov.ua/uk/content/video-energoefektyvni-porady. more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Закладено капсулу під будівництво центру веслування та водних видів спорту "Водна арена "Тернопіль". (фоторепортаж)

20.07.2017 | 16:47
 У церемонії взяв участь Прем’єр-міністрУкраїни Володимир Гройсман, голова обласної державної дміністрації Степан Барна, голова районної державної адміністрації Олександр Похилий. more...

Прем'єр-міністр про перезавантаження роботи Уряду: В 10 міністерствах буде створено нову структуру

20.07.2017 | 16:41

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/main/ua/140026/1Уряд України у рамках реформи державної служби планує переглянути структуру 10 міністерств та створити в них спеціальні директорати, які вестимуть політику органів влади. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами у Тернополі.
«Ми в 10 міністерствах будемо створювати директорати, які будуть займатися стратегічним плануванням і формуванням політики міністерств. Кожне міністерство має своє призначення. Не може бути міністр чи міністерство, яке займається невідомо чим. Говоримо про абсолютно чітку компетенцію, політику, яку має впроваджувати, і чітку оцінку виконання завдань», - зазначив Глава Уряду.

more...

Децентралізація в Україні: Гройсман назвав п’ять завдань Уряду

20.07.2017 | 15:47

Глава Уряду бере участь у форумі з питань реформи з децентралізації: "Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку".

Премєр-міністр України Володимир Гройсман робить ставку на економічний розвиток територій і підвищення якості життя сільських жителів.

Про це він сказав, виступаючи на форумі "Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку".

Гройсман визначив  пять головних завдань децентралізації.

more...

Громадянам району, відібраним Тернопільським ОМВК на військову службу за контрактом, виплату одноразової матеріальної допомоги з районного бюджету запропоновано збільшити до 15,0 тис. грн.

20.07.2017 | 12:51

У зв’язку із збільшенням планового завдання для району з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у 2017 році та з метою додаткової активізації в районі процесу комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом, видано розпорядження голови районної державної адміністрації від 07 липня 2017 року №320-од «Про внесення змін до Програми стимулювання громадян,  направлених Тернопільським ОМВК для проходження військової служби за контрактом у Збройні  Сили України в 2017 році», яким передбачено збільшення з 10,0 тис. грн.  до 15,0 тис. грн. одноразової матеріальної допомоги для  стимулювання кандидатів на військову службу за контрактом. Розпорядження у встановленому порядку подано на розгляд чергової сесії районної ради.

 

more...

Сергій Савчук: Разом з данськими партнерами будемо працювати над збільшенням виробництва тепла з відновлюваних джерел в Україні

20.07.2017 | 09:00

Дослідити шляхи збільшення частки відновлюваних джерел енергії в системі теплопостачання України – мета нового проекту, який буде реалізовано в рамках двосторонньої співпраці України та Данії. План його реалізації обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом з Георгієм Гелетухою - головою Біоенергетичної асоціації України та Клаусом Фафнером - керівником проекту данської компанії «Ramb?ll Denmark», яка має понад 70-річний досвід роботи в енергетиці та реалізує низку проектів в 14 містах України.

more...

За два тижні липня ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн гривень

20.07.2017 | 08:53

  ОСББ 17 07 2017 З початку липня, лише за два тижні, ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн. за програмою «теплих кредитів». Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн гривень.

 «Як бачимо, літо – найсприятливіший період для підготовки до зими. ОСББ проявляють все більше довіри до програми «теплих кредитів» і переконуються в її численних перевагах. Одна з них - це гарантована державна фінансова допомога на впровадження енергоефективних заходів, що дозволяє ОСББ заощадити половину і більше коштів», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

more...

На комісії надали допомогу малозабезпеченим сім’ям.

19.07.2017 | 15:05

Заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник провів засідання  комісії з розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям. Розглянуто 17 звернень, прийнято  позитивне рішення по 17 справах.

 

more...

Обговорено стан правової роботи в апараті райдержадміністрації

19.07.2017 | 09:09

Керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гоцманова провела робочу нараду з начальником юридичного відділу апарату райдержадміністрації Анастасією Господар. В ході наради обговорено  стан правової роботи в апараті райдержадміністрації, правильність застосування актів законодавства про працю. Дано відповідні доручення.

 

more...

Проведено перевірку облаштувань приміщень для голосування Байковецької ОТГ

19.07.2017 | 08:34

18 липня відділом ведення Державного реєстру  виборців апарату районної державної адміністрації проведено виїзну нараду в Байковецькій сільській раді з питань перевірки облаштувань приміщень для голосування  в об’єднаній територіальній громаді. В ході наради проаналізовано виконання Указу Президента України від 13 грудня 2016 року № 553/2016 " Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю", постанов Центральної виборчої комісії, які встановлюють вимоги до приміщень для голосування.

more...

В районі проводиться робота з питань реформування бібліотечної системи.

18.07.2017 | 12:25

У відділі культури райдержадміністрації відбулося засідання виїзної обласної інформаційно-консультативної групи з питань реформування бібліотечної системи району. Очолювала групу Леся Гук - директор Тернопільської обласної бібліотеки для молоді. В засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Андрій Колісник, начальники відділів культури Віктор Навольський, освіти Василь Цаль.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації