Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

 

 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/5.jpg

 

 

 

        

До уваги виборців!

11.08.2020 | 14:45

Центральна виборча комісія 24 липня 2020 року затвердила постанову № 145 “Про внесення змін до деяких постанов Центральної виборчої комісії".

more...

Звернення голови РДА щодо дотримання карантинних заходів

04.08.2020 | 14:45

Шановні мешканці Тернопільського району !

З 1 серпня до 31 серпня 2020 р., відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2», на всій території України продовжено дію карантину. Залежно від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюється “зелений”, “жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Відповідно, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла територію Тернопільського району, до «зеленої» зони. На території «зеленої» зони діють карантинні обмеження, зокрема:

more...

Увага! Змінено графік роботи!

24.06.2020 | 10:57

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», на період дії карантину змінено режим роботи Головного управління Пенсійного фонду в Тернопільській області.                                                                                                      

Встановлено початок робочого часу о 10 годині 00 хвилин. Кінець робочого часу у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 19 годині 00 хвилин, п’ятницю – о 17 годині 45 хвилин. Обідня перерва – з 14 години 00 хвилин до 14 години 45 хвилин.

Прийом та обслуговування відвідувачів буде проводитися у понеділок, вівторок, середу, четвер з 10 години 00 хвилин до 19 години 00 хвилин. У п’ятницюз 10 години 00 хвилин до 17 години 45 хвилин.

Просимо дотримуватися обмежень, які діють під час карантину. Обслуговування проводиться тільки за умови використання індивідуальних засобів захисту.

 

more...

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

23.06.2020 | 11:56

Про дотримання суб’єктами  господарювання району  карантинних обмежень

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», рішень позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації та позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації, з метою посилення нагляду над дотриманням суб'єктами господарювання протиепідемічних заходів, забезпечення здійснення заходів державного контролю над дотриманням об'єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринками, закладами громадського харчування правил, встановлених Міністерством охорони здоров'я, посилення контролю за дотриманням протиепідемічних норм при перевезенні пасажирів на автотранспорті приміського сполучення дорученням голови районної державної адміністрації  від 22 червня 2020 р. №7 утворено мобільну групу щодо перевірки дотримання суб’єктами господарювання району карантинних обмежень в складі працівників поліції, Держпродспоживслужби, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Мобільній групі рекомендовано щотижнево до завершення карантину надавати в районну державну адміністрацію інформацію про проведену роботу.

 

 

 

more...

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ!

23.06.2020 | 11:13

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/12370/1.jpgЗа останню добу, станом на  12  серпня 2020 року,  в Тернопільському районі    підтверджено п'ять випадків захворюваності на COVID-19.

 

 Географія поширення нових випадків:

 

 с.Петриків-1   
 с.Грабовець  -1
 с. Ігровиця –1

с.Великий Глибочок - 1

с. Гаї - Шевченківські - 1

 

Від  початку епідемії коронавірусу  COVID-19  в  Тернопільському районі:

-          підтверджено 262   випадки захворюваності на коронавірус;

-          86  осіб хворіє;

-          173 хворих одужало (3 летальних випадки).

РАЙОННИЙ  ШТАБ  ЗАКЛИКАЄ  УСІХ   бути особисто свідомо-відповідальними за дотриманням правил поведінки під час коронавірусної інфекції.

ДОТРИМУЙТЕСЬ   ПРАВИЛ   ЗАСОБІВ   ЗАХИСТУ   ТА  БУДЬТЕ  ЗДОРОВІ!!!

more...

17.06.2020 | 12:44

 Державна підтримка агропромислового комплексу області за 2019 рік

 

 Державна підтримка агропромислового комплексу області на 2020рік

more...

Звернення до жінок Тернопільського району!!!

11.06.2020 | 14:08

 В зв’язку з тим,що з 01.04.2020 в поліклініці ЦРЛ запровадженно електронний реєстр звернень до вузьких спеціалістів,з метою  уникнення живої черги, прохання до всіх жінок, хто проходить медогляд  в поліклініці Тернопільської - ЦРЛ на санітарну книжку,та інші медичні огляди від організацій. Зареєструватись заздалегідь та пройти гінекологічний огляд напротязі року,а не в день зазначеного медогляду.

В зворотньому випадку в день зазначеного медогляду від організацій з живої черги жінки оглядатися гінекологом не будуть.

Попередньо можна зареєструватися за тел. 25-19-37

more...

04.06.2020 | 14:42

         Відповідно до листа Міністерства соціальної політики від 22.01.2020 №968/0/2-20/51 управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації повідомляє, що  підписано договори з Байковецькою та Великогаївською об’єднаними територіальними громадами про співпрацю з запровадження надання адміністративних послуг соціального характеру через центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування. Розроблено та надано інформаційні та методологічні картки щодо надання адміністративних послуг для призначення державних соціальних допомог.

more...

29.05.2020 | 12:06

 До уваги жителівТернопільського району і всіх бажаючих отримувати консультативно-амбулаторну медичну допомогу в Тернопільській центральній поліклініці

З  1 квітня 2020 року Тернопільській центральній поліклініці, що знаходиться за адресою: місто Тернопіль, вул. Острозького,9 впроваджено електронний реєстр на прийом до вузьких спеціалістів.  Тому з метою запобігання створення живих черг під реєстратурою і кабінетами лікарів та попередження розповсюдження коронавірусної інфекції адміністрація закладу наполегливо рекомендує здійснювати дистанційно запис на прийом до лікаря-спеціаліста заздалегідь, на день і годину зручну вам(при умові наявності вільного місця в графіку потрібного вам лікаря).

Зареєструватися можна за тел. 25-19-37 з 8.00 год. до 16.00 год. щодня, крім суботи та неділі.

Інформацію про запис можна також отримати у вашого сімейного лікаря, який направляє вас на консультативний прийом, створюючи електронне направлення.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Увага! Увага! Шановні клієнти служби зайнятості!

11.08.2020 | 14:08

З 12 серпня 2020 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості відновлює роботу прийому громадян безпосередньо у приміщенні.

Прийом здійснюватиметься обов’язково з дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України. До приміщення міськрайонного центру зайнятості допускаються працівники та відвідувачі тільки в респіраторі або захисній масці, очікування в приміщенні або на вулиці повинно відбуватися з дотримання принципів соціального дистанціонування — 1,5 м.

more...

У Петриківському геріатричному пансіонаті спалах COVID-19

11.08.2020 | 12:22

Петриківський обласний геріатричний пансіонат 14 днів перебуватиме на ізоляції. Таке рішення прийняли під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За словами голови Тернопільської облдержадміністрації Володимира Труша, разом з підопічними у пансіонаті перебуватимуть і 25 працівників. Усі вони пройдуть ПЛР-тестування.

more...

Консультації у телефонному режимі для жителів Тернопільщини

10.08.2020 | 10:32

 Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алла Якубовська провела пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення громадян.

Жителі області цікавилися питаннями пенсійного забезпечення працівників освіти, охорони здоров'я та соціального забезпечення, доплати до пенсії родинам загиблих під час участі в АТО/ООС, величиною страхового стажу та переліком документів, необхідних для призначення пенсійної виплати. Також були запитання про вік виходу на пенсію, порядок перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, порядок утримання з пенсії за виконавчими листами та перехід на пенсію померлого годувальника.

 

more...

Відбулася чергова сесія районної ради

07.08.2020 | 14:50

 Сьогодні, 7 серпня, відбулася чергова тридцять восьма сесія Тернопільської районної ради сьомого скликання. Сесію провів голова районної ради Андрій Галайко. Участь в роботі сесії взяли голова районної державної адміністрації Ярослав Матвійчук, перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Ференц, заступник голови райдержадміністрації Степан Мельник, керівники відділів та управлінь.
Депутати розглянули ряд важливих для життя району питань та прийняли відповідні рішення. 

more...

Засідання бюджетних комісій

07.08.2020 | 12:12

 7 серпня відбулися засідання постійних комісій та  президія Тернопільської районної ради.  У їх роботі  взяли участь голова Тернопільської районної ради Андрій Галайко, голова Тернопільської районної державної адміністраціі Ярослав Матвійчук, начальники відділів райдержадміністрації.

Депутати розглянули, обговорили та затвердили порядок денний тридцять восьмої сесії та проєкти рішень.

more...

Пенсійне забезпечення працівників освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення

07.08.2020 | 10:02

 З 11.10.2017 року Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 №2148- VІІ до пенсійного законодавства внесено зміни стосовно призначення пенсій за вислугу років, зокрема – пунктом 2-1 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі-Закон № 1058) передбачено право на пенсію за вислугу років працівників  освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення за умови, якщо вони на день набуття чинності закону, тобто станом на 11 жовтня 2017 року, мають вислугу років, необхідну для призначення такої пенсії.

more...

Про пенсійне забезпечення під час прямих телефонних ліній

06.08.2020 | 09:28

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/200791/8Для надання кваліфікованих роз’яснень з питань пенсійного забезпечення в умовах карантину, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя. 

Додзвонювачі цікавилися питаннями щодо перерахунку пенсійних виплат працюючим пенсіонерам, порядку оформлення допомоги на поховання, переваг електронного пенсійного посвідчення та зарахування страхового стажу при здійсненні підприємницької діяльності. 

more...

Епідситуація в області нестабільна, але є тенденція до покращення, - Володимир Труш (відео)

06.08.2020 | 09:17

Протягом останніх двох днів у Тернопільській області спостерігається позитивна тенденція щодо покращення епідпоказників, але цього недостатньо для перегляду зонування у Тернопільській області.

На цьому наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

more...

Тернопільщина отримала освітню субвенцію для Нової української школи та програми "Спроможна школа" (відео)

06.08.2020 | 09:14

Тернопільськаобласть отримала освітню субвенцію з державного бюджету на забезпечення «Нової української школи» - майже 37 млн. грн. та покращення результатів програми «Спроможна школа» - 20 млн. грн., а також 699 тис. грн. на придбання обладнання для пілотних класів НУШ, які першими виявили ініціативу і розпочали навчання діток за новими стандартами.

Про це поінформувала начальниця управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Ольга Хома.

more...

В ході наради з питань оперативної роботи в райдержадміністрації було обговорено ряд актуальних питань

06.08.2020 | 09:03

 5 серпня голова райдержадміністрації Ярослав Матвійчук провів нараду зпитань оперативної роботи з начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації  та керівниками установ району.

В ході наради обговорено ряд актуальних питань. Зокрема, було проаналізовано ситуацію щодо поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Тернопільського району.  Виконуючий обов’язки головного лікаря комунального неприбуткового підприємства Тернопільської районної ради «Тернопільська центральна районна лікарня» Іван Трач повідомив про кількість хворих, які перебувають у районній лікарні та на самоізоляції,  роботу закладів охорони здоров’я району під час  лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19  та про заходи щодо запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  COVID - 19.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації