Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

          

ОГОЛОШЕННЯ

23.03.2018 | 10:06

 Відділ молоді та спорту Тернопільської районної державної адміністрації приймає пропозиції щодо формування персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при районній державній адміністрації (відповідно до Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації, Постанова Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р.№ 999) від районних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань до 03 квітня 2018 року влючно.

Довідки за тел. 0977200841

more...

Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

16.03.2018 | 15:55

 Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу

в пенсійній реформі»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій

                у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту 

                                 «Просування реформ в регіони»,
який фінансується Європейським Союзом в рамках програми  «Підтримка

 громадянського суспільства в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження»

ОГОЛОШУЄ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ
«ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНОГО ДІАЛОГУ В ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ»

 

Мета конкурсу – посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.

Максимальний розмір гранту (грн):

250 000

Кінцевий термін подання грантових заявок:

20.03.2018 р. – до 18.00

more...

НАЗК: за порушеннязаконодавства щодо е-декларування передбачено відповідальність

13.03.2018 | 11:58

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, що подання електронної декларації є обов’язковим.

Також повідомляємо, що за порушення законодавства передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність, зокрема:

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання земельної комісії

23.03.2018 | 15:34

 23 березня відбулося засідання комісії районної державної адміністрації  з попереднього розгляду документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок, матеріалів погодження місця розташування об’єктів, проведення інвентаризації земельних ділянок, встановлення ставок орендної плати та питань купівлі-продажу земельних ділянок державної власності.

Провів засідання перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Осядач.

 

more...

Закликаємо голів сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад активно долучатися до озеленення Тернопільщини, – Олег Яремко

22.03.2018 | 16:14

Тернопільська область відноситься до малолісистих областей України. Площа земель лісогосподарського призначення області станом на 1 січня 2016 року становила 201,4 тис. га, з них 183,2 тис. га земель, вкритих лісовою рослинністю. Лісистість області становить 13,3%, що нижче від науково-обґрунтованого показника для регіону (20%) та середнього по Україні (16%). На одного жителя області припадає 0,19 га вкритих лісом земель. 

more...

Степан Барна: Всі без винятку райони в області уже напрацювали конкретні пропозиції для залучення іноземних інвесторів

22.03.2018 | 15:14

 Багато років ніхто не займався залученням іноземних інвестицій в область. Протягом останніх трьох років ситуація змінюється, і перш за все тому, що створюються умови, які заохочують інвестора прийти на Тернопільщину. Про це зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час програми «Позиція», що виходить на «Радіо-Рокс» щосереди о 14.00 год.

«Ми організовуємо в області міжнародні інвестиційні форуми. Цьогоріч 24-25 травня відбудеться вже третій масштабний форум «Тернопільщина INVEST». Така можливість дозволяє інвесторам приїжджати до нашого краю, цікавитися наявними пропозиціями та напрацьовувати конкретні рішення», – запевнив голова ОДА.

more...

Флешмоб за легальну зайнятість в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості

22.03.2018 | 15:10

Флешмоб на підтримку легальної зайнятості організували працівники Тернопільського об’єднаного управління Тернопільської області разом із працівниками Тернопільського міськрайонного центру зайнятості

Метою акції було донести до громадян інформацію про важливість сплати страхових внесків до Пенсійного фонду. Учасники флешмобу звернули увагу людей на переваги легального працевлаштування та ризики нелегальної зайнятості. Під час проведення заходу громадянам роз’яснювали, що заробітна плата «в конвертах» означає відсутність належного пенсійного забезпечення в майбутньому. Також люди отримали буклети про легалізацію праці та оновлений веб-портал електронних послуг.

more...

Про Веб-портал електронних послуг Фонду – безробітним

22.03.2018 | 10:57

Про переваги Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України йшлося під час зустрічі спеціалістів Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області із безробітними в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

Головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи Юлія Талалай розповіла про можливість за допомогою Веб-порталу самостійно контролювати дані, які впливають на пенсійне забезпечення в майбутньому. Кожна застрахована особа може дистанційно користуватись  послугами Фонду, які раніше потребували особистого звернення

more...

Зустріч із громадськими організаціями у форматі тренінгу

22.03.2018 | 10:49

21 березня працівники Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області були запрошені на тренінг із громадськими організаціями. Тема тренінгу  «Фінансова обізнаність для впевненого майбутнього». Організаторами зустрічі були - Український жіночий фонд та Тернопільська обласна асоціація жінок.

Галина Гумницька, заступник начальника об’єднаного управління, розповіла присутнім про запроваджені законодавчі зміни в пенсійному забезпеченні з 1 січня 2018 року, вік виходу на пенсію чоловіків та жінок, залежність розміру пенсії від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати.

more...

«Диво-шашки»

21.03.2018 | 16:14

 20 березня відбулися змагання з шашок в залік ХХІІ спортивних ігор учнівської молоді Тернопільського району 2017-2018н.р. «Диво-шашки».

Перемогу здобула команда Байковецької ЗОШ. ІІ місце вибороли  учні Плотицької ЗОШ, а ІІІ – команда Дичківської ЗОШ. Переможці нагороджені грамотами відділів освіти і молоді та спорту райдержадміністрації.

more...

Уряд запускає масштабну програму розвитку українських доріг

21.03.2018 | 16:02

Сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України була затверджена Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018–2022 роки. Це перший в історії України довгостроковий план, який дозволить уже найближчими роками провести масштабне відновлення українських доріг і розвинути транспортну мережу України, інтегрувавши її до європейської транспортної системи. Активна робота з реконструкції доріг державного значення за новими стандартами розпочнеться вже у 2018 році.

more...

Жителів Тернопільщини закликають допомогти лелекам пережити холодну пору

21.03.2018 | 15:56

Через несприятливі погодні умови, лелекам, які прилетіли з вирію як зазвичай у березні, тепер немає де жити і що їсти. Адже  вдома їх зустріла зимова негода й холод. Такі несприятливі погодні умови загрозливі для птахів, тому екологи звертаються до жителів Тернопільщини допомогти їм врятуватися!

Оскільки, лелеки потерпають зараз від холоду та мають обмежений доступ до кормової бази, виникає потреба у їх підгодівлі. Доцільно постелити сіно/солому біля місць перебування лелек (на відстані 15-20 метрів), на яку викладати корм.

Звертаємо вашу увагу, що лелеки ковтають їжу не прожовуючи, тому краще, щоби їжа була подрібнена. Обов’язково має бути їжа тваринного походження, риба, до якої можна досипати в помірних кількостях зерно чи висівки. Також потрібно поставити ємкість з водою.

more...

Семінар із соціальними партнерами щодо легальної зайнятості

21.03.2018 | 09:34

 У залі засідань Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся семінар з соціальними партнерами на тему: Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту». У заході взяли участь: перший заступник начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ніна Банзерук, заступник начальника управління – начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин РДА Тетяна Матвіїшин, начальник відділу Управління Держпраці у Тернопільській області Ігор Хаварівський, начальник відділу праці управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради Сергій Ніконенко,  головний державний ревізор-інспектор відділу аналізу та прогнозування надходжень податків та зборів ФО та ЄВ та розгляду звернень платників податків Головного управління ДФУ у Тернопільській області Віктор Орнатовський. Також на семінар були запрошені приватні підприємці, бухгалтери, представники кадрових служб.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації