Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/07022020.jpg 

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/ternopilska/ua/topimg/5.jpg

 

        

04.06.2020 | 14:42

         Відповідно до листа Міністерства соціальної політики від 22.01.2020 №968/0/2-20/51 управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації повідомляє, що  підписано договори з Байковецькою та Великогаївською об’єднаними територіальними громадами про співпрацю з запровадження надання адміністративних послуг соціального характеру через центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування. Розроблено та надано інформаційні та методологічні картки щодо надання адміністративних послуг для призначення державних соціальних допомог.

more...

ГАРЯЧІ НОВИНИ

01.06.2020 | 09:46
  more...

29.05.2020 | 12:06

 До уваги жителівТернопільського району і всіх бажаючих отримувати консультативно-амбулаторну медичну допомогу в Тернопільській центральній поліклініці

З  1 квітня 2020 року Тернопільській центральній поліклініці, що знаходиться за адресою: місто Тернопіль, вул. Острозького,9 впроваджено електронний реєстр на прийом до вузьких спеціалістів.  Тому з метою запобігання створення живих черг під реєстратурою і кабінетами лікарів та попередження розповсюдження коронавірусної інфекції адміністрація закладу наполегливо рекомендує здійснювати дистанційно запис на прийом до лікаря-спеціаліста заздалегідь, на день і годину зручну вам(при умові наявності вільного місця в графіку потрібного вам лікаря).

Зареєструватися можна за тел. 25-19-37 з 8.00 год. до 16.00 год. щодня, крім суботи та неділі.

Інформацію про запис можна також отримати у вашого сімейного лікаря, який направляє вас на консультативний прийом, створюючи електронне направлення.

more...

ОГОЛОШЕННЯ!!!

14.05.2020 | 11:20

 05.06.2020 року о 10:00  год.у приміщенні Тернопільської районної державної адміністрації, за адресою: Майдан Перемоги, 1, м.Тернопіль (контактний телефон (0352) 43-59-30), буде проведено конкурсний відбір експертів для визначення експертної грошової оцінки :

- земельної ділянки несільськогосподарського призначення державної власності на території Чистилівської сільської ради Тернопільського району за межами населеного пункту площею 0,5201 га (кадастровий номер 6125289700:01:001:0243) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

 

Експертам, які бажають взяти участь в оголошеному конкурсі, необхідно подати до Тернопільської районної державної адміністрації,у термін до 02.06.2020 року наступні документи:

· заяву;

· копії завірених належним чином установчих документів учасника конкурсу;

· копії завірених належним чином документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання оцінки;

· копію завірену належним чином кваліфікаційного свідоцтва оцінювача, виданого у встановленому законом порядку;

· матеріали, в яких відображається досвід проведення незалежної оцінки земельних ділянок;

· пропозиції учасника конкурсу щодо вартості  виконання  робіт  відповідно до  калькуляції  витрат, пов’язаних  із виконанням робіт,  а  також строк  виконання робіт   з   експертної   оцінки   земельної   ділянки   (подаються   у запечатаному конверті).

more...

На Тернопільщині запроваджуються додаткові протиепідеміологічні обмежувальні заходи

04.04.2020 | 14:14

 В області запроваджуються додаткові протиепідеміологічні обмежувальні заходи на період карантину.

Зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних та святкових днів починаючи з 13.00 4 квітня 2020 року.

Детальний перелік заходів у документі:

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Програма діяльності уряду потребує доопрацювання з урахуванням пандемії коронавірусу – Президент

05.06.2020 | 10:37

 Програма діяльності Кабінету Міністрів потребує доопрацювання, оскільки вона була розроблена ще до пандемії коронавірусу та не враховує запровадження обмежувальних заходів і втрат економіки, зазначив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ у межах робочої поїздки до Хмельницької області.

«Програма уряду була розроблена, але ніхто не очікував коронавірусу. Тому він (Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. – Ред.) звернувся до людей і сказав: у нас коронавірус, карантинні заходи, і програма уряду повинна була змінитися через COVID-19. Треба її оновити», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський зауважив, що Прем’єр-міністр сам попросив Верховну Раду відправити програму діяльності уряду на доопрацювання.

more...

Інформує районний оперативний штаб з протидії Covid-19: За останню добу – два нові випадки інфікування в районі

05.06.2020 | 10:28

 Станом на 5 червня 2020 року в Тернопільському районі в 32 випадках лабораторно підтверджено діагноз коронавірусної інфекції.

Сімнадцять  хворих видужали.

За попередню добу офіційно підтверджено 2 випадки зараження вірусом COVID-19 : в селах Чистилів – 1  та Гаях Гречинських – 1.

 

more...

Всеукраїнську благодійну акцію "Серце до серця" продовжили до 30 вересня

05.06.2020 | 10:14

 Радою Всеукраїнського благодійного фонду вирішено продовжити акцію до 30 вересня задля її успішного проведення та  результатів, що дадуть змогу купити нове обладнання в дитячі лікарні, зокрема для реанімаційних відділень.

1 квітня стартувала 15 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». У зв’язку із запровадженням карантинних обмежень було прийнято рішення відмовитись від масових заходів та проводити акцію в режимі онлайн.

more...

Відбулося засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів

03.06.2020 | 09:58

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/197722/20200602_115913.jpg 2 червня в районній державній адміністрації  відбулося засідання конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Тернопільського району.

Розглянуто заяви перевізників-претендентів та визначено переможців конкурсу на автобусних маршрутах загального користування. Для більш детальної інформації звертатися до за тел. 43 58 74.

more...

Онлайн турнір «КОЛОС- 2020» з шахів.

03.06.2020 | 09:43

  Минулої неділі, 31 травня, Тернопільська райрада ФСТ «КОЛОС» провела  онлайн турнір з шахів, за участю любителів шахів з сіл та селищ  нашого району .

 З цією метою на сайті «LICHESS» сворено клуб «КОЛОС», на якому реєструвалися учасники турніру з шахів .Турнір проводився за швейцарською системою : 9 турів з контрольним часом три хвилини + 2 секунди за кожний хід кожному учаснику .

more...

Багатодітна сім`я Марини та Руслана Гуменюків переїхала у новий будинок, що в смт. Велика Березовиця Тернопільського району

01.06.2020 | 15:18

Як повідомив начальник служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації Ростислав Дрозд, зручне і просторе житло придбане за кошти державної субвенції для облаштування дитячого будинку сімейного типу.

 «Кошти на придбання дитячих будинків сімейного типу, для забезпечення дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування держава виділяє з 2017 року, — розповів Ростислав Дрозд. — Від прийомної родини будинок сімейного типу відрізняється тим, що тут проживатимуть від 5 до 10 дітей. Це найоптимальніша кількість дітей, адже саме у такій кількості вони зможуть сповна відчувати родинну атмосферу».

more...

Відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку української національної освіти, культури, духовності і засобів масової інформації

01.06.2020 | 11:53

 29 травня відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку української національної освіти, культури, духовності і засобів масової інформації, на якому розглянуто питання про відновлення діяльності «Інклюзивно-ресурсного центру» Тернопільської районної ради та закладів дошкільної освіти у Тернопільському районі.

Прийнято рішення про відновлення діяльності «Інклюзивно-ресурсного центру» Тернопільської районної ради з 01 червня 2020 року з дотриманням санітарних та карантинних вимог, а також за наявності довідки про відсутність медичних протипоказань та з допуском до відвідування закладу, з відміткою про відсутність контакту з хворими на інфекційні хвороби, хворими на COVID-19, з підозрою на COVID-19 та з особами, які перебувають на самоізоляції.

Відновлення роботи закладів дошкільної освіти буде прийматися на наступному засіданні комісії з врахуванням епідеміологічної ситуації в Тернопільському районі.

 

more...

В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14

29.05.2020 | 09:52

 28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. У запуску послуги взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник Голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.

more...

Затверджено перспективні плани 24 областей України

28.05.2020 | 13:46

 27 травня Кабінет Міністрів України затвердив з доопрацюванням перспективні плани формування територій громад Запорізької, Львівської та Одеської областей. Таким чином, затверджено перспективні плани формування територій громад 24 областей України.

Проекти розпоряджень розроблено відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та у відповідності до критеріїв Методики формування спроможних територіальних громад.

Так, у Запорізькій області передбачено 67 спроможних територіальних громад, у Львівській – 73, в Одеській – 92. Плани охоплюють 100% територій областей.

more...

Президент підписав закон щодо компенсації працівникам медзакладів ПДФО, утриманого з їхніх доплат до заробітної платні

28.05.2020 | 13:43

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 591-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації