Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

          

10.05.2018 | 11:33

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/event/ternopilska/ua/11203/images.jpg Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації повідомляє, що Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 „ Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визначення такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. № 1022” (набрала чинності  1 травня 2018 року), якою затверджено нову редакцію Положення про  порядок призначення житлових субсидій  (далі - Положення). Постановою передбачено автоматичне перепризначення житлових субсидій на наступний період. Автоматичному перепризначенню не підлягають житлові субсидії і призначаються на наступний період лише на підставі нових заяви і декларації наступні категорії осіб (пункт 2 Постанови):

more...

02.03.2018 | 14:39
  more...

До уваги жителів району!!!

02.02.2018 | 13:29

Графік

виїзного прийому громадян начальником та заступниками начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області в об’єднаних громадах, сільських та селищних радах Тернопільського району

на І півріччя 2018 року

more...

Я маю право!"

01.02.2018 | 15:46

На виконання розпорядження голови ТОДА від 24.01.2018 № 43-од пропонуємо до вашої уваги відеоролики по "Я маю право!"

https://youtu.be/wrPsc_jrG5A

https://youtu.be/GSSNZOSQvDI

 

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулося засідання робочої групи

15.06.2018 | 14:57

 15 червня в Тернопільській районній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з моніторингу ефективності використання земель сільськогосподарського призначення.

Робочою групою попередньо проведено узагальнення матеріалів та визначено перелік земельних ділянок, які використовуються неефективно, з порушенням вимог земельного законодавства.

more...

ОГОЛОШЕННЯ!

14.06.2018 | 09:32

 На стадіоні селища Велика Березовиця 17 червня 2018 року о 16:00 годині відбудеться календарна гра 8 ТУРУ Чемпіонату Тернопільської області з футболу

ФК «ДСО-Поділля» – ФК «Дністер»

more...

17 червня 2018 року набирає чинності Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

14.06.2018 | 08:16

Верховна Рада прийняла Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» №2275-VIII від 06.02.2018 року.

Законом встановлюються положення, які дозволять покращити умови діяльності товариств з додатковою та обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ), їх внутрішнього управління та розвитку.

more...

Спільний семінар для безробітних

14.06.2018 | 08:11

Начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тетяна Глух взяла участь у спільному семінарі в Тернопільському міськрайонному ценрі зайнятості щодо легального працевлаштування.

Тетяна Глух розповіла присутнім про особливості порядку призначення пенсій у поточному році та які зміни відбудуться з 01 січня 2018 року.

more...

«СТЕЖКА ВИПРОБОВУВАНЬ»

13.06.2018 | 16:38

 13 червня відділом молоді та спорту та Великобірківським будинком творчості школяра за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України у Тернопільській області проведено туристсько-спортивні ігри-змагання проведено туристсько-спортивні ігри-змагання «СТЕЖКА ВИПРОБОВУВАНЬ», присвячені  Олімпійському дню.

more...

З турботою про підопічних терцентру

13.06.2018 | 15:07

             В час інновацій та нових технологій підопічні територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тернопільського району крім основних послуг догляду вдома, соціальної адаптації, адресної грошової і натуральної допомоги, ремонту взуття мають можливість отримати курс профілактичного та загальнозміцнюючого  масажу та оздоровлення на масажній накидці, яка доставляється терцентром в  сільські ФАПи. Бути здоровим – природнє бажання кожної людини. 

                                        

more...

СПОРТИВНІ ІГРИ ТЕРНОПІЛЬЩИНИ

13.06.2018 | 15:03

 Спортивні ігри Тернопільщини проводяться серед об’єднаних територіальних громад та збірних команд районів.

Вже  2 червня відбулися зональні змагання з міні футболу. До фінальної частини спортивних ігор  з нашого району пробилася лиш команда Байковецької територіальної громади, яка  в своїй зоні набрали однакову кількість очок ще з двома командами, але за кращими показниками виборола  перше місце в зоні і буде брати участь у фінальній частині спортивних ігор Тернопільщини 15 липня в м. Чорткові. Команди Великогаївської ОТГ та збірна команда району не змогли пробитися до фінальної частини ігор посівши треті місця в своїх зонах.

 

more...

ФУТБОЛ НА ПРИЗИ ГАЗЕТИ «ХАТА НАШ РАЙОН»

13.06.2018 | 14:50

        Фінальний матч змагань з футболу на призи газети «ХАТА НАШ РАЙОН»  між командами ФК «БІЛА» с. Біла та «Вікторія» смт В. Бірки відбувся 7 червня на футбольному полі сТовтолуг.

   Команди привітав з виходом до фіналу  шеф-редактор  гезети «ХАТА НАШ РАЙОН» Василь Мурмила   та голова райради ФСТ «КОЛОС» Іван Кульбіцький.

more...

Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

13.06.2018 | 09:30
http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/news/ternopilska/ua/160706/8GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній. more...

На святкування 15-річчя Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна запрошують цієї суботи (програма)

12.06.2018 | 16:31

Уже цієї суботи, 16 червня, в Українському домі «Перемога» у Тернополі відбудуться святкування з нагоди 15-річчя Програми Транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна. Святкування відбудуться у всіх регіонах трьох країн. Мета – дізнатися більше про польсько-білорусько-українське транскордонне співробітництво, а також познайомитися з культурою прикордоння.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації