Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Конкурс грантів “Розвиток волонтерського руху” від МБФ “Гарних справ”


Районна державна адміністрація інформує про те, що Міжнародний благодійний фонд “Гарних справ” у рамках роботи Центру соціальних ініціатив “Робимо світ кращим” оголошує конкурс грантів на кращу соціальну ініціативу за тематичним напрямком “Розвиток волонтерського руху”.

Метою конкурсу грантів є розвиток волонтерського руху в Україні, формування позитивного ставлення до нього та популяризація волонтерської діяльності у різних напрямках.

До участі у даному грантовому конкурсі запрошуються волонтери, що мають приналежність до громадської організації, благодійного фонду чи державної структури.

Соціальна ініціатива, яка направляється на конкурс, повинна проводитися у формі флеш-мобу, соціальної реклами, фото-виставки, майстер-класу чи масового заходу.

Для участі у даному конкурсі грантів необхідно надіслати заповнену форму (додається) на електронну адресу:
info@good-deeds.ua з позначкою у темі листа “соціальна ініціатива”. За результатами відбору (критерії оцінки додаються) буде визначено переможців конкурсу, які отримають фінансування у розмірі до 5 тис. гривень.

З детальною інформацією щодо участі у даному грантовому конкурсі можна ознайомитися у додатках і за телефоном Міжнародного благодійного фонду “Гарних справ”: +38 (044) 360-08-75, або на веб-сайті Фонду
(http://good-deeds.ua).

 

Додатки: на 3 арк. в електронному вигляді.Дивіться також

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації