Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Щодо актуалізації даних


Щодо актуалізації даних

реєстру концесійних договорів

 

Відповідно до вимог пункту 2 статті 14 Закону України “Про концесії” у разі, якщо об’єктом концесії є об’єкт права комунальної власності, орган, уповноважений укласти концесійний договір в установленому Кабінетом Міністрів України порядку, реєструє такий договір у виконавчому органі відповідної ради та повідомляє Фонд державного майна України (далі – Фонд) про укладення такого концесійного договору. Порядок ведення обліку концесійних договорів, укладених органами місцевого самоврядування, визначається Кабінетом Міністрів України.

Так, реєстр концесійних договорів ведеться Фондом відповідно до вимог Положення про реєстр концесійних договорів (далі – Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2000 р. №72. Інформація, що вноситься до реєстру за формою, визначеною зазначеною вище постановою, оприлюднена на офіційному сайті Фонду за адресою: www.spfu.gov.ua (у розділі “Реєстр майна”).

Відповідно до Положення для реєстрації концесійного договору у разі, коли об’єктом концесії є об’єкт права комунальної власності, концесієдавець протягом п’яти днів після реєстрації концесійного договору у виконавчому комітеті відповідної ради подає до Фонду такі документи та матеріали:

- заяву;

- копію рішення відповідної ради про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності, які можуть надаватися у концесію (у разі реєстрації концесійного договору щодо об’єкта права власності);

- копію концесійного договору.

У разі зміни даних, що вносяться до реєстру концесійних договорів, концесієдавець подає до Фонду відповідну інформацію, про що робиться відмітка у реєстрі.

Звертаємо особливу увагу на необхідність реєстрації концесійного договору у виконавчому органі відповідної ради.

З метою актуалізації даних реєстру концесійних договорів концесієдавцям комунального майна необхідно надати до Фонду відповідну інформацію згідно з вимогами Положення.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації