Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Гранти. Конкурси. Проекти. Виставки. Форуми

Проект USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку”


Тернопільська районна державна адміністрація повідомляє що, компанія “Кімонікс Інтернешнл Інк” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошують про початок надання грантів у рамках Проекту USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку” (далі – Проект “Агросільрозвиток”).

З метою розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції малих та середніх підприємств (МСП) і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) пропонуємо Вам розглянути можливість участі у даному Проекті, до якого запрошуються малі та середні підприємства у сфері агропромислового сектору (виробництво, переробка, логістика, збут, тощо), сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи і їх об’єднання та галузеві сільськогосподарські асоціації.

Тематичні пріоритети та вимоги до концепцій проектів додаються.

Орієнтовний розмір грантів становить від 650 тис. гривень до 3 млн гривень, а термін реалізації проектів не повинен перевищувати 12 місяців.

Процедура подання заявок складається з двох етапів. Для участі у першому необхідно до 20 лютого 2017 року надіслати концепцію грантового проекту (форма додається) з додатковими документами (с.12 додатку) на електронну (grants@ukraineards.com) або поштову адресу Проекту “Агросільрозвиток”: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх. До подачі повної заявки будуть запрошені ті заявники, які відповідають критеріям оцінювання (додаються).

Детальнішу інформацію щодо даного конкурсу можна отримати у додатках, на сторінці Проекту у Facebook (https://www.facebook.com/usaid.ards), а також у менеджера грантів Дмитра Бєлона по e-mail: grants@ukraineards.com.

        У разі зацікавленості, щодо участі у Проекті звертайтеся у відділ економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації за тел. 43-60-63 або електронною адресою email: ekon_rda@ukr.net.  
 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації