Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Відбулось засідання сорокової сесії районної ради

25.09.2020 | 13:13

  25 вересня голова районної державної адміністрації Ярослав Матвійчук взяв участь у роботі чергової сорокової сесії районної ради сьомого скликання. Засідання проводив голова районної ради Андрій Галайко. 

Депутати розглянули ряд важливих для життя району питань та прийняли відповідні рішення.

Серед основних були питання про підготовку закладів соціально-культурної сфери  до роботи в осінньо-зимовий період  на 2020-2021 роки, про міжбюджетні трансферти, про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, про передачу до комунальної власності сільських, селищних рад Тернопільського району частки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району  та інші.

more...

Відбулись засідання постійних комісій районної ради

24.09.2020 | 14:47

 24 вересня голова районної державної адміністрації Ярослав Матвійчук взяв участь у  засіданні постійних комісій Тернопільської районної ради. Серед основних питань порядку денного були: «Про підготовку закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період  на 2020-2021 роки», «Про міжбюджетні трансферти», «Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік», «Про передачу до комунальної власності сільських, селищних рад Тернопільського району частки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Тернопільського району».

 В результаті роботи членами постійних комісій були розглянуті проекти рішень. Рекомендовано винести відповідні проекти рішень на розгляд чергової сесії районної ради, яка відбудеться 25 вересня 2020 року о 10.00 год.

more...

Жителів Тернопільщини запрошують відвідати музеї краю

24.09.2020 | 14:33

 З нагоди Всесвітнього дня туризму, який відзначають 27 вересня, музеї Тернопільщини відкривають свої двері для жителів та гостей нашого краю. У ці вихідні, 26 та 27 вересня, їх відвідування буде безкоштовним.
Театралізовані екскурсії, колекції ляльок та вишиванок, експонати церковного та народного вжитку, сакрального мистецтва та зброї різних епох та періодів – це не повний перелік того, що пропонують до уваги відвідувачів. Адже музеї – це особлива атмосфера, нерозривний зв'язок з історією.

more...

МОЗ обіцяє виплачувати підвищені зарплати медикам вже в кінці вересня – нарада у Президента

24.09.2020 | 10:27

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду з представниками уряду, щоб перевірити виконання заходів із забезпечення медичної галузі всім необхідним для протидії COVID-19 та актуалізації протиепідемічних дій.

«На якому етапі підвищення зарплат лікарів, наших медиків, які в умовах коронавірусної кризи героїчно рятують людські життя?» – звернувся Глава держави до міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

more...

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

23.09.2020 | 15:02

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

more...

Відбудеться пряма телефонна лінія

23.09.2020 | 11:11

В четвер, 24 вересня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

Телефони «прямих ліній»:

Бережанський район : (03548)  2 25 30

Зборівський район : (03540) 2 10 67

Монастириський район : (03555) 2 17 82

Місто Тернопіль : (0352) 23 61 93

           Отримати відповіді на нагальні питання щодо призначення , перерахунків та виплати пенсій можливо не виходячи з дому у телефонному режимі, або через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

more...

Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

22.09.2020 | 10:49

 21 вересня голова районної державної адміністрації Ярослав Матвійчук провів  позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державній адміністрації.

В ході засідання розглянуто питання щодо стану епідемічної ситуації на території району з захворювання  на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 за результатами оцінки епідемічних показників,  розгляд Постанови Кабінету Міністрів України від 16.09.2020 р. №848 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641», протоколів №31 від 18 вересня 2020 року, №32 від  21 вересня 2020 року позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та №36 від          18 вересня 2020 року позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації.  

more...

Під час круглого столу представники Фонду звернули увагу на проблему призупинення лікування у санаторних закладах за кошти ФССУ

21.09.2020 | 14:38

17 вересня відбулося засідання круглого столу на тему: «Зупинка реабілітації застрахованих осіб у санаторно-курортних закладах. Пошук шляхів вирішення проблеми на державному рівні».

Участь у заході взяли народні депутати, представники міністерств соціальної політики, охорони здоров’я, фінансів, економіки, профільних асоціацій, громадських організацій, фахівці галузі, а також представники Фонду соціального страхування України: перший заступник Міністра соціальної політики, голова правління Фонду Євген Котик, в.о. директора виконавчої дирекції ФССУ Тетяна Михайленко, начальниця управління медичних і соціальних послуг ВД Фонду Олена Пухка.

more...

Виплата пенсії за довіреністю

21.09.2020 | 14:36

Пенсійним фондом забезпечується своєчасна і в повному обсязі виплата пенсій. Пенсія виплачується щомісяця, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України через                     АТ «Укрпошта» або через установи банків.

            Іноді за станом здоров’я чи з інших причин пенсіонер не має можливості особисто отримувати належні йому пенсійні виплати. Відтак, можна доручити одержання своєї  пенсії певній особі, адже відповідно до закону пенсія може виплачуватися за довіреністю.

           

more...

“Пенсійний калькулятор”

21.09.2020 | 10:33

 Щоб бути впевненим у пенсійному забезпеченні в майбутньому, вже зараз є можливість слідкувати за нарахуванням пенсійного стажу в своєму особистому кабінеті та за допомогою інструменту “Пенсійний калькулятор” дізнатися, який же приблизний розмір пенсії є вже на сьогодні у людини. Для цього необхідно зареєструватися на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/).

more...
Усього: 3988
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації