Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Порядок звернення суду України із судовим дорученням у адміністративній справі про надання правової допомоги до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави

17.04.2019 | 09:40

Іноземці, особи без громадянства, іноземні юридичні особи, іноземні держави (їх органи та посадові особи) та міжнародні організації (далі - іноземні особи) мають право звертатися до судів України для захисту своїх прав, свобод чи інтересів. Іноземні особи мають процесуальні права та обов’язки нарівні з фізичними і юридичними особами України, крім випадків, передбачених Конституцією України та законами України, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України.

more...

День Пенсійного фонду у Байковецькій ОТГ

17.04.2019 | 09:32

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День Пенсійного фонду у селі Байківці. Метою такої інформаційно-роз’яснювальної роботи для жителів Тернопільського району є надання консультацій щодо пенсійного забезпечення, зокрема щодо перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року та про виплату житлової субсидії у готівковій формі.

more...

У Тернопільському районі триває щорічна акція “За чисте довкілля”.

15.04.2019 | 09:11

13 квітня керівництво та працівники апарату і окремих структурних підрозділів Тернопільської районної державної адміністрації спільно із вчителями та учнями НВК "Великобірківської ЗОШ І-ІІІ ст.- гімназії ім. С.Балея" здійснили прибирання сміття в урочищі "Казарми" на території Великобірківської селищної ради
Спільними зусиллями прибрано велику кількість залишків людської недбалості.
Своїм прикладом учасники акції
закликають усіх громадян, заради збереження належного стану екології для майбутніх поколінь, підтримувати чистоту навколишнього середовища, не смітити та прививати своїм дітям любов та повагу до природи.

Подібні акції триватимуть й надалі.

more...

Про проведення в області 14-ї Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця – 2019»

10.04.2019 | 11:58

 З 1 по 30квітня 2019 року по всіх регіонах України за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства культури України проходить 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця»,головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для обласних дитячих лікарень України.

Цьогорічна акція відбувається під гаслом «Дитяче серденько, живи!» і присвячена збору коштів для закупівлі обладнання для дітей з вадами серця.

more...

День Пенсійного фонду у Настасівській ОТГ

10.04.2019 | 09:45

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області провели День Пенсійного фонду у селі Настасів. Метою таких заходів є наближення послуг до людей, надання консультацій та роз’яснень щодо пенсійного забезпечення.

Питання які задавали присутні, були щодо перерахунку пенсії з 1 березня, про поновлення її виплати і правильності нарахування, обчислення  та зарахування страхового стажу тощо.

Також фахівці Фонду запропонували учасникам заходу активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян – Веб-порталу Пенсійного фонду України та СМС-інформування, що дасть можливість здійснювати особистий контроль за сплатою ЄСВ.

more...

Термінали для сплати боргу запрацювали у всіх відділах державної виконавчої служби Тернопільщини

08.04.2019 | 09:51

 Інформуємо, що для зручності оплати заборгованості за виконавчими документами, які перебувають на примусовому виконанні у всіх органах державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області встановленоPOS-термінал ПриватБанку. Відтепер громадянам не потрібно більше витрачати час на пошуки банківської установи для здійснення платежу. Єдина вимога – мати при собі банківську картку, емітовану будь – яким банком України.

 

 

more...

«За чисте довкілля»

08.04.2019 | 09:42

 У рамках всеукраїнської щорічні акції «За чисте довкілля» та на виконання доручення голови обласної державної адміністрації № 38 від 4 квітня 2019 року 06 квітня 2019 року було проведено «День благоустрою» в Тернопільському районі. Дані заходи проходили на придорожній смузі автодороги державного значення М-12 Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам'янка (через м. Вінницю) на відрізку дороги між селами Підгороднє і Почапинці. В даній акції взяти участь працівники Тернопільської районної державної адміністрації на чолі з першим заступником голови Володимиром Осядачем та працівники Управління з питань цивільного захисту Тернопільської обласної державної адміністрації разом із начальником управління Ігорем Лівінським.

more...

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних

04.04.2019 | 10:10

 4 квітня під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Осядача відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській районній державні адміністрації.

В засіданні комісії взяли участь представники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

Розглянули питання щодо масового спалення сухої рослинності в природних екосистемах, стану протипожежного водопостачання в районі та організація роботи у сфері поводження з пестицидами.

За результатами розгляду питань прийнято відповідні рішення.

 

more...

Спільна всеукраїнська правопросвітницька кампанія «Відповідальне батьківство»

03.04.2019 | 15:12

 У березні 2019 року стартувала Спільна всеукраїнська правопросвітницька кампанія «Відповідальне батьківство».

Відповідальне батьківство – ініціатива уряду, спрямована на те, щоб українські діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними, адже їх обов’язок дбати про дитину та забезпечувати її всебічний розвиток. Відповідальне батьківство – це запорука щастя дитини та успіху України.

more...

Як не стати жертвою рейдерства

02.04.2019 | 15:30

 Про захист власного майна турбується кожний громадянин, адже непоодинокі випадки показали, що будь-яка людина, сама того не підозрюючи, може стати жертвою рейдерів.

Проте, якщо завчасно вжити певні заходи, спрямовані на перешкоджання потенційно можливим незаконним діям, потрапляння в таку ситуацію можна уникнути або, хоча б, мінімізувати наслідки таких дій та якомога швидше повернути протиправно привласнене майно.

more...
Усього: 2938
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації