Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 24.06.19 | 10:40

У Великоглибочецькій школі відремонтують спортивну залу, встановлять шатровий дах.

Народний депутат України Тарас Юрик спільно з головою Тернопільської РДА Олександром Похилим, головою Білецької сільської ради ОТГ Дмитром Маликом, начальниками відділів освіти Тернопільської РДА Василем Цалем та Білецької ОТГ Володимиром Кравцем побував із робочою поїздкою у селі Великий Глибочок Тернопільського району, де відвідав місцеву школу.

За сприяння народного депутата цього року з державного бюджету спрямовано 2,5 мільйона гривень для проведення капітального ремонту спортивної зали та встановлення шатрового даху у Великоглибочецькій ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Я. Стецька. У ході зустрічі обговорено перелік робіт, які вказані в проекті.

«Ця школа — одна з найбільших у районі, — зауважив Олександр Похилий, — тут навчається 390 дітей. Минулого року за сприяння Тараса Юрика було встановлено спортивний майданчик зі штучним покриттям. За кошти районного бюджету придбали тренажери для занять фізкультурою, де можна займатися у погідну пору року. Потребує капітального ремонту спортивна зала школи, щоб діти не припиняли занять спортом, коли негода. Лише в останні роки з державного бюджету, фонду регіонального розвитку спрямовують значні кошти на розвиток освіти, спорту. Дякую народному депутату Тарасові Юрику, який особисто буває на місцях, цікавиться ситуацією та допомагає». 

«Фізична культура, спорт — надзвичайно актуальні в освітньому процесі, — сказав Тарас Юрик, — важливо вже з колиски прищеплювати дітям звичку займатися фізкультурою. Здоров’я української нації — найбільше багатство держави. Пишаюся, що український народ — мудрий, щирий, співучий. Прагну, щоб це була і найздоровіша нація, щоб наші люди жили довго та тішилися життям. По-справжньому щастя можна відчути лише тоді, коли ти здоровий. Тож кожного дня робімо впевнені кроки до цієї благородної мети».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації