Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 21.10.19 | 09:20

Торгівля людьми: як не потрапити у солодку пастку обіцянок

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Байковецької сільської ради 18 жовтня у школах громади провів інформування дітей та дорослих з питань торгівлі людьми.

На жаль, ця небезпека нині є недооціненою нашими громадянами. Адже дуже багато наших співвітчизниківшукають  кращого життя, більшого заробітку, нової роботи. Але не знаючи своїх прав, легко потрапити у сучасну форму рабства. І тому тисячі з них щороку потерпають від торгівлі людьми.

Влаштовуючись на роботу, будьте пильні! А ще пам’ятайте: торгівля людьми – це сукупність таких ознак, як вербування, перевезення, передача, продаж, усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу, використання шантажу, погроз.

Найперше, якщо ви потрапили у таку ситуацію, дзвоніть безкоштовно з мобільного на номер 527. Ви отримаєте пораду як діяти терміново , а згодом – психологічну, соціальну, матеріальну та правову допомогу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації