Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 21.10.19 | 12:15

ХОДА ЗА СВОБОДУ #walkforfreedom

18 жовтня 2019 року у Тернополі пройшла «Хода за свободу» #walkforfreedom, що відбувається у Європейський день протидії торгівлі людьми за підтримки IOM Ukraine, ОБСЄ, A21 Ukraine. #WalkForFreedom — акція, що спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже чотири роки поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Минулого року до акції приєдналося 400 міст в 50 країнах світу.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започаткований 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

Захід організований управлінням сім'ї та молоді Тернопільської ОДА спільно з ТМЖК «Відродження нації» за сприяння Міжнародної організації «Кампанія -21». До участі в акції були залучені управління освіти і науки, охорони здоров’я, служби у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів зайнятості, працівники відділу по боротьбі зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Тернопільській області, управління державної міграційної служби України в Тернопільській області, громадські організації, студентська молодь.

Спеціалісти відділів молоді та спорту, освіти Тернопільської районної державної адміністрації Тернопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комунального неприбуткового підприємства Тернопільської районної ради «Тернопільський районної центр первинної медико-санітарної допомоги» долучилися до «Ходи за свободу» #walkforfreedom.

Під час акції ними були розповсюджено матеріали, що містять інформацію про те, що таке торгівля людьми та які її види, як захистити себе від потрапляння в ситуації торгівлі людьми, куди звертатися по допомогу постраждалим від цього ганебного явища.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації