Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 21.10.19 | 17:00

Спартакіада силових видів спорту серед команд сіл, селищ та сіл ОТГ району присв’ячена Дню захисника України

14 жовтня 2019 року на стадіоні с. В.Гаї Тернопільська райрада ФСТ «Колос» спільно з відділом молоді та спорту РДА проведено спартакіаду з силових видів спорту. Змагання були започатковані у 2017 році і проводяться щорічно.

До програми входили змагання з гирьового спорту (вправа поштовх гирь вагою по 24кг), армспорту (на праву руку) перетягування канату та бігова естафета з мішками вагою 20 кг. Фаворитами змагань були минулорічні переможці спартакіади команда с. Почапинці та с. В.Гаї.

Спартакіада розпочалася змаганнями з гирьового спорту. Спортсмени змагалися у двох вагових категорія до 80 кг. та більше 80 кг.

Переможцями та призерами у ваговій категорії до 80 кг став Міх Сергій ,друге місце Палига Ярослав (двоє із с. Забойки), третім був Бучинський Мирослав (с. Застав’я).

У ваговий категоріх більше 80 кг. перше місце здобув Мурдза Юрій, на другому місці Вольницький Василь і на третьому- Джура Леонід (всі з с. Почапинці). Абсолютний результат змагань показав Мурдза Юрій – 42 підйоми.

В змаганнях з армспортув категорії до 80 кг. переміг Валяс Юрій (с. В.Гаї), на другому місці Верхолік Роман із с. Застав’я і третім був Міх Сергій (с. Забойки).

У ваговій категорії 80кг і більше перміг Мозіль Володимир з с. В.Гаї, на другому місці Кріса Павло мешканець с. Дичків,третім був Виваль Дмитро (с. Забойки).

В біговій естафеті з 20 кілограмовими мішками перемогла команда с. В. Гаї в складі Верхолік Роман, Тичинський Денис, Бучинський Мирослав, Валяс Юрій., на другому місці- команда з с. Почапинці,третю сходинку зайняла команда с. Забойки.

В змаганнях з перетягування канату перемогла команда с. В.Гаї в складі Мозіль Володимир, Гончарук Валерій, Зендран Сергій, Верхолік Роман та Понтус Руслан.

За підсумками загальнокомандного заліку перше місце виборола команда с. В.Гаї ,на другому місці команда с. Забойки і на третьому- команда с.Дичків.

Переможці в командних видах були нагороджені кубками,а в особистому заліку переможці та призери нагороджені медалями та грамотами.

Голова райради ФСТ « КОЛОС» І.Я. Кульбіцький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації