Тернопільська районна державна адміністрація
46009, м.Тернопіль, майдан Перемоги, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 05.12.19 | 09:49

Пенсійна служба Тернопільщини продовжує інформувати трудові колективи про зміни у пенсійному забезпеченні

З метою роз’яснення основних вимог чинного законодавства щодо пенсійного забезпечення громадян, спеціалісти Головного управління пенсійного фонду України в Тернопільській області відвідали працівників Заліщицького управління з експлуатації газового господарства, Тернопільського відділення НАСК «Оранта» та відділу у Шумському районі ГУ Держгеокадастру у Тернопільській області.

Представники Фонду ознайомили присутніх з умовами виходу на пенсію за віком, термінами призначення пенсійних виплат та розповіли про переваги офіційного оформлення трудових відносин. Зазначили, що розмір майбутньої пенсії для кожного пенсіонера розраховується індивідуально і залежить від страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачено єдиний соціальний внесок. Разом з тим, організатори заходу поінформували присутніх про основні зміни в пенсійному забезпеченні з 01 грудня 2019 року, роз’яснили порядок обчислення страхового стажу та особливості зарахування до стажу періодів трудових відносин, які були оформлені шляхом укладення цивільно-правового договору.  

Також, присутніх цікавили питання виходу на пенсію на пільгових умовах, які документи необхідно для виплати пенсії за довіреністю та як проводиться перерахунок пенсійних виплат працюючим пенсіонерам.

Разом з тим, спеціалісти Фонду ознайомили учасників заходу з роботою вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, перевагами отримання інформації за допомогою онлайн-сервісу та детально розповіли про порядок реєстрації в особистому кабінеті користувача для отримання необхідної персональної інформації, зокрема щодо наявного страхового стажу, особистих доходів і сплати страхових внесків.

 

Начальник Головного управління                            Ігор Москалик

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

   

Актуальна тема

Звернення до сільських, селищних голів

З метою популяризації здорового способу життя протягом березня - жовтня поточного року в Тернопільському районі впроваджується щорічна Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене».

Для учасників АТО та членів їх сімей працює гаряча лінія

Орієнтовний розрахунок розміру субсидії на оплату житлово-комунальних послуг

Всеукраїнський Центр пошуку полонених, загиблих і зниклих безвісти воїнів АТО готовий допомогти усім хто розшукує своїх рідних, знайомих чи колег

ДОРОЖНЯ КАРТА для проведення лікування та медичної реабілітації демобілізованих

Про проведення в районі заходів шостої  черги мобілізаційного розгортання

ІНФОРМАЦІЯ щодо розвитку туризму в Тернопільському районі

ЗМІНИ до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива 

Все про СУБСИДІЇ

Тернопільська районна державна адміністрація оголошує конкурс про надання супутніх  послуг у приміщенні центру надання адміністративних послуг

УВАГА ЗМІНЕНИЙ ГРАФІК прийому громадян у Тернопільській районній державній адміністрації