Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

Районна державна адміністрація інформує:

Звернення голови райдержадміністрації А.Качки та голови районної ради С.Боднар з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20.02.2017 | 08:00

Шановні краяни!

Минає три роки, відколи безстрашні захисники Майдану поклали свої життя за Україну. Лютневі події минулого року стали переломним етапом у новітній історії України та відродили надію на те, що наша мрія жити у вільній, демократичній, європейській державі стане реальністю.

more...

10.02.2017 | 08:00

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Громадськість Збаражчини вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

20.02.2017 | 15:00

У м.Збараж на майдані І.Франка відбувся мітинг-реквієм присвячений вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій Революції Гідності.

 

more...

Громадське обговорення щодо створення районної координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання при районній державній адміністрації

20.02.2017 | 12:21

Збаразька районна державна адміністрація відповідно до Указу Президента України ві 13 жовтня 2015 року №580/2015 „Про Стратегію національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки”, постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р.   №999 “Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 08 лютого  2017 року № 65 – од „Про координаційну раду з питань національно – патріотичного виховання при обласній державній адміністрації” організовує громадське обговорення з метою створення районної координаційної ради з питань національно – патріотичного виховання при районній державній адміністрації.

more...

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка взяв участь у скайп-нараді

20.02.2017 | 11:00

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка взяв участь у щотижневій скайп-нараді, яку провів голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

more...

Збаразьке відділення поліції інформує

20.02.2017 | 09:00

Збаразьке відділення поліції інформує

more...

Відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню субсидій та пільг

17.02.2017 | 16:00

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк провів засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню субсидій та пільг.

 

more...

Анатолій Качка провів прийом громадян

17.02.2017 | 14:29

Голова районної державної адміністрації Анатолій Качка провів прийом громадян. Жителі c. Бутин звернулися щодо земельних питань.

 

more...

Програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"

17.02.2017 | 12:18

Служба безпеки України реалізовує програму повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовилися в участі в т.зв. «ДНР/ЛНР». Програма розповсюджується на осіб, які:

- готові добровільно відмовитися від подальшої участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України;

- не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

- мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

more...

У с.Травневе відбулися урочистості по вшануванню пам'яті наймолодшого Героя Небесної сотні (відео)

17.02.2017 | 10:07

У с.Травневе відбулися урочистості по вшануванню пам'яті наймолодшого Героя Небесної сотні, Героя України Назара Войтовича.

 

more...

У Збаразькому замку відкрилась виставка Миколи та Ірини Кафтанів «Наш світ»

16.02.2017 | 17:10

В експозиції – роботи, присвячені темі Майдану і АТО, оскільки подружжя художників займаються волонтерством. Микола розписував каски, які продавали з аукціону на потреби військових. На виставці представлені й інші твори митців – пейзажі, натюрморти, портрети.

more...

У районі вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні

16.02.2017 | 15:00

Заходи відбудуться:

- 20 лютого 2017 р. на майдані І.Франка о 10 годині розпочнеться поминальне богослужіння за загиблими Героями Небесної Сотні, після цього відбудеться духовна хода-вшанування на міський цвинтар м. Збараж до могили Героя України, Героя Небесної Сотні Устима Голоднюка та поїздка у с. Травневе до могили Героя України, Героя Небесної Сотні Назарія Войтовича. Автобус до с. Травневе чекатиме біля цвинтаря.

more...

Архів новин

  
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі