Збаразька районна державна адміністрація
47302, м.Збараж, майдан І.Франка, 1
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/topimg/teplo1.gif 

 

 http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/subs.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/agolova/hotline_oda.jpg

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/derjava_.png

 

http://www.oda.te.gov.ua/data/upload/content/main/ua/informbody/peresel.jpg

 

Районна державна адміністрація інформує:

Звернення голови Збаразької районної державної адміністрації Валерія Савчука

08.06.2018 | 08:54

Результат пошуку зображень за запитом "томос про автокефалію"

Шановні краяни!

Президент України Петро Порошенко та Верховна Рада України звернулися до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні. Заявляю про свою підтримку цього звернення, яке також було підтримане депутатами Збаразької районної ради від 27 квітня 2018 року №562 «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

 

more...

Валерій САВЧУК: «Маємо розбудовувати район не на словах, а діями»

25.05.2018 | 10:00

Розпорядженням Президента України від 26 березня 2018 року на посаду голови Збаразької районної державної адміністрації було призначено Валерія Савчука. Минуло трохи часу, і ми поцікавилися, чим живе сьогодні Збаражчина, над якими проблемами працює новий керівник, що покладено в основу його  повсякденної роботи, що вже вдалося реалізувати, яким справам дано старт…

more...

Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні

30.04.2018 | 11:22

Рішення вісімнадцятої сесії Збаразької районної ради сьомого скликання від 27 квітня 2018 року № 562 «Про підтримку звернення Президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні».

 

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

На Збаражчині з робочим візитом перебуває дружина Президента України Марина Порошенко

19.06.2018 | 14:01

Сьогодні, 19 червня, на Тернопільщину з робочим візитом завітала Перша леді України Марина Порошенко. В нашому краї вона вже не вперше. До цього дружина Президента побувала у Тернополі на інтерактивному заході «Місто професій», де презентувала національний проект «Книга миру». Було це восени 2015 року.

Тепер же, майже через три роки, Марина Порошенко приїхала на Тернопільщину, щоб взяти участь у відкритті відреставрованої дзеркальної зали Вишнівецького палацу, роботи у якій тривали завдяки фінансуванню з Державного бюджету та гранту від Посольства США. На реставраційні роботи, які велися понад два роки, виділили 4 млн. грн. та 159 тис. доларів США відповідно.

 

more...

Інформація щодо подання заявок для участі у конкурсі культурно-мистецьких проектів оголошеному Українським культурним фондом

19.06.2018 | 10:17

З метою створення активними громадянами міста Збараж, трьох цікавих проектів на конкурс від Українського культурного фонду в Збаразькому районі, які сприятимуть підтримці розвитку молодих митців та реалізації культурних і мистецьких дебютів, в тому числі професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді, збереженню культурного розмаїття відділом культури, туризму та фандрайзингу райдержадміністрації проводиться активна робота з написання грантових заявок.

Нагадуємо, що для розгляду приймаються індивідуальні проекти, проекти національної співпраці та проекти міжнародної співпраці.

 

more...

У Збаражі особистий прийом громадян проводитиме прокурор Тернопільської області В'ячеслав Перч

18.06.2018 | 15:38

19 червня 2018 року з 10.00 год. до 13.00 год у Збаразькому відділі Кременецької місцевої прокуратури за адресою: м. Збараж, вул. О. Кобилянської, 2, особистий прийом громадян проводитиме прокурор Тернопільської області Перч В’ячеслав Орестович.

 

more...

До уваги керівників фермерських господарств району: правила використання отрутохімікатів

18.06.2018 | 15:17

З метою зведення до мінімуму негативної дії пестицидів на людей та довкілля систематично ведуться роботи щодо їх вдосконалення. До застосування не допускаються препарати без всебічного вивчення дії на теплокровних тварин, корисних комах, мікрофлору ґрунту та інше.

more...

В Україні набрав чинності Закон «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»

18.06.2018 | 14:53

В Україні набрав чинності Закон від 06.02.2018 р. №2275-VIII «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю».

Цей Закон визначає правовий статус товариств з обмеженою відповідальністю та товариств з додатковою відповідальністю (далі - товариство), порядок їх створення, діяльності та припинення, права та обов’язки їх учасників.

more...

Триває прийом заявок на для участі у конкурсі культурно-мистецьких проектів оголошеному Українським культурним фондом

18.06.2018 | 12:30

Перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Головатюк, начальник відділу культури, туризму та фандрайзингу Олег Гафткович провели нараду з керівником літературно-мистецької студії «Рушник», членом Національної  спілки  письменників  України Володимиром  Кравчуком та майстринею народних промислів Галиною  Михальською з  питань написання культурно-мистецьких проектів.

 

more...

Юрій Головатюк взяв участь у скайп-нараді

18.06.2018 | 12:19

Перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Головатюк взяв участь у скайп-нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Степана Барни.

 

more...

Голова райдержадміністрації Валерій Савчук побував з робочим візитом у таборі "Сокіл"

18.06.2018 | 11:15

Вчора напередодні відкриття офіційної частини в стаціонарний заміський оздоровчий табір “Сокіл” завітав голова районної державної адміністрації Валерій Савчук.

more...

Тернопільщина відзначила 99-річчя подій Чортківської офензиви

18.06.2018 | 10:04

Цими вихідними жителів Тернопільської, Івано-Франківської та Львівської областей об’єднало відзначення 99-річчя подій Чортківської офензиви. Триденні заходи та урочистості відбувалися на кількох локаціях у Чорткові. На цей період місто повністю занурилося у події того часу та перейнялося духом героїзму воїнів УГА, які під час битви змусили відступати багаточисельне польське військо. На відзначення цієї історичної перемоги для нашої Тернопільської, а також Івано-Франківської та Львівської областей приїхало керівництво цих трьох регіонів та народні депутати України.

more...

У рамках підготовки до проведення конкурсного відбору на вакантні посади керівників закладів загальної середньої освіти району проведено нараду

15.06.2018 | 16:00

У рамках підготовки до проведення конкурсного відбору на вакантні посади керівників закладів загальної середньої освіти району начальником управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлани Демах проведено робочу нараду за участю виконувачів обов'язків керівників та громадських об'єднань батьків Залужанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Зарубинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

more...

Архів новин

  
 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

Фандрайзинг в районі

  

 

Актуальна тема

Щодо будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Базаринської сільської ради

 

Детальний план території для індивідуального  садівництва  учасникам АТО  на території  Збаразької  міської ради

 

Районна програма розвитку малого і середнього підприємництва в Збаразькому районі на 2017-2018 роки

Проект районної програми розвитку фізичної культури та спорту в сільській місцевості

 

ПОЛОЖЕННЯ

про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

при районній державній адміністрації

 


Семінар на тему: "Тендери в Україні. Публічні електронні закупівлі. Система електронних закупівель PROZORRO. Законодавчі та технічні аспекти функціонування. Як не допустити помилок та позбутися ризиків."

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

щодо надання пільг окремим категоріям громадян на 2017-2019 роки

 

РАЙОННА  ПРОГРАМА

впровадження Української Хартії  вільної людини в навчальних закладах

Збаразькогорайону  на 2017-2020 роки

 

Програма інформатизації

Збаразькогорайону

на 2018 - 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 забезпечення виконання Збаразькою районною

 державною адміністрацією повноважень, делегованих

Збаразькоюрайонною радою на 2018-2020 роки

 

Районна цільова програма

   підтримки військовослужбовців, зарахованих для  проходження служби в Збройних Силах України за контрактом на 2018 рік

 

 ПРОГРАМА

сприяння оборонній,мобілізаційній готовності та відбору громадян району на військову службу за контрактом і  призову на строкову військову службу у Збаразькому районі на 2018 – 2020 роки

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

захисту населення і території Збаразького району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2021 роки

 

ПРОГРАМА

соціально-економічного та культурного розвитку

Збаразькогорайону на 2018 рік

 

 

Перелік сільськогосподарських  підприємств, які здійснюють оперативну звітність у Збаразькому районі

 

Програма розвитку лісового господарства району на 2017-2021 роки

 

Програма розвитку виробництва картоплі та овочів в районі у 2012 – 2020 роках

 

Програма збільшення площ  посадки  та нарощування обсягів виробництва плодів та ягід в Збаразькому районі в 2011- 2025 роках

 

Програма проведення заходів, направлених на запобігання та ліквідацію африканської чуми свиней у Збаразькому районі на 2018-2022 роки