Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Про пестециди

24.05.2019 | 12:05

Останнім часом почастішали випадки звернень населення до органів виконавчої влади та Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області з приводу порушення правил застосування пестицидів та агрохімікатів сільськогосподарськими підприємствами. 

more...

Участь у відеонараді

24.05.2019 | 11:25

Сьогодні 24 травня заступник  Голови районної державної адміністрації Роман Бурдейний  взяв участь у відеонараді під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Крисака. По питаню стану проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування.

more...

На обліку у Фонді перебуває понад 3,3 млн. роботодавців

24.05.2019 | 10:38

У Фонді соціального страхування України на обліку перебуває понад 3,3 мільйона роботодавців та інших осіб, які зобовязані сплачувати єдиний внесок (ЄСВ). З них юридичних осіб – 1,4 млн., фізичних осіб – 1,9 млн.

more...

День Героїв України

23.05.2019 | 11:30

Сьогодні 23 травня - День Героїв України. У цей день в місті Заліщики вшанували пам'ять загиблих учасників-героїв АТО. Заходи відбулися на верхньому кладовищі міста. Участь взяли: заступник голови райдержадміністрації Роман Бурдейний, керівник апарату райдержадміністрації Володимир Лилик, Заліщицький міський голова Алла Квач, начальник відділу з питань освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Богдан Папушко, матері загиблих учасників АТО.

more...

Обмеження права виїзду за кордон, як наслідок невиконання рішення суду

23.05.2019 | 09:07

Більшість людей впевнені, що перемога у суді та ухвалення рішення на їх користь завершує такий виснажливий та нелегкий процес у захисті та відновленні своїх прав. На жаль, українські реалії доводять інше: починається не менш кропіткий  процес виконання законного рішення, що у більшості випадків супроводжується залученням державних або приватних виконавців, вжиття з їхнього боку всіх належних заходів для ефективного примусового виконання судового рішення.

more...

З 01 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків

23.05.2019 | 08:58

Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварійна виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019. Дія документу розширена на всіх застрахованих (офіційно працевлаштованих) осіб, фізичних осіб-підприємців, осіб, які провадять незалежнупрофесійнудіяльність, членів фермерських господарств, осіб, якіпрацюютьнаумовахцивільно-правовогодоговору та ін.

more...

Сьогодні - День Героїв в Україні

23.05.2019 | 08:47

День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну.  У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв.

more...

23 травня День Героїв

22.05.2019 | 16:54

23 травня День Героїв – це день пам’яті усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, тих, хто боровся і захищав Україну. Напередодні громадськість міста хвилиною мовчання вшанували пам‘ять Героїв, які поклали своє життя за незалежість України та положили квіти до підніжжя пам‘ятника Борцям за волю України.  Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу України. Цей день є символом незборимості української нації!

more...

В Заліщиках вшанували пам’ять Тараса Шевченка

22.05.2019 | 16:49

22 травня за участі голови адміністрації Бориса Шипітки відбувся захід з нагоди перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка. На початку священнослужителі звершили заупокійну літію за спокій душі Кобзаря. По тому учасники заходу поклали квіти до пам‘ятника Тарасу Шевченку.З історичною довідкою до присутніх звернулася вчитель української мови та літератури школи ім.О.Маковея Галина Гаврилюк. Декламування віршів здійснили учні Заліщицькоі гімназії. Завершили захід спільним виконанням твору Тараса Григоровича Шевченка «Заповіт»

more...

Небезпека у власній родині: як протидіяти домашньому насильству

22.05.2019 | 15:42

Дім традиційно асоціюється з комфортом та безпекою. Втім, бувають випадки, коли саме це місце є джерелом постійного страху.

         У 2018 році в Україні досягли ухвалення та імплементації жорсткого законодавства щодо протидії домашньому насильству. Внесли зміни в низку законодавчих актів, зокрема і до Кримінального кодексу України, відтак, за насильство загрожує кримінальна відповідальність.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема