Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

.

Публічний звіт голови Заліщицької районної державної адміністрації

20.02.2017 | 11:18

27 лютого о 08.00  за адресою:  м.Заліщики, вул. С.Бандери, 15 б  у приміщенні адміністративної будівлі Заліщицької районної ради (актова зала) відбудеться публічний звіт голови Заліщицької районної державної адміністрації Бориса Шипітки.

Під час заходу буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти районного бюджету та інші питання щодо діяльності Заліщицької райдержадміністрації.

Регламент заходу:

8:00 – 8:30 – презентація публічного звіту голови Заліщицької районної державної адміністрації

8:30 – 9:00 – запитання та відповіді.

Запрошуються представники громадської ради при органах виконавчої влади, організацій роботодавців, громадських об’єднань, професійних спілок, засобів масової інформації.

Відповідальний структурний підрозділ: Відділ організаційної роботи,  інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації (начальник  відділу – Дейкало Ігор Михайлович, тел.: 2-14-36).

more...

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації

19.02.2017 | 13:38

ЗВІТ голови Заліщицької районної державної адміністрації про результати діяльності райдержадміністрації за 2016 рік.

Розділ 1

 

Розділ 2

more...

18.01.2017 | 10:19
more...

Програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"

17.01.2017 | 15:04

Служба безпеки України реалізовує програму повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовилися в участі в т.зв. «ДНР/ЛНР». Програма розповсюджується на осіб, які:

- готові добровільно відмовитися від подальшої участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України;

- не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

- мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

more...

Управління СБУ в Тернопільській області запрошує на навчання молодих патріотів

17.01.2017 | 12:09

Шановні вступники! Сьогодні Ви робите нелегкий вибір – своєї майбутньої професійної діяльності та відповідної спеціальності.  Наразі Ви маєте можливість здобути вищу освіту в провідному вищому навчальному закладі в галузі національної безпеки – Національній академії Служби безпеки України.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Звіт про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 2016 рік

20.02.2017 | 15:41

Відповідно до вимог законів України та постанов Кабінету Міністрів України у сфері соціального захисту населення, робота управління соціального захисту населення райдержадміністрації  спрямована на реалізацію соціальної політики Уряду України, у сфері соціальної підтримки сімей, які звертаються за отриманням житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за спрощеним порядком, соціальної підтримки осіб,  які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, надання державної допомоги сім'ям з дітьми та малозабезпеченим сім'ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, соціальної      підтримки      осіб,    які брали участь в антитерористичній операції та членів сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції, матеріально – побутового та соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян, реалізацію державної політики у сфері соціально-трудових відносин, оплати та умов праці тощо.

more...

Виїзний прийом громадян у с.Ворвулинці

17.02.2017 | 10:20

Голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів  у с.Ворвулинці виїзний прийом громадян. Звернулося 7 осіб. Проблемними питаннями, які громадяни піднімали на зустрічі були : освітлення вулиць, стан доріг у селі, сільський ФАП.

more...

Відбулись заходи Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16.02.2017 | 08:30
На виконання заходів РДА з підготовки та проведення у районі Дня ушанування у 2017 році учасників бойових дій на території інших держав, 28-оїрічниці виведення радянських військ з Афганістану, у середу, 15 лютого, у залі засідань районної ради відбулися урочини. more...

НИЗЬКО ВКЛОНИЛИСЯ

15.02.2017 | 12:23

Напередодні дати вшанування учасників бойових дій на території інших держав керівник апарату РДА В.Лилик, керуючий справами райради П.Мирончук спільно із сільським головою села Хмелева В.Вільгушинським, а також воїни-афганці побували на могилі загиблого у роки війни в Афганістані Володимира Головецького, поклали квіти пам’яті, склали щиру молитву за його світлу душу.

Того дня ж вони відвідали у селі Свершківці його матір Зою Анатоліївну, яка подякувала представникам влади за загостини, а також відзначила, що завжди її підтримує, допомагає сільський голова, що дуже відрадно.І громада, і влада завжди повинні піклуватися про воїнів-афганців та їхні родини.  

more...

Шана і подяка всім ветеранам трагічної афганської війни

15.02.2017 | 08:13

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

Двадцять чотири роки тому сотні сімей, родин, де підростали майбутні солдати, з полегшенням зітхнули. 15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

more...

Сергій Савчук: Продовжено дію Урядової програми «теплих» кредитів на 2017 рік

09.02.2017 | 08:09

«Сьогодні Уряд продовжив дію вже популярної програми «теплих» кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею. Найближчим часом українці вже зможуть у повному обсязі використовувати можливості цієї програми та залучати безповоротну фінансову допомогу від держави на заходи з енергоефективності» - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук відповідне рішення Кабінету Міністрів України, яке прийнято сьогодні, 8 лютого, на засіданні Уряду.

more...

Відбулось засідання районного оперативного штабу щодо стабільного забезпечення району енергоносіями

08.02.2017 | 16:51

07 лютого 2017 року відбулось засідання районного оперативного штабу щодо стабільного забезпечення району енергоносіями при голові райдержадміністрації Б.Шипітці.

more...

Вічна пам'ять!

08.02.2017 | 16:48

Сьогодні заліщани провели в останню дорогу жителя м. Заліщики, учасника АТО Володимира Стратія.

Учасники АТО, бойові побратими, жителі міста, учні та студенти прийшли сьогодні в районний будинок народної творчості, аби скласти шану учаснику бойових дій в зоні АТО, жителю нашого міста - Володимиру Стратію.

Народився Володимир Адамович Стратій 11 серпня 1964, пішов захищати Батьківщину добровольцем у січні 2015 року, був демобілізований у квітні 2016 року. Під час участі у війни на Сході України служив у 81-й аеромобільній бригаді. В ході бойових дій отримав контузію та кульові поранення, які підірвали його здоровя та призвели до передчасної смерті.

Вічна пам’ять Герою! Царство йому небесне

more...

Вічна пам'ять Володимиру Стратію, учаснику бойових дій в зоні АТО

07.02.2017 | 13:37

Сьогодні відійшов у вічність на 53 році життя учасник бойових дій в зоні АТО, наш земляк Володимир Адамович Стратій житель м.Заліщики.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким Володимира. Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!
Громадська панахида за померлим відбудеться у районному будинку народної творчості о 18 годині. Похорон 08 лютого о 12 годині.
Вічна пам'ять Герою!

more...

З Тернопільщини відправили 20 тонн допомоги мешканцям Авдіївки

06.02.2017 | 11:37

Майже 20 тонн допомоги зібрала Тернопільщина для постраждалих жителів Авдіївки. Це  продукти харчування, засоби гігієни,  теплий одяг,  медикаменти. Доставлять вантаж працівники Державної служби надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема