Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Молодь Тернопільщини запрошують на стажування в ТОДА

23.10.2018 | 08:50

Програма навчання та стажування у Тернопільській обласній державній адміністрації — це сучасний проект, який дасть молоді не лише можливість реалізувати свою кар'єру, а й долучитися до державотворчих процесів країни.

more...

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Проведено комісію з питань захисту прав дитини

14.12.2018 | 15:49

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Краснюка проведено комісію з питань захисту прав дитини. Членами комісії розглянуто шість питань щодо участі у вихованні дітей та успадкування майна. Для участі у засіданні комісії запрошено заявників. Всі питання вирішено позитивно

more...

Робочий візит до інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими потребами в м.Заліщики

14.12.2018 | 14:17

Сьогодні, 14 грудня 2018 року, голова райдержадміністрації Борис Шипітка, голова районної ради Іван Дрозд, спільно з народним депутатом України Олегом Барною, який побував у районі із робочим візитом, відвідали інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами в м.Заліщики. За сприяння народного депутата О.Барни для створення центру використано 160 тис 928 грн. з коштів державного бюджету. Повністю проведено капітальний ремонт усіх приміщень, закуплено обладнання, меблі та дидактичний матеріал.

 На даний час центр відвідує шість дітей з особливими потребами, з якими займається три спеціалісти закладу.

more...

Відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14.12.2018 | 14:08

14 грудня в Україні традиційно проводиться День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС.

Ця пам'ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року.

14 грудня 2018 року у м.Заліщики відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

more...

Флешмоб « Дбаймо про пенсію сьогодні !»

14.12.2018 | 13:46

Фахівці Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області спільно працівниками відділу праці Управління соціального захисту населення  Заліщицької РДА  12 грудня 2018 року провели флешмоб перед підприємцями-перевізниками під гаслом  « Дбаймо про пенсію сьогодні!».  Такі флешмоби проводять не вперше, і вони нагадують громадянам про їхні трудові права та негативні наслідки нелегального працевлаштування. 

more...

Відбулася зустріч з головою Заліщицької районної громадської організації "Спілка Чорнобиль"

13.12.2018 | 11:44

З нагоди відзначення в районі Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, голова райдержадміністрації Борис Шипітка та голова районної ради Іван Дрозд провели зустріч з головою Заліщицької районної громадської організації "Спілка Чорнобиль" Марією Капляр. Обговорено ряд питань щодо належного проведення заходу, який відбудеться 14 грудня 2018 року о 10.00 год. біля пам'ятного комплексу "Ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та учасників бойових дій в Афганістані"

more...

Зручні послуги для пенсіонерів Товстенської об’єднаної територіальної громади

13.12.2018 | 09:55

Реальною можливістю отримати кваліфіковані пояснення з питань пенсійного забезпечення, 7 грудня, скористались мешканці Товстенської об’єднаної територіальної громади під час проведення виїзного прийому заступника начальника Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ольгою Копчук. В склад громади входить два села Товсте і Головчинці, де проживає 1068 пенсіонерів. Віддаленість 24 кілометри

more...

Про перерахунок пенсій на прес-конференції в Заліщицькій райдержадміністрації

04.12.2018 | 12:03

Найважливіші аспекти чергового перерахунку  пенсій були висвітлені  працівниками Чортківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на прес-конференції, яка проводилась в кабінеті першого заступника голови Заліщицької райдержадміністрації Романа Краснюка 3 грудня 2018 року.

more...

Степан Барна в зоні проведення ООС: Для мене честь бути тут з бійцями нашої артбригади

03.12.2018 | 15:40

Напередодні Дня Збройних сил України голова ТОДА Степан Барна спільно з головою обласної ради Віктором Овчаруком та секретарем Тернопільської міської ради Віктором Шумадою традиційно – на Сході. Адже саме там, на передових рубежах, нашим військовим найбільше потрібна підтримка, допомога та, хоча б на кілька днів, домашня атмосфера. Що й стараються забезпечити захисникам під час поїздок на фронт, бо їдуть туди не з порожніми руками, а з гостинцями, необхідними для служби та побуту речами й українською піснею.

more...

Щодо організації семінару

03.12.2018 | 15:30

Заліщицька райдержадміністрація повідомляє, що 6 грудня 2018 року в приміщенні обласної державної адміністрації , за адресою м. Тернопіль, вул. М.Грушевського, 8, каб. 825 відбудеться безкоштовний практичний семінар для підприємців, які здійснюють або планують здійснювати експортну діяльність. Деталі за посиланням https://www.facebook.com/events/2438210869538747/  або за тел. 0352 52 08 65,реєстрація учасників  https://goo.gl/forms/ihmjvDQtZpo4F2a43.

more...

Легалізація трудових відносин і заробітної плати

03.12.2018 | 15:20

 Праця – це джерело внутрішнього зростання духовних якостей людини, основа життя і багатства суспільства. Офіційне укладання трудових відносин, виплата належної суми заробітної плати відповідно до чинного законодавства – це основа соціальної захищеності працівника

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема