Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Запрошуємо в «Офіс щастя»!

19.07.2019 | 08:17

Дорогі тернополяни і гості нашого міста! Запрошуємо Вас на урочисту реєстрацію шлюбу в новий казковий зал для урочистих подій Тернопільського міськрайонного відділу ДРАЦС – «Офіс щастя», за адресою: м. Тернопіль, вул. Мазепи, 1. Затишна атмосфера, сповнена самим коханням, ніжна лірична музика, яскрава церемонія одруження від професійних ведучих – це все для Вас. Ми працюємо не з шаблонами і стандартами, а з Вашими бажаннями. Нехай Ваше свято весілля буде незабутнім!

more...

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко

19.07.2019 | 08:12

Павле Дмитровичу,  мій чоловік понад рік не виплачує дитині аліменти. Він каже, що не працює, але нещодавно придбав нову машину та постійно їздить за кордон відпочивати. Чи можу я притягнути його до відповідальності за ухиляння від сплати аліментів? Дякую за відповідь!

З повагою, Зоряна Гордієнко

more...

Про стан ринку праці Заліщицького району в січні-червні 2019 року

18.07.2019 | 08:55

Упродовж січня-червня 2019 року послугами служби зайнятості у Заліщицькому районі скористались 1110 громадян, із них 687 — мали статус безробітного, 17 демобілізованих учасників АТО.

З початку року працевлаштовано 419 шукачів роботи, 2 безробітних – з компенсацією роботодавцям єдиного соціального внеску.

127 шукачів роботи та безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; 32 безробітних проходили профнавчання.

more...

Сергій Петухов у Тернополі поспілкувався з майбутніми юристами

18.07.2019 | 08:50

Під час робочого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов зустрівся зі студентами школи “Лідер права та юридичної клініки Тернопільського національного економічного університету “Liberta”, а також із викладачами юридичного факультет у ТНЕУ.

more...

Сергій Петухов зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини

18.07.2019 | 08:48

В ході свого візиту у Тернопіль заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов зустрівся з учасниками бойових дій Тернопільщини.

Розпочали із того, що привітали начальника ДНЗ “Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” Вадима Ластовицького із отриманням позачергового військового звання полковника Збройних Сил України.

more...

Заступник Міністра юстиції Сергій Петухов зустрівся з представницями жіночих організацій Тернопільщини

18.07.2019 | 08:46

Сьогодні у Тернополі з робочим візитом перебуває заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов. Перш за все, посадовець зустрівся із представницями громадських організацій Тернопільської області.

“Дуже різні організації, які мають дуже різний фокус. Але в кожній з ваших організацій є щось, з чим юстиція може допомогти. Мені дуже радісно чути, що ви маєте добру співпрацю з Міністерством юстиції, з нашим територіальним управлінням .

more...

Виїзний захід в об'єднану територіальну громаду

18.07.2019 | 08:39

З ініціативи фахівців Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості  16 липня 2019 року  був проведений виїзний захід в об’єднану  територіальну громаду (Дорогичівська сільська рада (громада)).

Мета даного заходу:  інформування про послуги ДСЗУ, актуальні вакансії в нашому районі, інформування щодо можливості отримати  безкоштовно ваучер особам після 45 років,  інформація про професії, що потрібні селу  та інші переваги при співпраці зі службою зайнятості.  

more...

"Пряма телефонна лінія" для жителів Підгаєцького, Бучацького та Заліщицького районів

16.07.2019 | 16:11

З метою більш тісного спілкування з населенням відбулись “Прямі телефонні лінії” для жителів Підгаєцького, Бучацького та Заліщицького районів.

Упродовж однієї години на «прямому» телефонному з’язку з мешканцями районів були начальник Заліщицького відділу обслуговуння громадян Ольга Копчук, начальник Підгаєцького відділу обслуговування громадян Марія Захарчук і начальник Бучацького відділу обслуговування громадян Михайло Бобин.

more...

Перерахунок тарифів на тепло та гарячу воду має бути здійснений до 1 вересня 2019 року

15.07.2019 | 09:47

В рамках ініціативи #ЧеснаПлатіжка Уряд встановив граничну вартість тепла на рівні 1400 гривень за 1 Гкал (за наявності лічильника) та 35,21 гривень за квадратний метр опалювальної площі (за відсутності приладу обліку). Щодо гарячої води, максимальний тариф для населення обмежили на рівні 83,66 гривень за кубометр у квартирах рушникосушками та 75,74 гривень – в помешканнях без них.

more...

ТОВ, що діє на підставі модельного статуту, тепер можна зареєструвати онлайн

15.07.2019 | 09:42

Зареєструвати ТОВ – не виходячи з дому. В Україні запрацювала нова онлайн-послуга: реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю на підставі модельного статуту.

Аби скористатися послугою, вам потрібно:

1) зайти в особистий кабінет на Онлайн будинку юстиції за допомогою електронного підпису;

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема