Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

.

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Відбулась нарада щодо відбору військовозобов’язаних на навчальні збори з резервістами.

19.08.2017 | 12:57

19 серпня 2017 року відбулася нарада при голові райдержадміністрації Б.Шипітці за участю районного військового комісара І.Михайлецького, начальників відділів, управлінь та інших структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівників районних служб та організацій, на якій обговорювалося питання щодо проведення заходів по відбору військовозобов’язаних на навчальні збори з резервістами.

more...

Засідання оргкомітету

18.08.2017 | 09:34

17 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк провів засідання оргкомітету по організації та проведенню Дня Незалежності України та Дня Прапора. Під час засідання скоординовано дії відповідальних за святкування, уточнено готовність проведення районного заходу на належному рівні. Вирішено  23 серпня 2017 року провести заходи до Дня Прапора на центральній площі міста Заліщики о 10 год. з покладанням квітів до пам'ятника українському  письменнику, критику, публіцисту, громадському діячу О.Маковею з нагоди 150-річчя від Дня його народження  та 24 серпня 2017 року урочистості та святковий концерт з дискотекою з нагоди 26-ї річниці Незалежності України на майдані міста о 17 год. за участю керівництва району, громадських організацій, трудових колективів та громадськості міста. Підводячи підсумки засідання, Роман Петрович  наголосив, що відзначення 26 – ї річниці незалежності України та Дня Прапора  має відбутись на високому патріотичному рівні.

more...

Робоча поїздка

18.08.2017 | 08:41

17 серпня голова райдержадміністрації Борис Шипітка за участю в.о.директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Стахіва здійснив робочу поїздку в с.Дзвиняч, де відбувається будівництво елеватора. В даний час проходить перша черга будівництва, потужністю 30 тонн, а планується – 90 тонн.

more...

«Національний день поля «Платформа інновацій»

17.08.2017 | 20:26

17 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Борис Шипітка взяв участь у святі «Національний день поля «Платформа інновацій», що відбулось в с.Дзвиняч на базі науково-виробничого агропромислового підприємства «Ель Гаучо».

День Поля відвідали представники багатьох українських господарств. Згідно програми заходу, відбувся Міжнародний круглий стіл фермерських господарств та партнерів, відкрити який  запросили голову райдержадміністрації Бориса Шипітку.

more...

Про залучення на навчальні військові збори

17.08.2017 | 17:38

Сьогодні, 17 серпня, голова райдержадміністрації Борис Шипітка провів нараду з питань залучення військовозобов'язаних Заліщицького району для участі у навчальних військових зборах. У нараді взяли участь начальник відділу охорони здоров'я  та цивільного захисту райдержадміністрації Марина Тимчук, Заліщицький районний військовий комісар Іван Михайлецький, начальник КЗ "Заліщицький районний ЦПМСД" Василь Романюк, заступник начальника Заліщицького відділу Чортківської місцевої прокуратури Богдан Миронюк.

more...

Відбулась відеонарада

17.08.2017 | 17:18

17 серпня 2017 року голова райдержадміністрації  Борис Шипітка взяв участь у відеонараді  під керівництвом голови облдержадміністрації Степана Барни. На нараду були запрошені:  начальник управління державної казначейської служби України в Заліщицькому районі Тернопільської області Микола Олексюк, завідувач відділу освіти райдержадміністрації Надія Підгребя, начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури та туризму райдержадміністрації Уляна Чекалюк, начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Ливак.

more...

Щодо проведення Міжнародної промислової виставки «CASPIAN EXPO – 2017»

17.08.2017 | 15:18

На виконання листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.08.2017 р. № 4699/05-04-30 інформуємо про наступне.

У період з 13 по 15 вересня 2017 р. у виставковому центрі «Баку Експо Центр» м.Баку (Азербайджан) відбудеться Міжнародна промислова виставка «CASPIAN IND EXPO – 2017», організатором якої є компанія «ITF Group»  (International Trade Fairs Group).

more...

Сергій Савчук: Міжнародні компанії аналізують перспективи інвестування у проекти з відновлюваної енергетики в Україні

17.08.2017 | 14:59

Це питання обговорив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук з виконавчим директором міжнародної компанії «Shanda Consult Ltd» Стефаном Нолте та представником Асоціації з консалтингу в країнах ЄС та Ближнього Сходу «Eumecon» Яном Енгельке. 

more...

Сергій Савчук: За I півріччя 2017 року понад 500 домогосподарств перейшли на електроенергію з енергії сонця

17.08.2017 | 14:54

Попит населення на сонячні панелі продовжує зростати. Впродовж II кварталу цього року ще 326 сімей віддали перевагу «сонячній» електроенергії. Це на 25% більше порівняно з I кварталом цього року, коли 200 сімей перейшли на «чисту» енергію. Також, у II кварталі загальна встановлена потужність сонячних станцій приватних домогосподарств зросла на 24% та склала майже 25 МВт.

more...

З 25 серпня курсуватиме дизельний потяг Тернопіль – Гусятин

17.08.2017 | 11:33

Договір щодо компенсації витрат за пільгове перевезення пасажирів залізничним транспортом підписаний 16 серпня керівництвом Гусятинської райдержадміністрації з представниками ПАТ «Укрзалізниця». 

Для налагодження залізничного сполучення, запуск руху дизельного потяга Тернопіль – Гусятин, що курсуватиме через Копичинці та Чортків, відбудеться  за ініціативи голови районної державної адміністрації Віталія Батога та підтримки депутатського корпусу районної ради рішення про відшкодування витрат пільговикам.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема