Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

Прес-служба повідомляє

Державними нагородами відзначено діячів мистецтв Тернопільщини

11.11.2019 | 08:35

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність державними нагородами відзначено чотирьох митців - жителів Тернопільської області.

more...

На селекторній нараді з Главою Уряду обговорили масштабне будівництво закладів освіти

11.11.2019 | 08:31

Будівництво 100 шкіл, 100 дитячих садочків і 100 стадіонів – це лише маленька частина грандіозних планів, які реалізовуватимуться Урядом у наступному році. Про це сьогодні, 8 листопада, зазначив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук під час селекторної наради з головами обласних державних адміністрацій. Участь в обговоренні напрямків розбудови соціальної інфраструктури України взяв голова ТОДА Ігор Сопель.

Глава Уряду наголосив, що у вчорашньому інтерв’ю Президент анонсував про початок будівництва та ремонту сотні соціальних об’єктів по всій країні у 2020 році.

more...

До уваги фізичних осіб-підприємців

08.11.2019 | 10:35

Право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-тирічного віку, з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року, мають особи за наявності страхового стажу не менше 26 років. Кожного року кількість років, необхідних для призначення пенсії за віком у 60 років, буде збільшуватися на один рік та з 1 січня 2028 року становитиме не менше 35 років.

more...

Дистанційне обслуговування фізичних та юридичних осіб – сучасні можливості Пенсійного фонду України

08.11.2019 | 10:33

З метою розширення можливостей щодо дистанційного обслуговування фізичних та юридичних осіб, вдосконалено функції Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

more...

ВІДБУДЕТЬСЯ ПРЯМА ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ

06.11.2019 | 15:07

У четвер, 07 листопада 2019 року, з 10 до 11 год. в Заліщицькому відділі обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області працюватиме пряма телефонна лінія з питань призначення та перерахунку пенсій.

more...

Володимир Зеленський представив нового голову Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля

06.11.2019 | 08:52

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Під час робочої поїздки до Тернопільської області Глава держави представив новопризначеного очільника ОДА колективу та вручив йому службове посвідчення.

Ігор Сопель подякував Президентові України за високу довіру.

more...

На Тернопільщині стартував конкурсний відбір кандидатів на посади голів РДА

06.11.2019 | 08:50

Креативні та цілеспрямовані, відповідальні й доброчесні, високопрофесійні та всебічно розвинуті особистості, які бажають змінювати рідну місцевість на краще, запрошуються до участі в конкурсі на заміщення вакантних посад голів райдержадміністрацій області.
Нова й безпрецедентна президентська ініціатива, проєкт «LIFT» усуває багато штучних бюрократичних перепон, які ще донедавна перешкоджали громадянам долучатися до змін у країні. Його основна мета — надати реальну можливість людям втілювати нові ідеї, спрямовані на позитивні зміни.

more...

Національний банк України вводить в обіг нову банкноту

06.11.2019 | 08:48

Нову банкноту номіналом 1000 (одна тисяча) гривеньЗ 25 жовтня 2019 року вводить в обіг Національний банк України . Це перша банкнота нового номіналу, введена в обіг за останні 13 років (востаннє в обіг вводився новий номінал у 2006 році – 500 гривень). Банкнота 1000 гривень продовжує дизайн нового банкнотного ряду та має потужну систему захисту від підробок.

more...

01 листопада 2019 року в приміщенні Заліщицької районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулось ІІІ засідання діалогового майданчика з питань професійної орієнтації

06.11.2019 | 08:43

Захід відбувся з метою підвищення ефективності профорієнтаційної роботи з населенням, удосконалення змісту, форм та методів її проведення,  покращення інформаційно-методичного забезпечення, вивчення, узагальнення та поширення кращого досвіду, створення банку матеріалів методичного та рекомендаційного характеру для роботи з різними категоріями та соціальними групами населення, координації співпраці з даного напрямку діяльності з соціальними партнерами.

more...

Правила пожежної безпеки під час опалювального сезону

06.11.2019 | 08:40

З настанням похолодання багато людей користується печами. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно. Найчастіше це трапляється із людьми похилого віку, які живуть самотньо. Річ у тім, що вони не завжди спроможні перевірити стан печі та димарів на початку опалювального сезону і миттєво зреагувати на проблему. Тож доречно нагадати заходи безпеки при використанні печей.

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема