Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.

 

 

ВИТЯГ з Рекомендацій населенню щодо правил поведінки під час проведення масових заходів і дій при загрозі вчинення терористичного акту

05.04.2017 | 10:50

Метою цих рекомендацій є допомога громадянам орієнтуватися і діяти в ситуаціях з ознаками терористичного акту, а також забезпечити створення умов, що сприяють розслідуванню злочинів. Будь-яка особа повинна чітко уявляти свою поведінку при виявленні можливих вибухових пристроїв, захопленні заручників, ситуаціях з захопленням терористами авіаційного та іншого транспорту, бути психологічно готовою до самозахисту та адекватної поведінки під час масових заворушень та дій правоохоронних органів по їх припиненню.

more...

ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ КОРДОНУ»

03.04.2017 | 15:07

Якщо Вам від 18 до 40 років, Ваша освіта не нижча за повну загальну середню, маєте хорошу фізичну підготовку, спілкуєтесь англійською мовою, якщо Ви готові пройти професійно-психологічний відбір, медичну комісію та наполегливо навчатись для здобуття необхідної правоохоронної спеціальності, якщо Ви стійкі до корупційних ризиків – у Вас є реальна можливість стати прикордонником в найбільш сучасних підрозділах: відділі прикордонної служби «Краківець» Мостиського прикордонного загону (Львівська область, Яворівський район, смт Краківець – польський кордон), або відділі прикордонної служби «Бориспіль» окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» (Київська область – служба в аеропорту).

more...

Збройні Сили України запрошують на військову службу за контрактом

04.08.2016 | 11:47

На військову службу за конт­рактом рядового, сержантського і старшинського складу приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою і спеціальною підготовкою віком від 18 до 60 років.

more...

Архів гарячих новин

  

Прес-служба повідомляє

Роман Краснюк провів засідання комісії з надання безоплатних соціальних послуг із встановлення диференційованої плати

23.02.2018 | 09:35

Вчора, 22 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Роман Краснюк провів засідання комісії з надання безоплатних соціальних послуг із встановлення диференційованої плати. Розглянуто 3 звернення: щодо продовження терміну обслуговування особи відділенням допомоги вдома, про взяття на обслуговування та про переведення з платних послуг на безоплатні. Останнє питання залишено без задовільного виріння.

more...

Всі школярі вчитимуться в інтерактивних класах

22.02.2018 | 14:12

Уряд схвалив новий державний стандарт початкової освіти, який буде запроваджено в школах з вересня 2018 року. Українські діти повинні отримувати якісну та конкурентну освіту, що дозволить їм бути успішними. Нинішньої осені першачки підуть в якісно нову школу.  

Розбудова якісно нового рівня життя в Україні, здійснення економічного прориву вимагає якісних змін у системі освіти – від дитячого садочка до вищого навчального закладу, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду. Він підкреслив, що покоління, які приходять на зміну нинішнім, це – нові люди з іншим мисленням та іншими можливостями. І вони вимагають інших стандартів освіти.

 

more...

Пенсія військовим з 1 січня зросте в середньому на 1.5 тис

22.02.2018 | 14:03

Уряд розпочав підняття військових пенсій ще до ухвалення спеціального закону

Сьогодні, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено  постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб. Документ розроблений Міністерством соціальної політики на виконання доручення прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Таким чином уряд виконує свою обіцянку з початку цього року переглянути пенсії військовослужбовцям.

more...

Участь у сесії районної ради

22.02.2018 | 11:20

 

Голова районної державної адміністрації Борис Шипітка взяв участь у роботі    ХХІV сесії Заліщицької районної ради  сьомого скликання. Розглядались такі питання:

1.        Про виконання районного бюджету за 2017 рік.

2.        Про звіт щодо виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Заліщицького району за 2017 рік.

3.        Про затвердження програми соціально-економічного та культурного розвитку Заліщицького району на 2018 рік.

На пленарному засіданні був присутній також Народний Депутат України О.С.Барна.

 

 

 

 

more...

Проведено чергове засідання колегії райдержадміністрації

22.02.2018 | 10:24

Голова райдержадміністрації  Борис Шипітка провів чергове засідання колегії Заліщицької районної державної адміністрації.

Виносились такі питання:

1) про виконання  районного бюджету за 2017 рік;

2) про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 2017 рік;

3) про підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році ;

4) різне.

more...

Консультує Міністр юстиції України:

22.02.2018 | 08:41

Доброго дня, пане міністр! Я все життя прожила у батьківській хаті. Вони її самі будували. Тоді про всілякі документи не дуже думали. Просто сільська рада виділила землю, там і побудували. Батьки давно померли і жодних документів не залишили. Чи можу я якось оформити цю землю й хату на себе без заповіту. Куди і як мені звернутися? Хочу зазначити, що я єдина дочка, тому жодних конфліктів тут бути не може.

Тамара Слайко

Що таке спадкування?

Спадкування – це перехід прав та обов'язків (спадщини) від особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).

Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її.

До складу спадщини входять усі права та обов'язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

more...

Програма COSME: можливості для українського бізнесу

22.02.2018 | 08:33
COSME надає можливість вийти на ринок ЄС, брати участь у бізнес-стажуванні за кордоном та спеціальних конкурсах для органів державної влади з метою забезпечення кращого бізнес-клімату в країні. Крім того, вказана програма надає легкий доступ до інформації щодо ведення підприємницької діяльності через відповідні онлайн-портали. Робота у COSME передбачає реєстрацію у порталі учасників, а також пошук можливостей та партнерів для співпраці.
more...

Підсумки роботи Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України за 2017 рік

22.02.2018 | 08:18

20 лютого 2018 року в Чортківському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду України  Тернопільської області відбулася нарада щодо підбиття підсумків роботи  об'єднаного управління за 2017 рік.                                                                                                                                                     

Начальник Чортківського об'єднаного управління, Михайло Сташків, виступив з  доповіддю про підсумки роботи за минулий рік, щодо виконання бюджету, реалізації державної політики з питань пенсійного забезпечення та завдань, покладених на органи Пенсійного фонду України. Наголосив на організацію якісної роботи з метою підвищення рейтингових показників  об'єднаного управління.

more...

Поминальна панахида за загиблими учасниками Революції Гідності- Героями Небесної Сотні у с.м.т.Товсте

21.02.2018 | 16:53

20 лютого в с.м.т.Товсте біля могили Пречистої Богоматері- пам’ятника Борцям за волю України  за участі парохів УГКЦ о.Ігоря Леськіва та УПАЦ о.Олексія Палянички, голови Заліщицької районної державної адміністрації Бориса Шипітки та Товстенського селищного голови Івана Проданика, школярів, депутатів та громадськості селища відбулась поминальна панахида за загиблими учасниками  Революції Гідності- Героями Небесної Сотні.

Голова райдержадміністрації Борис Іванович Шипітка у своєму зверненні до громади селища з сумом згадав  про ті страшні події на Майдані під час Революції Гідності, учасником якої був сам.

«Кожен із нас мав надію,-промовив Борис Іванович,- що після закінчення революції ми  почнемо будувати нову Україну- справедливу, чесну і заможну, і ніхто не здогадувався, що за революцією  відбудеться втрата нашого Криму і почнеться війна на Донбасі, в якій знову проливатимуть кров наші патріоти».

Завідувач Народного дому с.м.т. Товсте Ольга Навізівська разом із музичним керівником Олегом Бобиком підготували скорботну концертну програму за участю учнів школи та гуртківців Будинку школяра.

 Присутні вшанували пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання, поклали квіти до пам’ятника- «Могили Борцям за незалежність України» та  запалили лампадки.

 

more...

Поминальні заходи за загиблими учасниками Революції Гідності- Героями Небесної Сотні

21.02.2018 | 14:39

 

Вчора, 20 лютого, біля стели Героїв Небесної Сотні відбулись поминальні заходи за загиблими учасниками  Революції Гідності- Героями Небесної Сотні.

Поминальну панахиду відправили парохи всіх  релігійних громад міста-  о.Сендзюк, о.Хребтак, о.Шмиглик та капелан о.Роман.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на Майдані, поклали квіти до стели пам’яті Героїв Небесної сотні, запалили лампадки.

У багатолюдній скорботній події  взяли  участь  керівництво району, зокрема, голова райдержадміністрації Борис Шипітка та голова районної ради Іван Дрозд, а також, почесний гість- Народний депутат України Олег Барна , трудові колективи, представники громадських організацій, активісти та  громадськість міста.

Почесними грамотами Верховної  Ради України за особливі заслуги у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності держави було нагороджено учасника антитерористичної операції жителя нашого міста  Віталія Зварича та військового комісара Заліщицького районного   військового комісаріату Івана Михайлецького. Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагороджено учасника АТО Констянтина Сергійовича Рому. Голова районної державної адміністрації Борис Шипітка та районний військовий комісар  Іван Михайлецький  вручили відзнаку дружині загиблого Героя- Карині Ромі, що викликало сльози та біль душі усіх учасників багатолюдного віча.

До Дня Героїв Небесної сотні такі ж скорботні заходи пройшли в усіх населених пунктах району за участі представників влади, депутатів, духовенства, громадськості.

 

 

more...

Архів новин

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема