Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну / Очищення влади

Інформація щодо прийнятих документів


  

                                                              УКРАЇНА

ЗАЛІЩИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

від  25  лютого 2015 року                   м.Заліщики                №  67-од

 

Про проведення в Заліщицькій
районній державній адміністрації

перевірки, передбаченої  Законом                                                                      

України „Про очищення  влади”

 

 

Відповідно до статей 6, 25 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про очищення влади” (далі - Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України Про очищення влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Плану проведення перевірок відповідно до Закону України Про очищення влади, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 1025-р, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 лютого 2015 року № 92-од Про проведення в обласній та районних державних адміністраціях перевірки, передбаченої  Законом України „Про очищення  влади”:

 

1. Провести перевірку достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону (далі - перевірка), щодо осіб, які займають посади ІV-VІІ категорій посад державної служби в районній державній адміністрації та підпорядкованих установах, а також  осіб, які претендують на зайняття цих посад.

 

2. Затвердити графік проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, щодо осіб, які обіймають посади, віднесені до ІV-VІІ  категорій посад державної служби, в районній державній адміністрації та підпорядкованих установах, що додається.

 

3. Відповідальними за проведення перевірки, передбаченої у пункті 1, стосовно державних службовців районної державної адміністрації, які займають посади ІV-VІІ категорій посад державної служби апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та їх заступників, директора Заліщицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді визначити керівника апарату районної державної адміністрації та сектор кадрової роботи апарату райдержадміністрації.

 

4. Відділу юридичної роботи апарату районної державної адміністрації забезпечити надання юридичних консультацій та роз’яснень з питань, що виникатимуть під час проведення зазначеної перевірки.

 

5. Керівникам управління соціального захисту населення ЛУЧИК О.М., фінансового управління ЛИВАК М.М., управління з питань агропромислового розвитку ТИМЧУКУ І.М., директору Заліщицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ГОЛЯНИЧ О.М. видати відповідні накази щодо організації проведення вищезазначеної перевірки щодо осіб, які займають посади  державної служби у відповідних   структурних підрозділах районної державної адміністрації та Заліщицькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

                                                                                                                 

6. Сектору інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації забезпечити оприлюднення цього розпорядження в день його видання на веб-сайті  районної державної адміністрації.

 

7. Сектору кадрової роботи апарату районної державної адміністрації забезпечити ознайомлення працівників, зазначених у пункті 2 цього розпорядження, у тому числі працівників, які відсутні на роботі (у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, перебувають у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, навчальних відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною тощо) із цим розпорядженням.

 

8. Працівникам, зазначеним у пункті 2 цього розпорядження, стосовно яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дати початку зазначеної перевірки подати до сектору кадрової роботи апарату районної державної адміністрації власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою    статті 1 Закону, та про згоду на проходження перевірки і оприлюднення відомостей щодо них за формою 1 або 2 (додаються).

 

9. Попередити державних службовців апарату, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, директора Заліщицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що неподання ними заяви, зазначеної у пункті 8 цього наказу, або повідомлення держслужбовцем у заяві про застосування до нього заборони, визначеної частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, є підставою для звільнення його із займаної посади.

 

10. Керівникові апарату районної державної адміністрації БУРДЕЙНОМУ Р.І., керівникам її структурних підрозділів ЛУЧИК О.М., ЛИВАК М.М., ТИМЧУКУ І.М., директорові Заліщицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ГОЛЯНИЧ О.М. взяти до уваги, що особи, які претендують на посади державної служби, разом з кадровими обліковими документами, необхідними для призначення їх на зазначені посади, повинні подати до сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації або кадрової служби відповідного її структурного підрозділу власноручно написану заяву за формою 2.

Неподання вищезазначеної заяви особою, яка претендує на зайняття посади державної служби, є підставою для відмови їй у призначенні на посаду.

 

11. Сектору кадрової роботи  апарату районної державної адміністрації в триденний термін після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

 

12. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Голова районної державної

          адміністрації                                                                           Б.І.ШИПІТКА

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

 районної державної адміністрації

25.02.2015 № 67-од

ГРАФІК

проведення перевірки, передбаченої Законом України „Про очищення влади”, щодо осіб, які обіймають посади, віднесені до ІV-VІІ категорій посад державної служби, в районній державній адміністрації

та підпорядкованих установах

 

з/п

Назви посад, відносно фізичних осіб, які їх займають або претендують на них, щодо яких проводиться перевірка, передбачена Законом України Про очищення влади

Дата початку перевірки

1.

Перший заступник, заступник голови, керівник апарату районної державної адміністрації

02.03.2015

2.

Керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, директор Заліщицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

02.03.2015

3.

Заступники керівника апарату, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації

01.06.2015

4.

Керівники структурних підрозділів апарату районної державної адміністрації, їх заступники та  керівники структурних підрозділів у складі структурних підрозділів апарату райдержадміністрації

01.09.2015

5.

Фахівці (державні службовці) апарату районної державної адміністрації

10.01.2016

 

Заступник керівника апарату-

начальник відділу організаційної

роботи апарату райдержадміністрації                                        І.М.ДЕЙКАЛО

 

 

 

                                      Форма 1

 

 

                                                           _________________________________________

                                                                                              (найменування органу)

                                                           _________________________________________

                                                                                              (посада керівника органу)

                                                           _________________________________________

                                                                                  (прізвище, ім’я, по батькові             керівника)

 

                                                           _________________________________________

                                                                                  (прізвище, ім’я, по батькові особи)

 

 

ЗАЯВА*

про проведення перевірки, передбаченої

Законом України "Про очищення влади"

 

Я, ____________________________________________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові)

відповідно до статті 4 Закону України "Про очищення влади" повідомляю,  що заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону,              не застосовуються щодо мене.

 

Надаю згоду на:

 

проходження перевірки;

 

оприлюднення відомостей щодо себе відповідно до вимог Закону України "Про очищення влади".

 

 

Додаток:         копія декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 20___ рік.

 

 

___ ______________ 20___ року                                        _____________________

                                                                                                                              (підпис)

 

 

 

 

__________

*Заява пишеться особою власноручно.

 

 

Форма 2

 

 

                                                           _________________________________________

                                                                                              (найменування органу)

                                                           _________________________________________

                                                                                              (посада керівника органу)

                                                           _________________________________________

                                                                                  (прізвище, ім’я, по батькові керівника)

 

                                                           _________________________________________

                                                                                  (прізвище, ім’я, по батькові особи)

 

 

ЗАЯВА*

про проведення перевірки, передбаченої

Законом України "Про очищення влади"

 

Я, ____________________________________________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові)

відповідно до статті 4 Закону України "Про очищення влади" повідомляю, що заборони, визначені частиною ______________________________________

                                                                                              (третьою/четвертою)

статті 1 Закону, застосовується щодо мене.

___________________________________________________________________

(зазначається, яка саме заборона застосовується)

___________________________________________________________________

 

Надаю згоду на:

 

проходження перевірки;

 

оприлюднення відомостей щодо себе відповідно до вимог Закону України "Про очищення влади".

 

 

Додаток:         копія декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 20___ рік.

 

 

___ ______________ 20___ року                                        _____________________

                                                                                                                              (підпис)

 

__________

*Заява пишеться особою власноручно.

 

 

 


 

№ з/п

Назва документу

Дата прийняття

Дата набрання чинності

Дата вступу в дію

1.

ЗУ Про засади запобігання і протидії корупції

16.10.2014 ЗУ Про очищення влади внесено зміни до даного ЗУ, а саме:

4) частину другу статті 11 Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 40, ст. 404) доповнити пунктом 6 такого змісту:

"6) поширення на особу заборони займати відповідну посаду, передбаченої положеннями Закону України "Про очищення влади".

7 квітня 2011 року 
№ 3206-VI

з 1 липня 2011 року, крім статей 11 і 12, які набирають чинності з 1 січня 2012 року

15.06.2011

2.

ЗУ Про запобігання корупції

14 жовтня 2014 року 
№ 1700-VII

з дня, наступного за днем його опублікування (26.10.2014)

 

через шість місяців з дня набрання ним чинності (26.04.2015)

3.

ЗУ Про Національне антикорупційне бюро України

 

14 жовтня 2014 року 
№ 1698-VII

через три місяці з дня його опублікування (25.01.2015) (опубліковано 25.10.2014)

25.01.2015

4.

ЗУ Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки

14 жовтня 2014 року 
№ 1699-VII

26.10.2014

26.10.2014

5.

ЗУ Про очищення влади

16 вересня 2014 року 
№ 1682-VII

з дня, наступного за днем його опублікування

(16.10.2014)

16.10.2014

6.

Розпорядження КМУ Про затвердження плану проведення перевірок відповідно до Закону України “Про очищення влади”

16 жовтня 2014 р.  

№ 1025-р 

опубліковано 24.10.2014

24.10.2014

7.

Постанова КМУ Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади” (ПОРЯДОК 
проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених)

 

16 жовтня 2014 р.

№ 563

опубліковано 24.10.2014

24.10.2014
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема