Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

14 жовтня у День захисника України та у свято Покрови делегація з Тернопільської області приєдналася до спільної "Молитви за Україну", яка відбулася на Софіївській площі у м.Києві

16.10.2018 | 09:30

Молитву провів голова Української православної церкви Київського патріархату Філарет. До спільної подячної молитви "за Україну, її військо і єдину церкву" закликав напередодні президент України Петро Порошенко.

more...

Заліщани зібрались на центральному майдані міста з нагоди Дня захисника України

16.10.2018 | 09:28

Чотири роки тому Президент України Петро Порошенко прийняв рішення відмовитися від хибної традиції відзначати головне військове свято нашої незалежної держави за календарем країни-агресора. І нова дата прижилася напрочуд швидко. Чому? Бо коріння її – в давньому святі Покрови, яке особливо глибоко шанувалося нашими пращурами-козаками. Коріння її – у куреняхСічі та в боївках Української Повстанської Армії. 14 жовтня символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України. День захисника України освятився кров’ю наших воїнів та сльозами матерів.
Саме тому Заліщани зібрались на центральному майдані міста та спільно заслухали виступ Петра Олексійовича до українського народу. 

more...

Відбулися урочисті заходи до Дня захисника України

16.10.2018 | 09:26

Відбулися урочисті заходи до Дня захисника України, що співпадає з Покровою Пресвятої Богородиці,Днем Українського козацтва і річницею утворення УПА котре відзначається 14 жовтня. Святкування Дня захисника України саме 14 жовтня тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Це свято об'єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами і загрозами. 

more...

Ремонт доріг – одне із головних завдань керівництва району

16.10.2018 | 09:24

Тож голова райдержадміністрації Борис Шипітка спільно з головним спеціалістом відділу економічного розвитку, інфраструктури та туризму Богданом Гуйваном оглянули стан проведення ремонту автомобільної дороги у с. Колодрібка Заліщицького району.

more...

Профілактика сезонних вірусних захворювань

11.10.2018 | 08:41

Ми вже звикли сприймати простуду, як постійну супутницю холодної пори року. Але виявляється її можна уникнути – головне добре підготуватись! Звичайно, більшість простудних захворювань проходить без ускладнень, за умови правильного і своєчасного лікування. Однак варто погодитися, що профілактика захворювання завжди краще його лікування. Існують прості способи, як убезпечити себе від гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ), ГРЗ та інших простудних хворіб.

more...

Змінився порядок призначення страхових виплат потерпілим на виробництві

11.10.2018 | 08:40

Вступила у дію нова редакція Порядку призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які здійснюються Фондом соціального страхування України. Дія зазначеного Порядку поширюється на потерпілих від нещасного випадку на виробництві та/або професійного захворювання, а також осіб, які мають право на страхові виплати в разі втрати годувальника. Станом на сьогодні таких осіб майже  207,7 тис. Документ було затверджено рішенням правління Фонду від 19.07.2018, чинності оновлена редакція набула з 01.10.2018

more...

Відповідальність за підкуп виборців необхідно посилити, щоб захистити результати волевиявлення громадян – Президент

10.10.2018 | 11:28

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з членами Центральної виборчої комісії наголосив на важливості посилення захисту результатів волевиявлення громадян на виборах. Глава держави зазначає необхідність підготовки і ухвалення відповідних змін до законодавства.

«Ще одна важлива позиція – ефективна протидія підкупу виборців. Сьогодні щодо (неможливості використання – ред.) цієї технології, яка також є однією з форм втручання в вибори через гроші, які йдуть зі сходу, з Росії, я сподіваюся як на рішучі дії ЦВК, так і на необхідність внесення змін до законодавства, які суттєвим чином ускладнюють цей процес і збільшують відповідальність», - сказав Глава держави.

more...

Флешмоб «Скажи ні! зарплаті в конверті»

10.10.2018 | 08:33

На центральному ринку міста Чорткова, під керівництвом голови комісії з припинення діяльності Чортківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України  Михайла Сташківа, працівники Фонду провели флешмоб під гаслом «Скажи ні! зарплаті в конверті», з метою привернення уваги громадськості до проблеми легалізації заробітної плати та офіційного працевлаштування.

more...

Відбулась виробнича нарада

09.10.2018 | 16:50

Сьогодні, 9 жовтня 2018 року, перший заступник голови районної державної адміністрації  Роман Краснюк провів виробничу нараду з питань відзначення Покрови, Дня козацтва і захисника України та участі представництва райдержадміністрації та району у регіональній робочій нараді щодо гендерної політики та регіональній  конференції «Євроінтеграція: сила можливостей», що відбудуться 11 жовтня 2018 року у м.Тернопіль.

 

more...

ПРО ЕФЕКТИВНИЙ АЛЬТЕРНАТИВНИЙ МЕХАНІЗМ ЗАХИСТУ ТА ПОНОВЛЕННЯ ПОРУШЕНИХ КОРПОРАТИВНИХ ТА МАЙНОВИХ ПРАВ

08.10.2018 | 10:49

З 01 січня 2016 року при Головному територіальному управлінні юстиції у Тернопільській області функціонує спеціальний колегіальний орган – Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації, яка уповноважена розглядати скарги фізичних та юридичних осіб у сфері державної реєстрації нерухомості, бізнесу та громадських формувань

more...
Усього: 4899
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема