Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Новини

Роздрукувати 13.06.18 | 10:36

До відома суб’єктів господарювання-операторів ринку

До відома суб’єктів господарювання-операторів ринку

 

Відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (чинного з 20.05.2015 року) оператори ринку в тому числі заклади громадського харчування (ресторани, бари, кафе, їдальні, закусочні, пі церії, кулінарії, кіоски або інші заклади, що забезпечують харчуванням невизначену кількість фізичних осіб) повинні розробити, ввести в дію та застосовувати постійно діючі процедури, засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (з англ. Hazard Analysis and Critical Control Points (HACCP), що дозволять контролювати усі небезпечні чинники, які можуть бути харчовому продукті та продовольчій сировині.

Невиконання обов’язку щодо впровадження постійно діючих процедур на принципах системи НАССР тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі від 30 до 75 мінімальних заробітних плат та зупинення роботи потужності.

Орган з сертифікації ДП «Тернопільстандартметрологія» виконує роботи із надання послуг діагностичних аудитів щодо визначення ступеня відповідності фактичного стану на потужності вимогам системи НАССР, методичної допомоги щодо розробки, впровадження системи НАССР, навчання персоналу підприємства та має багаторічний досвід роботи із вітчизняними підприємствами України в Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Рівненській, Волинській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Київській областях. У штаті органу є аудитори, які володіють значним досвідом щодо розробки системи НАССР на підприємствах.

Для отримання інформації звертайтесь у відділ з підтвердження і оцінки відповідності та сертифікації систем управління ДП «Тернопільстандартметрологія» за адресою: вул. Оболоня, 4, м.Тернопіль, каб 602; тел. (0352) 25-04-97, 52-64-12, e-mail:sertiftern@ukr.net.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема