Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

13.02.2015 Підведено підсумки роботи за 2014 рік в управлінні ПФУ в Заліщицькому районі


  У підведенні підсумків роботи за 2014 рік в управлінні Пенсійного Фонду України в Заліщицькому районі взяла участь заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській  області Алла Всеволодівна Якубовська та заступник голови Заліщицької районної адміністрації Роман Краснюк. 

 

Про результати роботи управління прозвітували  керівники структурних підрозділів Управління . Акцентували увагу на основні досягнення та проблеми, що постали перед Управлінням у минулому році. Зазначили, що на обліку в районі знаходиться 15111 пенсіонерів. Загальний обсяг витрат на фінансування пенсійних виплат у 2014 році склав 231206,5 тис.грн.

 Вказано на позитивні результати та окреслено питання, які потребують суттєвого покращення, посилення уваги і творчого підходу. Актуальною проблемою в 2015 році залишається співвідношення кількості пенсіонерів та зайнятого населення, що створює дисбаланс між наявними коштами та їх реальною потребою.

Представник обласної пенсійної служби особливу увагу звернула на можливість використання пенсіонерами банківських установ для отримання пенсійних виплат. Наголосила на потребі здійснення аналізу і прогнозування фонду заробітної плати району та легалізації зайнятості з метою забезпечення надходження коштів до бюджету Фонду.

Легалізація заробітної плати зараз набуває все більшого значення, необхідно вживати заходів щодо детінізації зайнятості населення в районі та збільшення кількості платників страхових внесків до Фонду, - підкреслила Алла Якубовська, а також звернула особливу увагу на важливість інформаційно- роз’яснювальної  роботи з метою ознайомлення громадян району із змінами в пенсійному законодавстві, та тісну співпрацю з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, Державної фіскальної служби в районі.

Основними завданнями та пріоритетами у 2015 році в галузі пенсійного забезпечення залишається популяризація серед населення використання дистанційних електронних способів отримання послуг та звернень через  веб-портал та гарячу лінію. Це дасть можливість скоротити живі черги до спеціалістів, відкинути прив’язку до автоперевізників громадянам з сільських місцевостей, спростить отримання громадянами всіх необхідних довідок та консультацій, не покидаючи межі свого помешкання, та зніме напругу серед людей похилого віку, - зазначила керівник обласного пенсійного відомства.

 

Начальник районного Управління  Ольга Копчук підсумувала результати роботи у 2014 році  дала оцінку роз’яснювальній роботі серед населення, а також організації роботи управління за принципом «єдиного вікна». Особливу увагу звернула на співпрацю з державною виконавчою службою, обґрунтувала необхідність підвищення результативності заходів, спрямованих на погашення заборгованості боржниками, наголосила, що важливим питанням в роботі управління є підвищення якості і оперативності обслуговування громадян, неухильне додержання вимог законодавства щодо порядку приймання і розгляду документів та прийняття рішення про призначення (перерахунок) пенсій  та націлила керівників структурних підрозділів на виконання в повному обсязі нових завдань, які  поставлено перед управлінням відповідно до визначених пріоритетів діяльності на 2015 рік.

Заступник голови Заліщицької державної адміністрації Роман Краснюк подякував Ользі Мирославівні та колективу Управління за співпрацю, відмітив що проведена Управлінням робота у 2014 році відповідає завданням реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення та побажав подальших успіхів і досягнень у роботі.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема