Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

20.03.2015 Брифінг з представниками районних ЗМІ щодо змін в пенсійному забезпеченні для працюючих пенсіонерів з 1.04.2015 року


 Начальником відділу з призначення пенсій Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі Лесею Мізюнською проведено брифінг з представниками районної газети “Колос” Ольгою Мельник та з представником місцевого радіомовлення Богданом Папушко, щодо змін в пенсійному забезпеченні для  працюючих пенсіонерів з 1.04.2015 року.

    

Під час брифінгу Л.Мізюнською роз'яснено питання виплати пенсій пенсіонерам, які працюють на “спеціальних” посадах. Зокрема це стосується державних службовців, прокурорів, суддів, службовців в органах місцевого самоврядування та деяких інших категорій працівників. Фахівець пенсійної служби зазначила, що пенсіонер має право вибору: продовжувати працювати на “спецпосаді” та отримувати заробітну плату, чи звільнитись з посади і отримувати пенсію. Для інших категорій працюючих пенсіонерів передбачено, що у період роботи виплачується 85% призначеного розміру пенсій.Це стосується лише пенсіонерів, розмір пенсій яких перевищує 15% розміру прожиткового мінімуму для осіб які втратили працездатність (на сьогодні це 1423,50 грн).

            

Л.Мізюнська підкреслила, що ці зміни не поширюються на інвалідів І та ІІ груп, інвалідів війни ІІІ групи, учасників бойових дій, членів сімей військовослужбовців, учасників Антитерористичної операції. Зазначена норма діятиме до 1.01.2016 року.

             В ході зустрічі було надано вичерпні відповіді на всі запитання, що стосуються даних змін в законодавстві.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема