Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

23.03.2015 З 1 квітня вступають у дію прийняті Верховною Радою пенсійні зміни


З 1 квітня 2015 року набирає чинності Закон України “ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення”.

            Закон передбачає, тимчасово у період з 1 квітня 2015 року по 31 грудня 2015 року, працюючим пенсіонерам пенсії виплачуються в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( на сьогоднішній день 1423,50 грн.). Працюючим пенсіонерам, розмір пенсії яких менше як 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( 1423,50 грн.), пенсія виплачуватиметься в повному розмірі.

            Працюючим пенсіонерам,  в період їх роботи на посадах, які дають право на пенсії в порядку та на умовах передбачених законами України “Про прокуратуру”, “ Про державну службу”, “ Про службу в органах місцевого самоврядування” , “ Про статус народного депутата”, “ Про судоустрій і стату суддів”, “ Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний зажист журналістів” призначені пенсії не виплачуються до звільнення з роботи. При цьому не має значення вид пенсії та закон, згідно з яким вона призначена.

            З 1 січня 2016 року призначена пенсія,  у період роботи особи на посадах, які дають право на пенсію в порядку та на умовах передбачених спец.законами  виплачуються в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України “ Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”. Після звільнення з роботи виплата пенсій поновлюється.

            Працюючим пенсіонерам, пенсії яких призначені за спеціальними законами: “Про прокуратуру”, “ Про державну службу”, “ Про службу в органах місцевого самоврядування” , “ Про статус народного депутата”, “ Про судоустрій і стату суддів”, “ Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний зажист журналістів”, у період їх роботи на інших посадах ( не за  спец.законами) — пенсії виплачуються в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність ( 1423,50 грн.).

            Пенсія, призначена особі відповідно до Закону України “ Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії згідно з цим Законом і законами “Про прокуратуру”, “ Про державну службу”, “ Про службу в органах місцевого самоврядування” , “ Про статус народного депутата”, “ Про судоустрій і стату суддів”, “ Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний зажист журналістів” виплачується в розмірі 85 % від розміру пенсії, яка призначена відповідно до Закону України “ Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, а в період роботи на інших посадах/роботах-85% призначеної наукової пенсії.

            Ці обмеження не застосовуються до інвалідів I та II групи, інвалідів війни III групи, учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія пункту 1 статті 10 Закону України “ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”. Їм пенсія виплачується в повному обсязі незалежно від факту роботи і посад, які вони займають.

            Порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам поширюється на пенсіонерів незалежно від часу призначення пенсії.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема