Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

05.05.2015 Легалізація заробітної плати - забезпечена старість в майбутньому


  Легалізація заробітної плати залишається одним із найактуальніших питань сьогодення.  Багатьом людям, виходячи із їхніх офіційних доходів, з яких сплачують єдиний внесок не забезпечується пенсія в розмірі прожиткового мінімуму. Тому сьогодні основну увагу Пенсійного фонду зосереджено на збільшенні залежності розміру пенсій від сплачених внесків та тривалості страхового стажу, а також запровадження другого рівня пенсійного страхування. Управління Пенсійного фонду працює над поліпшенням роботи щодо роз'яснення необхідності дотримання роботодавцями законодавства про оплату праці, а також соціальних переваг отримання легальних доходів, повноти та своєчасності сплати єдиного внеску.

          Враховуючи, що основним джерелом бюджету Пенсійного фонду є відрахування від фонду оплати праці, то від його зростання залежить і фінансова стійкість фонду. Тінізація доходів негативно впливає на стан надходження коштів у бюджет фонду. Та заробітна плата, яку маскують за офіційними трудовими відносинами й виплачують на рівні мінімальної або нижче за неї, приховує в собі великі фінансові резерви для надходжень у пенсійний бюджет.

              Нелегальна зайнятість і її наслідки - це суттєва проблема, і без спільних зусиль її не вирішити. Зарплата «в конверті» - це не тільки порушення чинного законодавства , але й ілюзія блага для того, хто її отримує. Адже, що не відраховуючи від свого доходу частини коштів до Пенсійного фонду, фондів соціального страхування, працівник може залишитися без гідної пенсії та соціальних гарантій при втраті працездатності. І тоді вже допомогти не зможе ніхто - ні профспілки, ні суд, адже працівник надав перевагу тимчасовому благу - зарплаті «в конверті».

        З приводу всього вищесказаного в Управлінні ведеться інформаційно-роз'яснювальна робота з керівниками підприємств і організацій, з приватними підприємцями фізичними особами, з керівниками агропромислових підприємств.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема