Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

19.05.2015 Накопичувальна система: зараз або ніколи


Зміни в системі пенсійного забезпечення буде ухвалено вже найближчим часом. Таке переконання висловив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

– Реформи у сфері пенсійного забезпечення — це єдиний спосіб підвищити пенсії й соціальні стандарти, — зауважив Павло Розенко. — Стан нашої економіки та воєнні дії на сході України не дають можливості адекватно реагувати на потреби людей. Ми фізично не в змозі збільшувати пенсії та соціальні виплати, оскільки близько 90 млрд. грн. на рік іде на оборонні потреби. Це в чотири рази більше порівняно з минулими роками. Близько 80 млрд. грн., які надходять із Державного бюджету на пенсійні потреби, витрачають на те, щоб вчасно та в повному обсязі фінансувати пенсійні виплати.

З іншого боку, не можна опускати руки, а потрібно рухатися вперед. Навпаки, за словами керівника соціального відомства, саме нині — найсприятливіший час для реформ.

– Я переконаний, що накопичувальна система пенсійного забезпечення, про яку так довго говорили в Україні, з 1 січня 2017 року стане реальністю, — сказав міністр. — Солідарна система, звісно, залишиться, але вона забезпечуватиме тільки певний рівень пенсії. Бо не тільки держава має дбати про забезпечену старість своїх громадян. Це також справа самої людини про старість дбати замолоду. Кожен працівник протягом трудового життя відкладатиме кошти на власний пенсійний рахунок і, вийшовши на пенсію, використовувати ці кошти на власні потреби, не залежачи ні від кого.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема