Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

25.05.2015 Зустріч з трудовим колективом АТ "Ощадбанк"


З метою покращання обслуговування пенсіонерів через установи банків, а також роз’яснення нових змін в пенсійному законодавстві, що плануються запровадити з 1 січня 2016 року та 1 січня 2017 року  проведено зустріч з трудовим колективом Заліщицького відділення АТ “Ощадбанк”, начальника Управління Пенсійного Фонду в районі Ольги Копчук та  начальника відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян Управління Галини Бабин.

Керівник пенсійної служби Ольга Копчук  наголосила, що пенсійна реформа передбачає повне скасування з 1 січня  2016 року спеціальних пенсій і впровадження з 1 січня 2017 року накопичувальної системи пенсійного страхування. Учасниками накопичувальної системи пенсійного страхування будуть особи, яким на вказану дату виповнилося не більше 35 років, а особи 36 - 55 років будуть мати право прийняти рішення щодо добровільної участі у накопичувальній системі. Ставка внеску в систему поступово зростатиме і на початковому етапі в 2017 році становитиме 2%, а до 2022 року зросте до 7%. Держава повністю гарантуватиме збереження коштів накопичувальної пенсійної системи.

Начальник відділу з обслуговування та розгляду звернень громадян Управління Галина Бабин акцентувала увагу присутніх на необхідності контролю з боку працівників банківської установи за отриманням пенсій за довіреністю та термінами зарахування пенсій на поточні рахунки пенсіонерів. Особливу увагу було зосереджено на обслуговуванні інвалідів, ветеранів війни, учасників бойових дій.

Зі свого боку керуюча Заліщицьким відділенням АТ “Ощадбанк” Золота Оксана Миколаївна проінформувала про послуги, які надаються установами банку, розповіла про можливість отримання пенсій без комісій та оплати товарів і послуг через Інтернет. На зустрічі також було обговорено напрямки проведення роз’яснювальної роботи щодо переваг для пенсіонерів при отриманні пенсійних виплат через банківські установи.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема