Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

14.05.2015 У ногу з часом: новітні технології для пенсіонерів та їх переваги


Як часто ми віддаємо перевагу старому, звичному, можливо, навіть, не дуже зручному, лякаючись будь-яких змін, але, наважуючись спробувати щось нове, вже не можемо від нього відмовитись. Не так давно користувачами мобільного зв’язку були окремі люди, а на сьогоднішній день не уявляє себе без мобілки ні школяр, а ні пенсіонер.

Щось подібне спостерігається сьогодні і з безготівковими розрахунками. Ще донедавна розрахунки за допомогою пластикових карток здійснювали лише одиниці. Всьому виною пострадянська психологія, сприйняття грошової маси лише у вигляді купюр, певна недовіра до банківської системи.

Отримання пенсій через поточні рахунки банків значною мірою сприяє скороченню терміну обігу коштів на виплату пенсій та грошової допомоги,  спрощує контроль та облік їх руху, забезпечує використання їх за цільовим призначенням, а головне – зменшує витрати органів Пенсійного фонду у зв’язку з безкоштовним обслуговуванням поточних рахунків пенсіонерів. Це дозволяє направляти зекономлені кошти на підвищення рівня пенсійного забезпечення громадян.

Здійснення виплати пенсій через банківські платіжні картки не лише відкриває для літньої людини нові можливості в комплексному обслуговуванні, а й економить її час, оскільки, скориставшись мережею банкоматів, не потрібно стояти в черзі в касі банку для отримання пенсії та грошової допомоги. Забезпечується також і певне збереження цих коштів. У разі переїзду, від’їзду на лікування або відпочинок у пенсіонера не виникає потреби брати з собою значну суму коштів готівкою. Картковий рахунок дає змогу отримати належні клієнту кошти через мережу банкоматів або у будь-якому відділенні уповноваженого банку на території України. Крім того, без особистого відвідання банку, за разовим дорученням або на регулярній основі можна здійснювати оплату товарів та відповідних послуг (у тому числі комунальних), поповнювати депозитні вклади.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема