Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

15.02.2016 Підбито підсумки роботи Управління за 2015 рік


 

Підбито підсумки роботи Управління за 2015 рік

У 2015 році робота управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі спрямовувалася на виконання своєї функції як виконавчого органу державної влади, що втілює в життя державну пенсійну політику, підтримку стабільності пенсійної галузі, виконання бюджету Фонду, забезпечення прав застрахованих осіб і контроль за достовірністю відомостей у системі персоніфікованого обліку.

Станом на 1 січня 2016 року до бюджету управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі з усіх джерел фінансування на виплату пенсій та допомог надійшло 241.2 млн.. грн. План власних надходжень на 1 січня 2016 року виконано на 143.9%. При плані 231.6 тис. грн фактично надійшло коштів 333.3  тис. грн, що на 145.2 тис. грн більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. У грудні 2015 року профінансовано 9.2 млн.. грн пенсійних виплат січня 2016 року.

За рахунок зазначених ресурсів у законодавчо встановлені терміни забезпечено стале і своєчасне фінансування пенсій та грошової допомоги 14 866 пенсіонерам району.

Місячна потреба на виплату пенсій у районі зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 1.1 тис. грн і в січні 2016 року сягнула більше 20 млн. грн.

Упродовж звітного періоду спеціалістами Управління призначено 484 нових пенсій (у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року число новопризначених пенсій на 18 зменшилося). Проведено 1869 індивідуальнихй перерахунки пенсій, виплачено 741 допомога на поховання, видано 805 пенсійних посвідчення та 2101 довідка по місцю вимоги.

Упродовж звітного періоду до управління за продовжувалась виплата пенсії за місцем фактичного проживання 27  особами, що виїхали з територій Донецької (16 чоловік)  та Луганської (11 чоловік) областей. Узяття на облік та виплата пенсій здійснюється невідкладно за матеріалами електронних пенсійних справ.

Станом на 01.01.2016 року загальний борг по всіх платежах до Пенсійного фонду складає 1 058.78 тис.грн. в , в тому числі  борг по страхових внесках залишається  незмінним - 290.7 тис.грн.

·          єдиний внесок  -  37.6 тис. грн.

·          страхові внески  -  290,7 тис. грн., або 69.5 % в сумі загального боргу

·          пільгові пенсії – 722.8 грн.

·          регреси – 7.7 тис. грн..

 Із загального боргу 22%, або 218.2 тис.грн. – це борг підприємств – банкрутів ( ТОВ «Оскар» та КС «Сідней плюс»).

  Слід відзначити, що із 37.6 тис.грн. боргу по єдиному соціальному внеску дієвий борг становить лише 5.0 тис.грн.

 У порівнянні з початком 2015 року борг по пільговий пенсіях зріс на 656.6 тис.грн. і на 1 січня 2016 року становить 722.79 тис.грн. Це все безнадійний  борг підприємств, які не поводять фінансово – господарську діяльність:

·                                                                    ВАТ «Літій» - 164.9 тис.грн.

·                                                                    СВЗП «Світанок» - 13.0 тис.грн.

·                                                                    с/с ім.Л.Українки – 26.7 тис.грн.

·                                                                    СП «Винятинське» - 50.8 тис.грн.

·                                                                    ТзОВ «Зоря» - 95.4 тис.грн.

·                                                                    ВАТ «Товстенський молокозавод» - 2.5 тис.грн.

·                                                                    ФГ «Веселка» - 123.7 тис.грн.

·                                                                    ТзОВ «Галичина» - 104.5 тис.грн.

·                                                                    ТзОВ «Злагода» - 93.2 тис.грн.

·                                                                    Сс «Україна» - 24.9 тис.грн.

·                                                                    Сс «Січ» - 21.5 тис.грн.

·                                                                    ТзОВ «Агростандарт» - 1.5 тис.грн.

По регресних платежах заборгованість присутня тільки по ТзОВ «Зоря» у сумі 7,7 тис. грн., що становить 1.89% суми загального боргу.

По всіх зазначених вище організаціях рішення судів про стягнення боргу за платежами до Пенсійного фонду знаходяться на виконанні  у ДВС. У результаті спільних дій УПФУ в Заліщицькому районі та ВДВС Заліщицького РУЮ надійшло коштів на суму 19.8 тис. грн, залишаються невиконаними 28 виконавчих документи на суму 696.0 тис.грн. Потребує активізації робота органів Державної виконавчої служби щодо виконання виконавчих документів в користь Пенсійного фонду.

У ході проведення 416 зустрічних перевірок достовірності видачі підприємствами, установами, організаціями документів для призначення і перерахунку пенсій попереджено 24 порушення. У звітному періоді проведено перевірки 21 поштовиого відділення та УДППЗ «Укрпошта» щодо цільового використання коштів Пенсійного фонду на виплату пенсій і та 74 перевірки платників щодо достовірності поданих відомостей по застрахованих особах.

Для забезпечення спрощення процедури отримання послуг, скорочення термінів надання та підвищення їх якості в управлінні працює відділ обслуговування громадян. Протягом звітного періоду на прийомі побувало 9428 громадянин

У звітному періоді продовжувалася співпраця з місцевими засобами масової інформації, унаслідок якої розміщено 43 публікації у друкованих виданнях, здійснено 68 виступів у радіоефірі, організовано 66 виїзних прийомів громадян та 15 семінарів. На «гарячу лінію» управління звернулася 160 осіб.

Протягом року постійно в управлінні проводилася робота, спрямована на реалізацію актів Президента України та Кабінету Міністрів України з питань боротьби з корупцією та інших документів антикорупційного спрямування.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема