Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

День вишиванки в Управлінні Пенсійного фонду


 Гарною традицією в нашій країні стало відзначення в один з травневих днів Дня вишиванки . Це свято придумали чернівецькі студенти кілька років тому з метою зберегти споконвічні традиції створення і носіння вишитого одягу, а якщо ширше — з метою збереження українських традицій і цінностей та популяризація їх в державі. Святкування дня вишиванки — це демонстрація єдності українців не тільки в державі, а й в цілому світі.

 

             Сьогодні працівники Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі, як і всі свідомі громадяни країни, зробили простий вчинок: одягли вишиванку і прийшли на роботу, виразивши свою національну і громадську позицію та духовну свідомість.

            Наші предки вірили, що вишита сорочка захищає від недобрих думок і заздрісних поглядів. В кабінетах піднесені і усміхнені не тільки працівники Управління, але і відвідувачі, адже коли на робочих місцях сидять працівники у вишиванках — панує дух піднесення, єдності і натхнення, відчувається бажання працювати самовіддано і завзято, щоб  наша держава розвивалася і процвітала .
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема