Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

03.06.2016 Про контрольно-перевірочну роботу Управління


 Особливої уваги в нинішніх умовах , що склалися, потребує  контрольно-перевірочна робота органів Пенсійного фонду України, спрямована на забезпечення захисту прав застрахованих осіб на соціальне страхування та цільового використання коштів, призначених для виплати пенсій.

            Відповідно до ст.6 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” органи Пенсійного фонду мають право  проводити позапланові перевірки щодо достовірності даних, поданих до реєстру застрахованих осіб, документів для призначення пенсій, правильності нарахування та сплати страхових внесків на загальнообоав”язкове державне пенсійне страхування.

            Відповідно до інструкції “Про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв”язку” проводяться перевірки поштових відділень зв”язку згідно погодженого графіка з  питань  цільового використання коштів, призначених для виплати пенсій   При перевірці поштових відділень, особлива увага звертається на дотримання  встановленої дати виплати пенсії, не допускається виплата пенсії  раніше встановленої дати , за винятком, якщо дата виплати  збігається із святковими та вихідними днями , але не раніше як за три дні до встановленої дати.

            Виплата пенсії проводиться особисто одержувачу про що він у відомості проставляє дату одержання та підпис. Не допускається виплата пенсії іншій особі, лише у випадку коли ця особа має оформлену довіреність на отримання пенсії.

            Коли одержувач  під час доставки пенсії відсутній вдома він може отримати  пенсію у поштовому відділенні до кінця виплатного періоду.

            У разі невиплати пенсій працівник зв”язку проставляє на вільному місці виплатної відомості причину невиплати “відсутній”,”помер”, “виїхав”, і не пізніше наступного робочого дня повертає  виплатні документи та залишок готівки контролюючій особі виплатного об”єкта.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема