Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

На шляху реформ - новітні технології


2 червня 2016 року у приміщенні Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі було проведено семінар-навчання з питань впровадження централізованої підсистеми «Призначення та виплата пенсій» Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України під головуванням представників Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області: заступника начальника управління Володимира Івахова, начальника управління інформаційно-аналітичних систем, електронних реєстрів Олександра Томчука та заступника начальника управління пенсійного забезпечення  Галини Іванюк.

На семінарі-навчанні мова йшла про правове регулювання системи централізованого призначення і виплати пенсії. Обговорювались питання щодо технологічного, технічного забезпечення впровадження централізованої системи призначення та виплати пенсій, організації роботи з обслуговування громадян та призначення пенсій за новітніми технологіями.

Також було розглянуто і практичні аспекти впровадження нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації за нових умов.

Після обговорення зазначених питань спеціалістами управління було проведено практичне заняття з присутніми на семінарі-нараді.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема