Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

29.07.2016 Тема легалізації заробітної плати продовжує хвилювати суспільство


Не рідко можна почути, що велика кількість роботодавців продовжує ганебну практику використання нелегальної найманої праці та виплати так званої “сірої” заробітної плати. Така зневага до людей і Закону здійснюється з метою мінімізації витрат та отримання максимального прибутку.

Із таких заробітків не сплачуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду. Це негативно впливає як на економіку країни, так і на самого працівника. Адже, відомо, що такі громадяни позбавляють себе оплачуваних відпусток, лікарняних, можливості оформити кредит, гідної пенсії та інших соціальних гарантій. Більше того, погоджуючись на нелегальну працю чи її оплату, громадяни сприяють розвитку тіньових схем мінімізації доходів.

Аби викоренити таке явище на державному рівні створюються умови, сприятливі для легалізації заробітних плат. Зокрема, цього року законодавчо скасовано залежність розміру єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) від класу професійного ризику виробництва страхувальника, утримання ЄСВ з найманих працівників та встановлено єдиний розмір ставки ЄСВ у розмірі 22%.

Таке послаблення суттєво знизило податкове навантаження на фонд оплати праці та має стимулювати роботодавців до збільшення розміру заробітних плат найманих працівників. Завдяки цьому громадяни матимуть належний соціальний захист, а держава – кошти для забезпечення соціальних виплат.

Тож вкотре нагадуємо роботодавцям про необхідність дотримання законодавства про оплату праці. Турбота про добробут та захищеність у майбутньому своїх працівників віддячить вам значними прибутками від бізнесу.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема