Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

10.08.2016 Оновлено перелік професій, що дають прваво на пільговий вихід на пенсію


Кабінет Міністрів постановою від 24.06.2016р. № 461 затвердив нову редакцію списків виробництв, робіт, професій, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах.

            Постанова сприятиме обгрунтованому визначенню права працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, на пенсію за віком на пільгових умовах, що, в свою чергу, дозволить оптимізувати витрати на пільгове пенсійне забезпечення відповідної категорії громадян.

 

Цією постановою затверджено:

-Список № 1 виробництв, робіт, професій, посад і показників на підземних роботах, на роботахз особливо важкими умовами праці, зайнятість в яких повний робочий день дає право на пенсію за віком  на пільгових умовах;

         - Список № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників на роботах із шкідливими і важкими умовами праці, зайнятість на яких в повний робочий день дає право на пенсію на пільгових умовах.

            До таких робіт належать, зокрема, гірничовидобувні роботи, підготовка, руди, металургія та обробка иеталу, виробництво кислот і лугів, хімічне виробництво, виробництво вибухових речовин, виробництво та ремонт електричного обладнаня, виробництво скла,  кераміки, синтетичних волокон, паперу.

            Крім того, право на пільговий вихід на пенсію мають працівники поліграфії, залізничного транспорту, виробництв, пов»язаних з радіоактивними речовинами.

            Постанова КМУ «Про затвердження списків виробництв, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах» від 16.02.2003р. № 36 з дати набуття чинності постанови № 461 втратить чинність.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема