Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

22.08.2016 Отримання пенсій через банки – зручно та вигідно


Виплата пенсій через банківські установи - це не просто зміна орієнтирів Пенсійним фондом України, а складова системи заходів, спрямованих на економію пенсійних коштів. Адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, що забезпечує економію коштів на витрати, пов'язані із доставкою пенсій.

Станом на 01.08.2016 року в управлінні Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі  через банківські установи одержують пенсії 4 594 пенсіонерів, що становить 32 %. Обслуговують пенсіонерів 4 банківських відділення, з них три в м. Заліщики і одне в смт. Товсте. Перед Управлінням стоїть завдання до кінця року перевести всіх працюючих пеніонерів на виплату пенсій через банківські установи.

В умовах сьогодення Пенсійний фонд України тільки згідно рішення конкурсної комісії надає перелік банків, уповноважених обслуговувати пенсіонерів, з огляду на показники їх фінансової стабільності. 

Відкривши рахунок для пенсійних виплат в банківській установі пенсію можна отримувати в зручний саме для пенсіонера час, та й накопичення коштів на поточному рахунку із нарахуванням відсотків – також доволі важливий аргумент. Та й ще відкривати пенсійні рахунки банківські установи зобов'язані безоплатно! Важливо й те, що інформація про банківські операції суворо охороняється, тож розмір виплат відомий лише пенсіонеру.

Важливо! Одержувачі пенсій можуть у будь-який час відмовитися від послуг одного банку на користь іншого або ж перейти на обслуговування у відділення пошти. При цьому залишки коштів на рахунку пенсіонера можуть перераховуватися в інший банк на підставі його особистого доручення, при умові, що це передбачено в договорі між банківською установою та пенсіонером.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема