Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

25.08.2016 Святкуємо День Прапора та День Незалежності України


23 серпня відзначався День Державного Прапора України. З нагоди цього свята під стінами Заліщицької районної державної адміністрації відбулося урочисте підняття синьо-жовтого стягу. Ця подія щороку наближає нас до відродження національних цінностей, сповнює вірою, оптимізмом, і духом єднання.

           

 До всеукраїнського святкування долучився начальник Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі Ольга Мирославівна Копчук та працівники колективу.

            З нагоди 25-ї річниці Незалежності України 24 серпня працівники Управління під звуки святкового оркестру усміхнені і радісні у яскравих вишиванках урочистою ходою пройшли центральною площею міста Заліщики. Хвилиною мовчання вони вшанували пам'ять героїв, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

            З привітальним словом виступив народний депутат України Олег Степанович Барна. Спільно із представниками влади району нагородив воїнів АТО, громадських діячів та кращих працівників району. Серед них почесну грамоту з нагоди 25-річчя незалежності України отримала Матейчук Наталія Богданівна, головний спеціаліст відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.

Лунало безліч привітань та побажань миру та спокою, доборобуту та достатку, щоб добром та щастям колоситлася життєва нива, а руки і розум наших громадян прикладалися до розбудови неньки – України в ім’я її  добробуту та могутності.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема