Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

29.08.2016 Про виплату пенсій внутрішньо переміщеним особам


Відповідно до постанови КМУ від 12.08.2015 року №615 уповноваженим банком, що здійснює виплату пенсій, призначених внутрішньо переміщеним особам, є “Ощадбанк”. Виплата пенсій   внутрішньо переміщеним особам здійснюється шляхом зарахування коштів на платіжну картку Ощадбанку, що видається пенсіонеру за умови надання ним відповідного пакету документів, зокрема тих, що підтверджують особу та її статус, у відділення Ощадбанку за місцем реєстрації.

            Внутрішньо переміщеним особам, які отримують пенсії через підприємства поштового зв”язку або  установи інших банків, потрібно відкрити рахунок для виплати пенсії в АТ “ Ощадбанк” та надати в орган Пенсійного фонду, де вони перебувають на обліку, заяву про зарахування пенсії на цей рахунок.

            Таку заяву можна залишити в банку, працівники якого передадуть її в орган Фонду.

            Крім того, відповідно до постанови КМУ від 17.03.2016 р. №167 для ідентифікації одержувачів соціальниї виплат, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм соціальних виплат здійснюється емісія платіжних карток із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного підпису. Для одержувачів пенсій така карточка одночасно є пенсійним посвідченням.

            Для оформлення платіжної картки, яка є пенсійним посвідченням, внутрішньо переміщеній особі слід звернутись в управління Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку із документами, що посвідчують особу, довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, фотокарткою та засвідчити в органі Фонду відповідну заяву
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема