Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Бути ближче до людей


            07 вересня 2016 року  в Управлінні Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі  виїзний прийом громадян провела перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Алла Якубовська. 

            Поспілкуватися виявили бажання чимало громадян. Основними питаннями, які виникали під час зустрічі з громадянами, були питання підвищення пенсій. Впродовж зустрічі відвідувачі отримали кваліфіковані відповіді з питань пенсійного забезпечення, надано детальні роз'яснення нововведень пенсійного законодавства.

            Алла Всеволодівна після проведення прийому зустрілася з працівниками  Управління. З колективом обговорені перспективи розвитку пенсійної системи. Користуючись нагодою керівник з області повідомила про позитивні тенденції розвитку дистанційних форм обслуговування населення. Особливу увагу наголошено на посиленні контролю за своєчасністю відпрацювання документів, наданих для призначення, перерахунку пенсій, з метою недопущення порушень чинного законодавства щодо термінів призначення пенсій. Подякувала присутнім за працю.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема