Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Дбаймо про пенсію сьогодні


                                                 Дбаймо про пенсію сьогодні

 

«Дбаймо про пенсію сьогодні!» - саме із цим гаслом працівники Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі звернулись до громадян району теплого вересневого дня. Для свого заходу вибрали одне з найбільш людних місць – біля центрального автовокзалу міста Заліщики, адже тут сходяться шляхи міжобласних та приміських маршрутів, звідси вирушають у далекі краї наші заробітчани, сюди приїздять на закупки жителі сіл району, тому тут моджна зустріти всі верстви населення.

            Учасники флешмобу роз’яснювали перехожим, що погоджуючись сьогодні на зарплату «у конверті», вони позбавляють себе гідної пенсії у майбутньому.

Головним завдання даного заходу – це змусити людей уже сьогодні замислитись над тим, що буде з ними на старості, і саме сьогодні від офіційного розміру їхньої зарплати залежить їхній же соціальний захист. 

Працівники Управління роздали громадянам тематичні буклети, розповідали про добровільну участь в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, пропонували зареєструватись на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України та використовувати всі його можливості з метою самостійного контролю за даними, що містяться  у Реєстрі застрахованих осіб та вирішення питань пенсійного забезпечення. Нагадали, що додаткову інформацію з пенсійних питань можна отримати за телефонами «гарячої» лінії в Управлінні.

            Сподіваємось, що завдяки таким заходам можна достукатись до громадянської свідомості.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема