Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Круглий стіл з Державною виконавчою службою


                  Начальник Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі Ольга Копчук  та  в.о. начальника Державної виконавчої служби  Богдан Чокан провели робочу зустріч в якій взяли участь державні виконавці та завідувач сектору платежів до пенсійної системи Богдан Горбачевський.

            В ході зустрічі обговорювалися завдання з погашення заборгованості зі сплати єдиного та страхових внесків та з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах платежів до Пенсійного фонду України.

            Було проведено детальний аналіз по кожному виконавчому документу. Головним присутні виділили роботу з боржниками фізичними особами-підприємцями. Сума боргу по ним незначна, зокрема Подорожко М.Р. - 1393 грн., Добрянський М.М. - 1194 грн., Кімеле І.В. 1194 грн, але тягнеться тривалий час.

            Провівши детальний аналіз виконавчих документів, Ольга Копчук звернула увагу на стягнення боргів по відшкодуванню пенсій, призначених на пільгових умовах, по яких в біжучому році не надійшло жодної гривні, а сума боргу зросла на 140 тис.грн і становить 863 тис.грн. Найбільші боржники:

ВАТ “Літій, ТзоВ “Зоря”, ФГ “Веселка”, ТОВ “Галичина”, ТОВ “Злагода”.

            Богдан Чокан проінформував про роботу з боржниками, до яких застосовуються всі передбачені законодавством засоби впливу: виїзд до боржників, оголошення в розшук рухомого майна, його арешт, обмеження виїзду за кордон.

            В ході зустрічі визначено спільні дії по виявленню всіх можливих резервів для повного погашення боргів. Зацікавленість обох сторін в позитивному результаті вселяє надію на поліпшення ситуації.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема