Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

22.09. 2016 Про пенсійне забезпечення громадян району на колегії райдержадміністрації


На черговому засіданні колегії Заліщицької районної державної адміністрації обговорювалось питання роботи управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі, щодо пенсійного забезпечення громадян району, своєчасного та в повному обсязі фінансування виплати пенсій.

 У  своєму виступі начальник Управління Ольга Копчук зазначила, що одним із найголовніших напрямів роботи органів Пенсійного фонду України є забезпечення реалізації державної політики у сфері пенсійного забезпечення громадян. Станом на 01.09.2016 на обліку в Управлінні перебуває майже 15 тис. пенсіонерів. Середній розмір пенсій становить 1397.07 грн. Пенсії на сьогодні виплачуються своєчасно та в повному обсязі, а це щомісяця більше 20 млн.грн.   Загальна сума видатків на виплату пенсій за 8 місяців поточного року склала більше 156.7 млн.грн. Зібрано ж за цей період коштів до Пенсійного фонду 27.1 млн.грн. Власними коштами район забезпечив себе тільки на 17.3 % від потреби.

Начальник Управління також зосередила увагу присутніх до  реформування пенсійної системи та ознайомила із Стратегією модернізації та розвитку пенсійного фонду на період до 2020 року, яка була схвалена на засіданні Уряді 14 вересня.  Документ визначає чіткі кроки щодо підвищення ефективності роботи Фонду по всіх напрямках. Зокрема, це стосується якості обслуговування громадян, вдосконалення управління фінансовими ресурсами Фонду, впровадження сучасних інформаційних технологій, скорочення адміністративних видатків, підвищення прозорості та відкритості у роботі органів Фонду.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема