Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

У Заліщицькому районному центрі зайнятості відбулась зустріч із бійцями АТО


У Заліщицькому районному центрі зайнятості відбулась зустріч із бійцями АТО. В даному заході прийняли участь і працівники Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі: начальник Управління Ольга Копчук та начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Леся Мізюнська.

 

Присутні обговорили основні проблемні питання, які хвилюють демобілізованих, а саме: отримання житла та земельної ділянки, необхідність фінансової допомоги, безкоштовного лікування та реабілітації. Проблеми також у них виникають із працевлаштуванням, отриманням різного роду соціальних пільг, військових пенсій та виплат.

Начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Леся Мізюнська довела до учасників зустрічі інформацію про пенсійне забезпечення воїнів АТО, розміри окремих пенсійних виплат та їх складових. Зазначила, що додаткові відомості, а також індивідуальні консультації бійці, які повернулися зі сходу, можуть отримати, особисто звернувшись до Управління, де створено всі умови для швидкого та якісного обслуговування учасників АТО.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема