Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Зустріч у бібліотечному Пункті


На днях в приміщенні Заліщицької центральної районної бібліотеки відбулась зустріч працівниками районних бібліотек та читачами, яку провели начальник Управління Пенсійного фонду України  в Заліщицькому районі Ольга Копчук та начальник відділу з питань призначення перерахунку та виплати пенсій Леся Мізюнська.

Основним питанням даної зустрічі було надання роз’яснень щодо пенсійного забезпечення в Україні. Ознайомили присутніх із нововведеннями у пенсійному законодавстві з 01 січня 2016 року, розповіли про умови призначення пенсії за вислугу років.

Під час зустрічі надали майбутнім пенсіонерам інформаційно-роз’яснювальні матеріали, розповіли про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення через телефони «гарячої лінії» управління та про можливість зареєструватись на WEB-порталі електронних послуг ПФУ.

Впевнені, що якщо громадяни будуть заздалегідь замислюватися над пенсійним майбутнім, розуміти і знати основні законодавчі норми, то це неодмінно найкращим чином позначиться на функціонуванні всієї системи пенсійного забезпечення.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема