Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Зустріч із Товариством глухих Тернопільської обласної організації УТОГ


            В приміщенні Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі відбулась зустріч із представниками Товариства глухих Тернопільської обласної організації УТОГ. На зустріч були запрошені пенсіонери району із вадами слуху.

Голова Тернопільської обласної організації УТОГ Надія Коцовська та начальник Управління ПФУ в Заліщицькому районі Ольга Копчук повідомили присутнім про особливості призначення пенсії по інвалідності дорослим та інвалідам дититнства, а також про можливість одержання інвалідами дитинства пенсії по втраті годувальника.

Особливу увагу приділено роз’ясненню останніх новацій в пенсійному законодавстві, проінформовано про електронні послуги, що надаються Фондом, про можливість реєстрації на  Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

           

 Напередодні, в громадській приймальні Управління, надано робоче місце перекладачу жестової мови обласної організації УТОГ Оксані Баб’юк, для прийому пенсіонерів, нечуючих членів УТОГ.

Зустріч пройшла конструктивно, у формі дружнього діалогу. Такі заходи сприяють оперативному та якісному наданню послуг особам з обмеженими можливостями.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема