Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Технології підвищують якість обслуговування


                                                        Технології підвищують якість обслуговування

Пенсійний фонд України - найбільший споживач інформації про трудові відносини, про страховий стаж і заробіток людини. Підопічні Фонду- пенсіонери- найбільший в країні контингент, який потребує цієї інформації. Людина може протягом трудового життя не брати лікарняні, не виходити в декрет і не отримувати травм на робочому місці, але після досягнення пенсійного віку вона обов”язково звернеться за оформленням пенсії, або на основі її страхового стажу пенсійну виплату розраховуватимуть для членів її сім”ї. Тому логічно, що інформація з реєстру застосованих осіб (інформація про людей, які сплачують страхові внески на загальнообов”язкове державне соціальне страхування)  має акумулюватися саме в Пенсійному фонді. Це передбачено і в Законі України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов”язкове державне  соціальне страхування”, у якому зазначено, що реєстр застрахованих осіб веде саме  Пенсійний фонд України.

            До речі, ближче до кінця року планується запустити весь комплекс механізмів функціонування реєстру. На даний час реєстр працює, і Пенсійний фонд уже сьогодні надає інформацію з нього всім фондам соціального страхування.

Додаткові можливості

            Пенсійний фонд постійно вдосконалює роботу свого веб-порталу і розширює можливість надання послуг з електронним цифровим підписом. Тільки-но завершиться модернізація реєстру застрахованих осіб, громадяни, які зареєстровані на веб-порталі й мають свій цифровий підпис, матимуть змогу отримувати будь-яку інформацію з цього реєстру, що стосується їхніх особистих даних (відповідно до законів України “Про захист персональних даних” і “Про єдиний соціальний внесок”).

            Зазначу, що веб-портал- досить потужна інформаційно-аналітична система, яка має власну систему захисту інформації, що пройшла відповідну експертизу і відповідний експертний висновок. Така система унеможливлює доступ сторонніх осіб до конфіденційної персональної інформації.

            Зареєстрований на веб-порталі громадянин, звичайно, може передати комусь свій електронний цифровий підпис, тобто надати сторонній людині можливість отримати доступ до його особистої інформації. Але це вже буде тільки його відповідальність.

            Зареєструватися  на  веб-порталі  можна  в  громадській  приймальні   (каб. №4)  управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема