Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Молодь за легальне працевлаштування!!!


З нагоди Дня студента працівники Управління Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі завітали до Гуртожитка № 1 Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування «Заліщицького аграрного коледжу ім.Є.Храпливого», щоб розповісти майбутнім бухгалтерам, економістам, агрономам та екологам про систему пенсійного забезпечення в нашій країні та переваги легальної зайнятості.

 

В ході зустрічі працівники управління розповіли про те, що одержуючи неофіційну зарплату, громадянин позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому. Зауважили, що «тіньова» заробітна плата позбавляє працівника гарантованого права на працю, соціального, пенсійного і медичного забезпечення. Крім цього, студентам-випускникам працівники управління запропонували в майбутньому реєструватись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України з метою самостійного контролю за роботодавцем щодо відображення заробітної плати в реєстрі застрахованих осіб.

       

   Молодь зрозуміла наслідки тіньової зайнятості і ризики, пов’язані із захистом трудових прав громадян. Під час зустрічі було проведено флешмоб акцію: «Молодь за легальне працевлаштування!!!».

            Фахівці Управління та студенти сподіваються на те, що завдяки таким заходам можна достукатись до громадянської свідомості жителів міста щодо переваг легальної зайнятості.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема