Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Зміни в пенсійному законодавстві у 2017 році


            З 1 січня 2017 року набув чинності Закон України від 06.12.2016 року № 1774 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України”, яким врегульовано окремі питання пенсійного забеспечення в 2017 році.

            Відповідно до Закону 1774 у 2017 році продовжено особливий  порядок виплати пенсії працюючим пенсіонерам, а саме працюючим пенсіонерам пенсії виплачуються в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Працюючим пенсіонерам, розмір пенсії яких менше як 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, пенсія виплачуватиметься в повному розмірі. Дані обмеження не застосовуються до інвалідів I та II груп, інвалідів війни  III групи, учасників бойових дій, осіб, на яких поширюється дія п.1 ст.10 Закону України “ Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, їм пенсія виплачується в повному обсязі незалежно від факту роботи і посад, які вони займають. Пенсіонерам,  в період їх роботи на посадах, які дають право на пенсії в порядку та на умовах передбачених законом України  “Про державну службу”, призначені пенсії не виплачуються до звільнення з роботи. При цьому не має значення вид пенсії та закон, згідно з яким вона призначена.

            Водночас запроваджено новий порядок виплати пенсії окремим категоріям працюючих пенсіонерів.

            У зв'язку із внесенням змін до законів України “ Про судову експертизу”, “Про Національний банк України”, “Про службу в органам місцевого самоврядування”, виплата пенсії особам, які працюють на посадах судових експертів, службовцями Національного банку у період роботи у Національному банку, на посадах помічника-консультанта народного депутата України,  посадовим особам в органах місцевого самоврядування виплачуються в розмірі 85% призначеного розміру, але не менше 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Даній категорії осіб виплата пенсії поновлюється за особистою заявою з 1 січня 2017 року.

            Особливий порядок виплати пенсії в 2017 році не застосовується до осіб, які проходять військову службу або перебувають на посадах у Національній поліції України. 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема