Заліщицька районна державна адміністрація
48600, м.Заліщики, вул.С.Бандери, 15-Б
 
укр рус eng
Пошук
Розширений пошук

Опитування

.
На головну

Пріоритет роботи Пенсійного фонду –захист соціальних прав громадян


Пріоритет роботи Пенсійного фонду –захист соціальних прав громадян

Щороку кожне управління Пенсійного фонду України підбиває підсумки роботи за рік, що минув та будує плани на перспективу.

Так Управлінням Пенсійного фонду України в Заліщицькому районі за 2016 рік на фінансування виплати пенсій за рахунок законодавчо визначених джерел було спрямовано 241.7 млн. грн. Забезпечено своєчасне та в повному обсязі фінансування пенсійних виплат 14.5 тис. пенсіонерів.

Протягом 2016 року призначено 473 пенсійних справ, проведено 1315 індивідуальних перерахунків, із них по статті 42  Закону України  «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» - 355.

В 2016 році  відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” двічі проведено масовий перерахунок пенсій . Майже кожному пенсіонеру перераховано пенсійні виплати. В результаті проведених перерахунків, середній розмір пенсії збільшився з 1351.44 грн. станом на січень 2016 року до 1491.16 грн. станом на січень 2017 року.

Згідно із затвердженим планом-графіком з 01.08.2016 розпочата робота у підсистемі “Призначення та виплати пенсій на базі електронної пенсійної справи ” Інтегрованої комплексної інформаційної системи Пенсійного фонду України (ІКІС ПФУ).

Забезпечено своєчасну виплату пенсій 27 внутрішньо переміщених осіб.

Організовано роботу щодо виконання завдань з надходження власних коштів. До бюджету надійшло 42.9 млн. грн., з яких 99 % це (42.6 млн. грн.) – частина єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

План з надходження коштів, адміністрування яких здійснюють органи Фонду, управлінням виконано на 136.4%. До бюджету залучено 310.8 тис. грн., що на 82.95 тис.грн. більше доведеного завдання.

Станом на 1 січня 2017 року заборгованість з платежів до Фонду, призначених для пенсійних та інших соціальних виплат складає 1.3 млн. грн. (в т. ч. заборгованість з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах – 1,0 млн. грн.), що на 0,3 млн. грн. більше у порівнянні з початком року.

Впродовж звітного періоду продовжувалася позовна робота зі стягнення коштів на користь Фонду та представлення інтересів органів Фонду в судах.   Подано 17 позовів про стягнення в судовому порядку боргу по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах в сумі 271.8 тис. грн. В звязку з відсутністю коштів на сплату судового збору дані позовні заяви залишені без розгляду.

Від ДВС в 2016 році  по виконавчих документах надійшло коштів у сумі 2.4 тис. грн.

Протягом звітного року заборгованість економічно-активних платників, що склалася на 1 січня 2016 року, зменшено на 63,2 грн. або на 33,3% менше ніж на початок року.

Забезпечено контроль за повнотою та достовірністю формування реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Продовжується робота щодо дистанційного надання послуг громадянам, надано доступ для отримання послуг в електронному вигляді на веб-порталі 725 фізичним особам.

В районі забезпечено достатній рівень роботи по інформуванню різних верств населення району з питань пенсійного забезпечення, відкритості та доступності в роботі управління Фонду. Так, за звітний період спеціалістами Управління проведено: 138 зустрічей в трудових колективах, 72 зустрічі за місцем проживання, опубліковано 45 статей в районній газеті «Колос», 69 виступів на радіо, розміщено 98 повідомлення на web–сторінці сайту Заліщицької районної державної адміністрації. Організовано 10 прес-конференцій, 51 «круглих столів», 9 брифінгів та 3 флеш-моб акції. На Веб-порталі Пенсійного фонду України зареєстровано 725 користувачі. Роз’яснювальна робота в цьому напрямку продовжується і надалі.

Одним із пріоритетних напрямків роботи є своєчасне реагування на проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, усунення порушень та недоліків, а також вжиття заходів щодо попередження скарг. На всі звернення, а це 18 письмових та 239 усних, надано своєчасно та вичерпні відповіді.

Протягом звітного року на прийом в Управління звернулось 4361 громадянин (для порівняння у 2015 році – 4289 громадян). Основні питання, з якими звертаються – це питання пенсійного забезпечення.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Земельні ділянки для

учасників АТО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Анонси подій

Інформаційні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальна тема